LEGO Sheriff

Založil myth, 12.06.2005, 17:50:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

myth

Cez víkend som sa prehrabával v starých veciach a našiel som svoj menovací dekrét za LEGO Sheriffa aj z odznakom  ;D .
Ako je vidieť na priložených fotkách, bol som menovaný 1.8.1996 samotným Lucky Lukom. Menovanie prebehlo v Legolande v Billunde. Prosím všimnite si kompetencií. Ak nastane niektorý z uvedených problémov neváhajte a zavolajte ma! Poriadok bude obnovený ihneď  ;D .
Sú tu ešte nejakí iný Sheriffovia? Alebo som tu na udržiavanie poriadku sám?  ;D ;) 8)
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

muzzo

Tak zatím jsi tu sám :D, ale třeba se nekdo přidá.

myth

Keď už niekto nieje sheriffom, tak pochybujem že by sa ním mohol ešte stať. V dobe môjho "menovania" bežala séria western, pochybujem že sa ešte v Legolandoch po ukončení série rozdávajú odznaky.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

tazzy

Citace od: myth kdy 12.06.2005, 17:50:19
Sú tu eąte nejakí iný Sheriffovia? Alebo som tu na udrľiavanie poriadku sám? ;D ;) 8)
Cauky ja jsem taky serif z LEGOREDA ale korunovany dne 2.8.2002!!! Jsem zaroven i zlocinec - Desperado Kid alias Pavel Tazbirek (mam doma takovy plakat z Billundu kde jsem hledany) a je na me odmena $ 20 000 8D

myth

Keď som bol ja v Legolande tak vtedy tam nebola možnosť dať sa odfotiť na plagát wanted. Keby bola, tak by som mal doma aj taky plagat ;D
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

tazzy

ne je tam fotka nejakeho jineho typka ale je tam vysazene moje jmeno (takovou starou sazeckou) 8)