(Vlastní) Antické divadlo

Založil Hardegon, 31.08.2013, 13:00:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Foton

Parádní! Líbí se mi ty reliéfní detaily.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Sanna

No,klobouk dolu. Myslím,že to nepotřebuje ani komentář. Hrozně se mi líbí ty detaily. Jaké to má rozměry?

Hardegon

Citace od: Sanna kdy 11.09.2013, 17:42:28
No,klobouk dolu. Myslím,že to nepotřebuje ani komentář. Hrozně se mi líbí ty detaily. Jaké to má rozměry?

Děkuju  :) Rozměry jsou cca 1,5x1,5m. Takže dvakrát taková plocha co byl Bartoloměj.

Kuba

Citace od: Hardegon kdy 11.09.2013, 16:35:25

Zatím je dohoda jen na divadlo. O dalších jsem ani neuvažoval.

Škoda, například na takový Pantheon v tvojem podání bych byl zvědavý. Určitě bychom opět koukali s otevřenou pusou...  ;)

Hodně štěstí do dalšího stavění.  ;)

Hardegon

#34
Tak zase o kousek... už vznikají i interiéry.

flickr






VocucBat


gearcs

Jestli to dotáhneš tak pěkně, jak jsi začal, bude to ještě o dvě třídy lepší, než Bartoloměj, už se těším :)

Hardegon

Roste to každým dnem. Na cestě jsou jedny z posledních balíků (doufám). Finišuju interiéry, zastřešuju, dodělávam hlediště, objevují se první cesty a dláždění, osazuji sochy, kompletuju zalidňovací čety, hlavní podium už začíná vypadat k světu, předsunutá scéna je zatím ve fázi experimentů...

flickr










MÍLA

z čeho jsou ty zasklená okna ?

Sanna

 :o valím oka. Je to dokonalost sama. Už se těšim,až to uvidim naživo. V té bílé a k tomu ta červená střecha,to bere dech. O zpracování ani nemluvim.

waf

Moc pěkné. Co tam ještě nad jeviště zakomponovat deus ex machina... :)

linhi


peter

Citace od: EM4CZ kdy 09.10.2013, 19:01:32
z čeho jsou ty zasklená okna ?

Ploty a transparentní plates.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Legolas

HUSTÝ :o :o :o :o :o :o :o :o

taky mě zajímá z čeho jsou ta okna
a navíc všechny ty detaily... prostě HUSTÝ HUSTÝ HUSTÝ tak jen tak dál  ;)







p.s.:ty klony ze starwars tam radši nedávej  ;D

Hardegon

Citace od: Ratmen kdy 10.10.2013, 13:48:36
HUSTÝ :o :o :o :o :o :o :o :o
taky mě zajímá z čeho jsou ta okna
a navíc všechny ty detaily... prostě HUSTÝ HUSTÝ HUSTÝ tak jen tak dál  ;)
p.s.:ty klony ze starwars tam radši nedávej  ;D

Okna jsou skutečně jen ploty a trans Plate. Ty sochy se snažim dělat co nejpestřejší. Napřed to měly být jen různé charaktery (kosmonaut, lyžař, klon...), ale řekl jsem si, že né všechny musí být logický  >:D Navíc jak je to celé v bílém, tak to nikoho na první pohled nepraští do očí, naopak bude zajímavé sledovat, jak tam lidé jednotlivé sochy poznávají.

Aki

Docela mne překvapilo, že tam ty skleněná okna vůbec stavíš. To je doložené, nebo jenom fantazie? Ve starověku se moc nevyznám, ale žil jsem v tom, že se používaly jenom dřevěné zástěny, rošty a závěsy.  :-[ :-\

MÍLA

Nevím jak to bývalo v Řecku ale vím trošku o Římské říši.

Okenní sklo bylo vzácné, do dřevěných desek se vsazovalo častěji mariánské sklo či slída. Protože zima trvala jen několik týdnů, nepovažovali ani bohatí Římané za nutné, pořizovat si skleněná okna.

Legolas

#47
Ale ta okna jsou stejně supr  ;)

I když tam podle skutečnosti možná nepatří tak myslím že bez nich by to nebylo ono.  ;)

Hardegon

Okna jsou tam pro rozbití jednotvárnosti zdí. Skleněná výplň aby nebylo vidět dovnitř.

Hardegon

Blížím se do finále. Pár (desítek) posledních dílů, dodělat poslední resty a bude hotovo. Hotová je už i mechanizace kulis na podiu, tak je i první video. Provoz odzkoušen cca 3 hodiny a žádná závada.

flickr








Ptakus

Todle je prostě pecka, už se těším na příští rok naživo. Akorát doufám, že mě zas nebude přítulkyňe tolik honit na kolo,  jako letos když jsem si vymyslel výlet na Lipno  :P >:D

Foton

Paráda! Ohromně se mi to líbí.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Daniel

#52
Vypadá to velmi dobře! ;) Navíc takhle z fotek asi ani nevinikne ta velikost, myslím, že ve skutečnosti to bude fakt obr.
Navíc je to něco jiného, než ostatní stavby na Lipně (což je asi logické, když většina ostatních staveb je podle reálu z ČR :)).

blackrabbit

Moc se mi nelíbí velký stavby, ale tohle je do detailu zpracovaný kousek.  :o Už se teším až divadlo uvidím na živo, fakt paráda!

Hardegon

Tak hlásim 98%. Do týdne zřejmě půjde z domu.

flickr






martinlx

Nádhera!
Jenom dotaz - proč není terén (nízký) i před vchody? Navíc se mi zdá že jsou tam z boku vidět barevné tiles, které slouží jako podklad pro terén kolem. Nebo to jsou ta 2%?

Foton

Paráda, paráda, paráda!
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Ryxe

Luxus! Je to originální, skvěle zpracované, plné detailů, parádní! ;)

Hardegon

Citace od: martinlx kdy 20.11.2013, 15:53:23
Nádhera!
Jenom dotaz - proč není terén (nízký) i před vchody? Navíc se mi zdá že jsou tam z boku vidět barevné tiles, které slouží jako podklad pro terén kolem. Nebo to jsou ta 2%?

To je jeden z posledních detailů. Tam určitě takhle díra nebude.  ;)

danyboy

Co dávaj, že je tak mrtvo?