Lipno 2016 - Olympiská vesnice doprovodný program pro letní OH

Založil peki, 03.09.2015, 15:30:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Než bude vytvořeno vlákno. dávám stručné info a místo na diskusi sem. Příští rok budou letní OH. obec Lipno a část jihočeského kraje bude stavět tzv. Olympijskou vesnici (obdoba toho co bylo v zimě v Praze během zimních OH).

Počítá se i s výstavou Lega = je zájem abychom spolupracovali. Budeme mít zase 1 skvošový kurt. Je zájem abychom v rámci našich možností se pokusily zaměřit právě na OH, sporty. Sportovní/olympijské MOC, společné projekty vítány.

Tím neříkám že  o nic jiného nabude zájem. Ale potřebuji nějaký smysluplný nápad.

 

Tomik

Mohl by se udělat třeba společný projekt s vignettami (něco jako sousedé) a tématem by byly olympijské sporty. Ke každému sportu jedna vignetta. Nevím kolik a jaké sporty na OH jsou, takže by bylo nutné prověřit, zda to je realizovatelné.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Jamesek

#2
Citace od: Tomik kdy 04.09.2015, 09:17:59
Nevím kolik a jaké sporty na OH jsou, takže by bylo nutné prověřit, zda to je realizovatelné.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_olympijských_sportů Přes padesát jich je, některé však od sebe z lega těžko rozlišíš :-)

V roce 2016 jich bude na LOH 28 kousků.

Klaj

Rád bych upozornil že se na LOH po hrozně dlouhé době vrací Golf.   8)
Draco dormiens nunquam titiliandus

milanv

Nedá mi to nevzpoemnout na klasiku...

Přemýšlím nad stavbou atletického stadionu - i jako společný projekt...
Pán na Žlutém hradě

peki


peki

#6
Než bude založeno téma připomínám:

- společný projekt vesnice

- soutěž filmové scénky

Současně vzhledem k přání LP vyhlašuji soutěž o nejlepší MOC se sportovní tématikou. Hlavní cenou za MOC se sportovní tématikou bude:

75827 Firehouse Headquarters

Otázka dáme si soutěž ve stavbě alternativního modelu?

Budou opět oceněny 3 nové MOC výstavy zakázkové/nezakázkové (nebudou se sem počítat sportovní MOC)

Bude probíhat průběžná soutěž o nový modulární dům Banka

Tomik

Citace od: peki kdy 17.12.2015, 09:30:43
Otázka dáme si soutěž ve stavbě alternativního modelu?
Pokud bude zájem o tuto soutěž (dostatek potenciálních soutěžících), tak se opět hlásím k zajištění její organizace.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peki

Citace od: Tomik kdy 17.12.2015, 10:05:25

Pokud bude zájem o tuto soutěž (dostatek potenciálních soutěžících), tak se opět hlásím k zajištění její organizace.

Zkus to rozjet, uvidíme jaký bude zájem  ;)

LLLuky

Citace od: milanv kdy 05.09.2015, 10:38:04

Přemýšlím nad stavbou atletického stadionu - i jako společný projekt...

Jak velký ho chceš udělat? Kdybys chtěl, můžu půjčit nějaké borce na tribuny...