shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Dík za info, z HP mi chyběl ještě Weaslyův domek, tak to krásně vyšlo  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

ditetemnaporad

#1351
V košíku se mi právě objevilo toto: "Máte nárok na sadu (5006771) ZDARMA".

Zatím jsem nikde na oficiální stránce neviděl upoutávku na tuto akci nebo podmínky, ale vypadá to, že se promo přidává pro jakýkoliv zakoupený set CITY. A také Creator 3v1.

Petronel

Velikonoce na lego shopu! ;D
Při nákupu nad 1560,- mají zdarma pěknou sadu s ušákem a mrkvičkovým domečkem.
Zde je více fotek toho setu.
Sice nálepky, ale jsou super ;D Třeba ten koberec uvnitř.

Dál byl ještě velikonoční zajíček jako set. Stihl jsem ho ještě včera objednat. Dnes už bohužel není. :(
Píšou dočasně. Stává se, že pak ještě takové produkty naskladní?

ditetemnaporad

Položky označené Dočasně není na skladě se ještě objeví. Opačný případ jsou ty s nápisem Vyprodané.

Zde mrkváček v recenzi s upozorněním na kvalitativní problémy. I tak je to milý set.

ditetemnaporad


QuiGon

Dnes asi v v 01:00 jsem objednal nový Ideas set 21326 Medvídek Pů a k tomu mi do košíku byl přidán GWP Mrkvičkový dům. Takže je stále dostupný.

ditetemnaporad


Anatyt

Tak to je obrovská škoda! Také parádne LEGO a my ho nebudeme mať! :-[ :-\ :'(

ditetemnaporad

Citace od: Anatyt kdy 18.03.2021, 10:15:31
Tak to je obrovská škoda! Také parádne LEGO a my ho nebudeme mať! :-[ :-\ :'(
Mohl jsi z nich udělat třeba pěkné origami. Že jsou vyprodané jen potvrzuje, že se povedly (i podle těch maličkatých obrázků). Sám jsem uvažoval nad koupí, jenom jsem si je chtěl v klidu prohlédnout během dne. Třeba příště :)

guybrush

Jarní lampionový festival (80107) je konečně opět skladem!

Matthes_CS

Citace od: guybrush kdy 22.03.2021, 13:45:09
Jarní lampionový festival (80107) je konečně opět skladem!

Není :( a mělo mi přijít upozornění, kdyby byl.

guybrush

Mně notifikační email přišel ve 13.41 a skladem byl minimálně hodinu (pak už jsem to nekontroloval). Ale čekal bych, že bude skladem delší dobu než půl dne :(

ditetemnaporad

#1362
Potenciální nová, vesmírně laděná, VIP odměna.

Wunderbar!

1800 VIP bodů je ekvivalent 300 Kč. Například u momentálně dostupné GWP sady Mrkváčka LEGO udává cenu 349 Kč při 232 dílech. Sonda by tedy mohla mít i kolem 200 kousků.

Ještě poznámka. Napadá mě, že jedním z důvodů, proč bude sada VIP odměnou a ne GWP, můžou být nedávné technické problémy a rychle rozebírané GWP, stejně jako snadnější způsob omezení vydaných sad jednomu člověku. Momentálně je možné obdržet tolik GWP, kolik uděláte objednávek, což zásobu GWP výrazně redukuje.

A trocha statistiky na konec: 15. jsem provedl jednu objednávku, 22. druhou. Rozdíl čísel objednávek je zhruba 375 tisíc. Protože podmínka pro získání 40449 je dost nízká, znamená to, že mrkví bylo vydáno minimálně kolem 350 tisíc :)

guybrush

Citace od: guybrush kdy 22.03.2021, 13:45:09
Jarní lampionový festival (80107) je konečně opět skladem!

Set je opět skladem.

Matthes_CS

Citace od: guybrush kdy 25.03.2021, 13:23:15
Citace od: guybrush kdy 22.03.2021, 13:45:09
Jarní lampionový festival (80107) je konečně opět skladem!

Set je opět skladem.

Přišel mail a objednáno :)

Drobuliatko

Objednane. Dakujeeem! ;)

ditetemnaporad

#1366
VIP Ulysses se zatím nekoná (asi trůnila v Suezu) viz promobricks.de, ale k dispozici je nová SPACE mince do sbírky. Jako všechny předchozí, bude nejspíše rychle pryč. Pak už zbydou jenom nové vesmírné omalovánky :)

peter

Jak dlouho VIP odměny vám vydrží? Jde mi o to, že jsem uplatnil body, ale jelikož lze do formuláře při placení napsat jen jeden kód, tak už tam nemohu další přidat. Body mám stržené a u odměn mám napsáno uplatněno. Tak mne zajímá jestli i kd\ž si odměnu hned nevyzvednu, jestli bude stále pro mne rezervována.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

MLT

Citace od: peter kdy 01.04.2021, 01:21:12
Jak dlouho VIP odměny vám vydrží? Jde mi o to, že jsem uplatnil body, ale jelikož lze do formuláře při placení napsat jen jeden kód, tak už tam nemohu další přidat. Body mám stržené a u odměn mám napsáno uplatněno. Tak mne zajímá jestli i kd\ž si odměnu hned nevyzvednu, jestli bude stále pro mne rezervována.

