(Vlastní) Pirátská loď "Křik smrti"

Založil Ryxe, 09.06.2013, 11:16:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

arnold

To obšívání je super! Hlavně jsou vkusně zvolené barvy. Za mě 10 z 10  :) Už se teším,až ji přístí týden uvidím naživo.

Ryxe

Díky moc za všechny komenty ;). Co se týče plachet, myslím, že je to o vkusu každého. Vycházel jsem z plachet, které se vyrábí pro dřevěné modely lodí (ty jsou samozřejmě obšívané strojově) a sám za sebe jsem s výsledkem spokojen. Samozřejmě beru, že se to někomu líbit nemusí, buď z důvodu, že to není "pure" LEGO řešení, nebo se jim to prostě takto nelíbí ;).

Hacislav

Tak ta mě, ale včera pěkně potrápila.  :D

Na všechny ostatní MOCy, které jsem pomáhal umisťovat v Lanškrouně do vitríny, mi stačil univerzální kostkařský obrázkový návod (čti Fotoknížka z Lipna).
Na Křik smrti jsem musel vytáhnout tablet, stahnout fotky, které jsi tady publikoval a i tak jsem byl chvíli v úzkých.
Převozem totiž utrpělo lanoví a břevna na přídi a zlaté ozdoby na zádi.
Myslím, že se mi to nakonec podařilo dát do plus mínus správné podoby.
Ale je to rozhodně krásný kousek, který stojí za to vidět z blízka.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Kuba

Citace od: Hacislav kdy 25.01.2015, 20:01:33

Ale je to rozhodně krásný kousek, který stojí za to vidět z blízka.

No vidíš, jsi na vyšším levlu. Co víc si přát? Běžný uživatel si stavbu prohlédne na kostkách, ale někdo si to má možnost přímo ohmatat a nakouknout tam kde fotky nevidí :D

Ryxe

Předem moc díky za zastoupení při instalaci. Bohužel jsem se nemohl zúčastnit osobě a tak jsem moc rád, že se vše nakonec podařilo  ;). Měl jsem obavy, že převoz z Lipna do Berouna a z Berouna do Lanškrouna nezvládne v nejlepší kondici. Přeci jen, některé části jsou hodně křehké a úpravy při instalaci tak budou obtížné. Takže ještě jednou moc díky.

Hacislav

#35
Citace od: Ryxe kdy 25.01.2015, 20:27:16
Předem moc díky za zastoupení při instalaci. Bohužel jsem se nemohl zúčastnit osobě a tak jsem moc rád, že se vše nakonec podařilo  ;). Měl jsem obavy, že převoz z Lipna do Berouna a z Berouna do Lanškrouna nezvládne v nejlepší kondici. Přeci jen, některé části jsou hodně křehké a úpravy při instalaci tak budou obtížné. Takže ještě jednou moc díky.

Za málo, rádo se stalo.

Aspoň je vidět, jak je užitečné, když je MOC řádně fotograficky od prezentovaný na kostkách.  >:D
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest