Přihlašování malých MOC (jméno, počet AFOLů, název MOC)

Založil peki, 24.03.2015, 13:30:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Je uzavřena nominace takzvaných velkých MOC. 
--------------------------------------------------------------
Milan Hora   3      trains table
Tomas Kasparik   1   Ferris Wheel (Center Piece)
Václav Vrzáň   1   paddle-steamer Mark Twain
Václav Vrzáň   0   Mole and the car
Jaroslav Pokorný 2     Mtron Base
Pavel Rybnicek   1   GBC moduls
Petr Kučera    1   nový MOC
Jan Černý   1           Big train station
Marek Novotný   1   Mining excavator
Jan Špička    1   Brichaven
Ondrej   1           Big (Czech) cars Tatra
Martin Čemus   1   New york
Mirekl Enderle and Radovan Pekarek   2   trains MOC
Ondřej Linhart   1   castle Trnín
Ondřej Linhart   1   Siege under the sign of the cross
Ondřej Linhart   1   Roman fort
Martin Konvička   1   ATM (cash dispenser)
-------------------------------------------------------------------------------------



Nyní je možnost nominovat malé a střdní MOC, které budou ve vitrinách.

Prostor a počet vitrin je omezen.
Cenou bude nejspíše vstupenka asi rodinná. Dílka nominujte rovnou sem popis + odkaz na obr.



peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Tomik

Nabízím soubor alternativních modelů ze setu 31017. V tuto chvíli můžu vystavit 5 modelů, ale do výstavy bych jejich počet rozšířil minimálně na 10. V diorámatu by byly modely společně s originální krabicí setu 31017 a krátkým popisem vysvětlujícím, že z kostek tohoto setu lze postavit i další modely, než jen ty tři podle návodu. Všechny modely, které jsem dosud postavil z tohoto setu jsou k vidění ZDE


www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Ryxe

Nevím, jestli i pro malé MOC je potřeba formulář, tak to v něm pro jistotu napíšu  ;).

Name of Builder:Michal Horáček
Email:Ryxe@email.cz
Phone:
Country:Czech republic
MOC name: Tower Arkhasch
MOC dimensions in cm (length, width, height):39, 26, 80
MOC weight (estimate): 4kg
Need for electricity (yes/no):no
Visible side of MOC (1,2,3,4):4
Link to pictures:http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=46068.0

Telefon kdyžtak přes SZ, díky.

peter

No zatím to podle vlákna vypadá, že prezentace za Kostky v sekci malý/střední model bude žalostná ::)

Je nějaké info, jak to vypadá se zahraniční účastí?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Tomik

Já můžu případně ještě přihodit různé alternativní modely z Technicu, pokud by bylo potřeba zaplnit volné místo.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peki

Citace od: peter kdy 03.04.2015, 08:33:58
No zatím to podle vlákna vypadá, že prezentace za Kostky v sekci malý/střední model bude žalostná ::)

Je to daň za pořádání/účast v souběžných akcí (Lipno,Kidfest,FM). Na druhou stranu kdyb mi měkdo před lety řekl že jsme schopni se podílet na 2 velkých výstavách tak bych tomu opravdu nevěřil. NIcméně plátí co jem řekl ve vlákně FM - pořádání souběžných akcí je nešťastné, tříští to síly.  

Na "malé" modely jsou k dispozici tyto vitriny :
2 x velká LEGO vitrina, vnitřní rozměry: 115 x 115 x 75 cm  (/vnější rozměry su cca 120 x 120 x 125 cm)

4 x malá LEGO vitrina, vnitřní rozměry: 110 x 70 x 40 cm (/vnější roměry su cca 115 x 75 x 85 cm )

Citace od: peter kdy 03.04.2015, 08:33:58
Je nějaké info, jak to vypadá se zahraniční účastí?

Ze zahraničí budou MOC, které jsou schváleny v kategorii velké MOC (i když několik je jich také "pouze" malých). Zpracuji a hodím náhledy.

peki

Citace od: Tomik kdy 03.04.2015, 10:42:43
Já můžu případně ještě přihodit různé alternativní modely z Technicu, pokud by bylo potřeba zaplnit volné místo.

Na ty alternativní modely vyhradíme jednu menší větší vitrinu, bude potřeba udělat popis CJ/AN který stručně vysvětli o co jde.

peki

Aktualizovány údaje o rozměru vitrin. Do jedné malé velké vitriny  přijdou alternativní modely (Tomík).

Ondrej

Zatím to vypadá, že bude stačit jen jedna vitrína na malý modely. Jak říkám, je to škoda, že se nebudeme víc prezentovat před ostatníma AFOLama z cizích zemí a dalšíma z okolí, které to sem přiláká do Prahy.

ass

Já bych rád vystavil svůj model team Renault 4, který mám rozdělaný, jak už jsem psal Pekimu. Bude to na jednu až dvě baseplate 32x32.

peki

Citace od: Ondrej kdy 07.04.2015, 11:27:46
Zatím to vypadá, že bude stačit jen jedna vitrína na malý modely. Jak říkám, je to škoda, že se nebudeme víc prezentovat před ostatníma AFOLama z cizích zemí a dalšíma z okolí, které to sem přiláká do Prahy.

Děkuji za nabídky, zájem byl o propracovanější věci. Do vitriny půjde. Veterán JimB a tomik alternativní modely.

peter

Citace od: peki kdy 03.04.2015, 11:09:52
Na "malé" modely jsou k dispozici tyto vitriny :
2 x velká LEGO vitrina, vnitřní rozměry: 115 x 115 x 75 cm  (/vnější rozměry su cca 120 x 120 x 125 cm)

4 x malá LEGO vitrina, vnitřní rozměry: 110 x 70 x 40 cm (/vnější roměry su cca 115 x 75 x 85 cm )

Citace od: peki kdy 22.05.2015, 00:14:06Děkuji za nabídky, zájem byl o propracovanější věci. Do vitriny půjde. Veterán JimB a tomik alternativní modely.

Něco mi tu nesedí ???
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Citace od: MeNadruhou kdy 24.05.2015, 01:56:50Za drift vadera bych se přimlouval, jelikož bych ho chtěl dát na IDEAS a rád bych pozbíral těch 10 000 podpisů >:D

Pokud to nebude s Vaderem, tak by to projít mohlo, s ním díky autorským právům SW to nemá žádnou šanci projít. Bez něj to, ale asi nebude tak zajímavé, takže nechci Ti předčasně kazit iluze, ale ...

Citace od: MeNadruhou kdy 24.05.2015, 01:56:50Model team - traktor RS09[/url]

Traktor zajímavý, ale používá neLEGO díly a to si nejsem jist, jestli není problém na ofiko LEGO výstavě ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Hara

Citace od: peter kdy 22.05.2015, 08:02:06
Citace od: peki kdy 03.04.2015, 11:09:52
Na "malé" modely jsou k dispozici tyto vitriny :
2 x velká LEGO vitrina, vnitřní rozměry: 115 x 115 x 75 cm  (/vnější rozměry su cca 120 x 120 x 125 cm)

4 x malá LEGO vitrina, vnitřní rozměry: 110 x 70 x 40 cm (/vnější roměry su cca 115 x 75 x 85 cm )

Citace od: peki kdy 22.05.2015, 00:14:06Děkuji za nabídky, zájem byl o propracovanější věci. Do vitriny půjde. Veterán JimB a tomik alternativní modely.

Něco mi tu nesedí ???
Tak lepší prázdný nebo žádný vitríny, než plný. Počkat, neříká se to naopak?  ;D

VocucBat

Citace od: Hara kdy 31.05.2015, 23:48:07

Tak lepší prázdný nebo žádný vitríny, než plný. Počkat, neříká se to naopak?  ;D

Je to mezinárodní akce, je třeba se prezentovat špičkovými stavbami a ne průměrem a podprůměrem, proto je lépe než, aby byla ostuda, snížit počet vitrín a dát tan jen kvalitní MOCy.

Jediné co vidím je, jak se pozná kvalitní stavba od nezajmavé.

peki

Citace od: vocucbat kdy 01.06.2015, 07:47:29

Je to mezinárodní akce, je třeba se prezentovat špičkovými stavbami a ne průměrem a podprůměrem, proto je lépe než, aby byla ostuda, snížit počet vitrín a dát tam jen kvalitní MOCy.

Jediné co vidím je, jak se pozná kvalitní stavba od nezajímavé.

Na Kidfestu bude všeobecně podle očekávání Lega a staveb dost. Prezentace v rámci AFOL sekce má ukázat tvorbu dospělých fanoušků. Už v rámci přihlašování velkých MOC, byla probírka. Vitriny/malé MOC jsou v podstatě něco navíc (původně nebyly v plánu). Pokud nebudou opravdu se nic nestane.

Z Lanškrouna a Lipna mám ještě nějaké "drobnosti" která po dohodě s autory mohu do vitrin/nebo jinde (na Kidfestu) dát.

Všem co něco nabídli děkuji.  Věřím že účast kostek bude v porovnání se zahraničím reprezentativní. U zahraničních modelů se ne u všeho podařila vyřešit doprava (takže i tady bude platit co bylo v daném termínu a vzhledem k okolnostem možné).




JardaL

Ahoj, POkud máš u sebe moje drobnosti z Lanškrouna, tak je tam dle vlastní úvahy někde klidně uplatni.
J.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

peki

Citace od: JardaL kdy 05.06.2015, 10:01:11
Ahoj, POkud máš u sebe moje drobnosti z Lanškrouna, tak je tam dle vlastní úvahy někde klidně uplatni.
J.

Mám to zabaleno, bude to chtít poupravit.

ass

Pro Pekiho:

peki

Mám ještě nějakou odměnu (nad rámec původně stanoveného rozpočtu) = i vystavovatelé malých MOC dostanou více než lístek. Prosím o součinnost:

1) Miho potřebuje pomoc při dohledu na kolejiště
2) Zítra (vlastně dneska) projdu "malé" MOC sepíšu seznam a domluvím se s vystavovateli SZ na odměně.
3) kdo z vystavovatelů malých MOC nedostal ještě lístek?