Legoland DE

Založil werrac, 18.07.2005, 13:12:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

werrac

Chtel bych se zeptat, jestli tam letos uz nekdo byl, jestli ma nejake poznatky, zejmena negativni, na co si dat pozor a cemu se vyhnout, pripadne naopak co nevynechat. A dalsi otazka, jake dilky je mozne nakoupit jako "kilaz", vim ze se to nevztahuje na minifigy / 1E/1ks, 4E/5ks /, asi na koleje, ale co jine napr. vlakove ci jinak specialni dily ?????

ass

No já jsem tam byl na začátku prázdnin a v tom Pick A Brick měli hodně jiný věci než minulej rok. Měli tam hydraulický písty, trubičky, zubatý kola technic, dal různě hafo kostek a plates jako vždycky, kytky, stromy, baseplates ( i ňáký tvarovaný ), pak ještě technic pružiny classic šedý, a různý ty asi nejpoužívanější dílky. Pak jsem tam viděl i Star Wars shop ale byl zrovna zavřenej  :(, takže nevim jak to bude teď. Jinak v shopu normal, měli i nějaký starší věci z minulýho roku, a i Exclusives ( třeba ISD ) . Ten Pick A Brick doporučuju. Koupil jsem tam např. balíček 139 http://www.peeron.com/inv/parts/4599 za 1.50 Eur. Atrakce jsou pořád stejný.