BL - Yubari

Založil Matošo, 17.10.2011, 15:04:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Matošo

Chtěl bych upozornit na tohoto "kupujícího".
Udělal u mě objednávku na 43USD a ani po měsíci nezaplatil... Byl jsem s ním první týden v kontaktu, kdy se chtěl domluvit na osobním setkání - nicméně na navrhovné termíny nikdy neodpověděl...

Podle jeho komentářů nejsem bohužel sám.

wallac

Přesně ten samý scénář, ale u mě to bylo za víc jak 100USD..

linhi

I když už nemám BL tak mám s tímto kupujícím stejnou zkušenost.....
Jen nechápu jak to že může stále nakupovat....

Matošo

mě hlavně překvapuje, že od někoho (např. u C32 !!) má kladné komentáře...

jinak myslím, že nakupovat už nemůže, má "červenou kostičku".

Hana129

U mne měl taky dokonce dvě, ale malé objednávky. Obě mám kladně vyřízené.  ;)

Colonel32

U me udelal jednu objednavku. Po dvou urgenci napsal, ze nic neobjednal, ze to syn, a at to strnuju. Tak jsem mu vysvetlitl, ze takhle snadno to nepujde, a ze kdyz mam objednavku uz pripravenou, tak bud zaplati stornopoplatek, nebo dostane negativ.
Nakonec jsme se dohodli na nahradni objednavce, ktera byla promptne zaplacena. Pravda ale je, ze aby teda potvrdil zruseni te puvodni, to uz ho zase donutit nemuzu.

Ivansliz

A to jsme tu řešili jednoho provinilce nedávno.  :o Tenhle je ale notorický, jak se zdá a také to je u něj takové 50:50. Jednou něco vyřídí bez problému, pak s trkáním a jindy nekomunikuje vůbec.  :o ::)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

P4tr1cius

No a ešte vidím medzi nimi vekový rozdiel (čiže presnejšie rozdiel v miere zodpovednosti). Mind storm je ešte mladučký, čiže je tu určitá "mladežnícka nerozvážnosť". Ale keď takéto hlúposti robí dospelý človek, dokonca otec, ktorý ako písal, má už deti, je to na zamyslenie. A zvlášť keď sa na svoje deti ešte aj vyhovára! Takýto človek by už mal byť rozhodne zodpovedný, a ja osobne radím takého "kulehistu" medzi podvodníkov.

Ivansliz

Citace od: P4tr1cius kdy 17.10.2011, 21:21:43
No a ešte vidím medzi nimi vekový rozdiel (čiže presnejšie rozdiel v miere zodpovednosti). Mind storm je ešte mladučký, čiže je tu určitá "mladežnícka nerozvážnosť". Ale keď takéto hlúposti robí dospelý človek, dokonca otec, ktorý ako písal, má už deti, je to na zamyslenie. A zvlášť keď sa na svoje deti ešte aj vyhovára! Takýto človek by už mal byť rozhodne zodpovedný, a ja osobne radím takého "kulehistu" medzi podvodníkov.

Ono otázkou je, jestli něco z toho co psal(že je otec, že má děti, atd...) je pravda. Jestli to je skutečně dospělý člověk, tak co dodat...  ::)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

P4tr1cius

Citace od: Ivansliz kdy 17.10.2011, 23:03:12
Citace od: P4tr1cius kdy 17.10.2011, 21:21:43
No a ešte vidím medzi nimi vekový rozdiel (čiže presnejšie rozdiel v miere zodpovednosti). Mind storm je ešte mladučký, čiže je tu určitá "mladežnícka nerozvážnosť". Ale keď takéto hlúposti robí dospelý človek, dokonca otec, ktorý ako písal, má už deti, je to na zamyslenie. A zvlášť keď sa na svoje deti ešte aj vyhovára! Takýto človek by už mal byť rozhodne zodpovedný, a ja osobne radím takého "kulehistu" medzi podvodníkov.

Ono otázkou je, jestli něco z toho co psal(že je otec, že má děti, atd...) je pravda. Jestli to je skutečně dospělý člověk, tak co dodat...  ::)

Keď sa už niekto vydáva za otca, a pritom svoje stupídne prešľapy hádže na vymyslené deti, tak potom to nieje iba podvodník, ale aj úbožiak.
Veď preboha, každý z nás v živote urobil zopár hlúpostí, ale toto... a takto... . Je to na plač.

peki

Může mi někdo z BL prodejců potvrdit že je uživatel  BL - Yubari (středočeský kraj)  Yubari z Kostek?

Ivansliz

Citace od: peki kdy 18.10.2011, 16:39:01
Může mi někdo z BL prodejců potvrdit že je uživatel  BL - Yubari (středočeský kraj)  Yubari z Kostek?

Podle toho mínusu od Wallaca je to velice pravděpodobné...

A JESTLI je to opravdu on(věk 22 let), tak bych chtěl vidět to jeho dítě, které už je dost staré na to, aby za něj objednávalo kostky na BL. Že by měl syna už třeba ve 14 letech?  ::)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Colonel32

Pro toho z BL jsem posilal do vesnice jmenem "Třebotov".

MiHo

Já od něj při urgenci osobního převzetí dostal jedinou informaci:

"já se teď jen stěhuji a řeším vše okolo, tudíž nestíhám vůbec nic a zase mi přijde líto platit za poštovné. Tudíž já očekávám, že během týdne max. dvou budu mít klid na to se někde sejít. Na vysočanské se mi to hodí, tam se postupně stěhuji. Pokud čekat nechcete můžete objednávku zrušit.
Omlouvám se za komplikace."

Napsal jsem mu, že dva týdny počkám, ale pak se mi ani po další urgenci už nikdy neozval.

(Pozn: "na Vysočanské", myšleno stanice metra Vysočanská v Praze)

linhi

No je to divné,já mu psal několikrát,nakonec jsem mu nabízel i stornování nákupu,ale nebyla ani jedna odezva z druhé strany! Vyloženě špatné jednání!

Matošo

Já mám velmi podobné zkušenosti jako miho.
Psal mi maily, kde se sejdeme, že se mu to hodí ve středu nebo ve čtvrtek. Nabídl jsem čtvrtek a žádná reakce.
Pak jsem mu v pátek psal, že jsme se nějak nedohodli a jak to tedy bude... v sobotu SMS, že jestli můžu ve středu ve 12:00. Psal jsem, že nevím, že jsem na chatě a že mu napíšu v neděli až budu na internetu. V něděli jsem psal SMS a mail, že to ve středu neni problém a kolik si má vzít s sebou peněz.
Bohužel, od té doby se neozval a už je to přes měsíc...

Objednávka za 740,- chtěl ušetřit 50,- za poštovný (i kdybychom se nakonec sešli, tak by měl díly až za 30 dnů, nevim, jestli by mu to az těch 50,- stálo), ale nakonec kvůli těm 50,- si už u nás nic nekoupí a je tu akorát za hlupáka...

Co naplat, někteří lidé jsou zvláštní...