Tuším že 30 dnů.... možná je to napsané v tom emailu co přijde s kodem.

ditetemnaporad

Citace od: peter kdy 01.04.2021, 01:21:12
Jak dlouho VIP odměny vám vydrží?

Standardně 30 dnů. Například na plakáty Fiat je to ale 60 dnů "Kód platí po dobu 60 dnů a je třeba jej zadat během placení do pole Zadat promo kód." . Přiznám se, že u mince jsem to nesledoval :) Budiž útěchou, že ke konci měsíce budou 2x VIP body.

Robbed

Citace od: peter kdy 01.04.2021, 01:21:12
Jak dlouho VIP odměny vám vydrží? Jde mi o to, že jsem uplatnil body, ale jelikož lze do formuláře při placení napsat jen jeden kód, tak už tam nemohu další přidat. Body mám stržené a u odměn mám napsáno uplatněno. Tak mne zajímá jestli i kd\ž si odměnu hned nevyzvednu, jestli bude stále pro mne rezervována.

Já už dvakrát psal na zákaznický servis kvůli vrácení bodů za voucher a pokaždé mi vyhověli. Jednou mi to nechtělo vzít kupon kvůli jiné měně a podruhé jsem omylem koupil voucher na mobil místo na online lego.com. Stačí krátká zpráva, uvést jméno a VIP číslo a že bys prosil o vrácení bodů za kupón ;) pokud bys to neplánoval využít do 30 dnů...

ditetemnaporad

Kdyby si někdo chtěl náhodou našetřit VIP body na, prozatím, poslední minci  >:D

DVOJITÝ ZÁSAH

Johny650

A poslední mince bude 1.5? :)

skywalker007

Citace od: ditetemnaporad kdy 09.04.2021, 22:25:49
Kdyby si někdo chtěl náhodou našetřit VIP body na, prozatím, poslední minci  >:D

DVOJITÝ ZÁSAH

Žádná mince už nebude myslím jsou jen 4. Jaká je případně ta pátá ?

Johny650

Kukni na internet. Pouzdro je na 5mincí i číselné pořadí je na 5mincí. Bude to podle fotky ,LEGO'

ditetemnaporad

Citace od: Johny650 kdy 09.04.2021, 23:12:11
A poslední mince bude 1.5? :)
Je to pravděpodobné, ale tuším, že dvě vyšly i v polovině měsíce. Případně v datum, pokud má LEGO v blízké době nějaké výročí (například piráti měli takovou minci). Zároveň bych doporučil vždy ráno (životnost mince bývá cca do 10. hodiny) zkontrolovat ofiko shop a nebo fanouškovské stránky.

Johny650

Space mince byla do 4h v noci vyprodaná :D

davroman

Citace od: Johny650 kdy 10.04.2021, 11:40:04
Space mince byla do 4h v noci vyprodaná :D

Bohužel už nebyla ve 02:40 v noci.    :( 
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

peter

Citace od: ditetemnaporad kdy 23.03.2021, 20:58:26
Potenciální nová, vesmírně laděná, VIP odměna.

Wunderbar!

Předpokládám, že jsem naletěl, asi jako spousta dalších, že toto byl jen aprýlový žertík ... Škoda
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

ditetemnaporad

Citace od: davroman kdy 10.04.2021, 20:56:18
Citace od: Johny650 kdy 10.04.2021, 11:40:04
Space mince byla do 4h v noci vyprodaná :D

Bohužel už nebyla ve 02:40 v noci.    :(
Aha, tak to se omlouvám za chlácholení s 10. hodinou. Na ofiko shopu jsem to nesledoval, zprávu jsem převzal z německých stránek, kdy byl update právě kolem půl jedenácté. Na druhou stranu, 100 minut není ještě tak zlé v kategorii VIP/GWP artiklů. Navíc právě na ten den 01:00 bylo ohlášeno vydání dvou vesmírně laděných setů - Shuttle a Ulysses. Je i možné, že díky zpoždění Ulysses vydali Space minci neplánovaně o něco dříve než chtěli.