Franto a jeho zbieročka Pirates

Založil frantoka, 25.02.2013, 12:52:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

frantoka

Konečne po dvoch rokoch som si povedal že predstvím fotograficky moju zatiaľ malú zbierku Lego Pirátov  :)

Veľká vďaka pri zháňaní setov pritom patrí SpCasPi000-ovi, Juraj-ovi a  GentlemanA15-ovi  ;)

Izmael10


P4tr1cius

Tak kamarát, toto na malú zbierku rozhodne nevyzerá.  ;) Čo k tomu ale dodať?... PIRATES sú prekrásne záležitosti.

frantoka

Citace od: P4tr1cius kdy 25.02.2013, 13:57:33
Tak kamarát, toto na malú zbierku rozhodne nevyzerá.  ;) Čo k tomu ale dodať?... PIRATES sú prekrásne záležitosti.

ďakujem a máš pravdu že tie PIRATES sú prekrásne záležitosti, hlavne Ty si ma inšpiroval pred dvoma rokmi s tou Tvojou nádhernou a vzácnou zbierkou LEGO PIRATES A CASTLE. Pekne si to vtedy opísal i nafotil.  ;)

Thrawn

Nádherná sbírka. Zvlášť to Eldorado tiše závidím  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Matošo

Ale tak jó, docela to ujde...  >:D

Raistlin M

Při pohledu na ty vlajky se skříženými děly jsem si říkal, co to tam máš za Brick a pak mi došlo, že to jsou ti noví piráti.  ;D
Eldorado se chystám teď kompletovat, tak jsi mě touhle sbírkou naladil.

frantoka

Citace od: Raistlin M kdy 25.02.2013, 20:44:46
Při pohledu na ty vlajky se skříženými děly jsem si říkal, co to tam máš za Brick a pak mi došlo, že to jsou ti noví piráti.  ;D
Eldorado se chystám teď kompletovat, tak jsi mě touhle sbírkou naladil.

Podľa mňa je to asi najkrajší LEGO SET, tak verím že ho budeš mať čoskoro celý.  ;)

SpCasPi000

To je nádhera, som rád že sa ti splnil sen, úprimne gratulujem!  :D

Jean Vallette

Opravdu moc krásná kolekce... Který set byl první?

frantoka

Citace od: Jean Vallette kdy 26.02.2013, 00:05:11
Opravdu moc krásná kolekce... Který set byl první?

pred 21 rokmi som dostal od rodičov k narodeninám 6259 - Broadsides brig   ;)

holub

hmm ty modernější lego lodě vubec nevypadají špatně.I když klasika je klasika a já mám nejrači zase ostrovány,pamatuju si ještě do ted tv reklamu  ;D