BL store Stockbriques, France, Nord-Pas de Calais, Hervé COLIN

Založil Berndthardt, 26.08.2010, 18:30:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Berndthardt

Zdravím všechny a varuju:
objednávka byla z 19.7. a zaplacena 21.7.
3 týdny po zaplacení jsem psal prodejci mail, kde že to vázne. Bez odpovědi. Předevčírem večer už mi došla trpělivost, vyplnil jsem NSS alert. Obratem odpověď, že se omlouvá, ale posílal to minulý týden, ať počkám.
Mailoval jsem si s ním včera 5x tam a zpět, stále tvrdil že poslal, chtěl jsem od něj teda kopii podacího lísku (ještě že jsem žádal pojištění) pořád se vytáčel, pak si nebyl jistý, prý posílal spousty zásilek - z toho jsem ho vyvedl poukazem na počet jeho feedbacků, z toho měl v hlavě "confuse" a  pak že mi to teda pošle nebo přepošle. Tak to jsem do něj ještě tepal, a po půl dni! že mi teda vrátí peníze a přišla i zpráva z paypalu, že je můžu očekávat.
Dle mého jen čekal na vypršení těch 45 paypal reklamačních dní a  chtěl si to nechat.
Od včerejšího odpoledne má krám zavřený.
Sice se jednalo "pouze" o nějakých 25 Eur, ale viděl týpka z východu / nebo si myslel že jsem nějaký mlaďoch a prostě to zkusil.
Jen čekám až skutečné peníze dorazí zpět a ohodnotím sellera.
Vážně kuriozní případ, pokud to někoho zajímá blíže, můžu poskytnout i celou korespondenci.
Toť vše, jak jsem se teď z toho vypsal, hned se mi i ulevilo.. (takže díky za váš čas  :-)

otaznik

Jj, znám takovýhle vychcánky, taky jsem měl tu čest.

bartas

A kolik měl jakých hodnocení?

Každopádně dobře, že na to upozorňujete.

otaznik

Bylo to na Ebayi, hodnocení měl slušný v momentě, kdy jsem kupoval, pak to šlo docela dolů.  ;)
Set ani peníze jsem neviděl, holt i takové zkušenosti jsou třeba.  8)

Berndthardt

Citace od: bartas kdy 26.08.2010, 21:51:50
A kolik měl jakých hodnocení?

Každopádně dobře, že na to upozorňujete.

9 total, 7 letošních, všechny kladné..