Seznam soutěží v rámci akce na Lipně

Založil peki, 06.04.2013, 14:49:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Akce na Lipně se pomalu blíží, v tomto vlákně naleznete kompletní seznam soutěží které budou v rámci slavnostního otevření 1.6 pro AFOly (registrovaný člen kostek) nachystány. Soutěže budou postupně na seznam doplňovány.

Pokud vás napadne nějaká soutěž napište mi SZ.   

peki

#1
LIPNO SOUTĚŽ pořádá Grohl

Zadání:

1) Postavte alternativní model z libovolného LEGO setu, který byl vydán v letech 2012 a 2013.
Na velikosti ani druhu stavebnice nezáleží. Jedna osoba se může zúčastnit vícekrát. Pokud by došlo k tomu, že by se někdo probojoval na stupně vítězů vícekrát, oceněn bude jen za lépe umístěný model.
Hodnocen bude design, stavební techniky, využití nabízených dílů a originalita modelu.

2) Start 1.4. 2013, konec 15.5. 2013 o půlnoci.

3) Odkaz na fotografie modelu včetně krátkého popisu např. funkcí, úskalí při stavbě atp. zašlete do jednoho příspěvku v tomto tématu. Fotografie nenahrávejte zde na fóru, jinak Vás Jindroush prokleje a já diskvalifikuju. K uploadu použijte servery jako např. imageshack, imagebam, rajče atd.

4) Fotografie musí zahrnovat pohled na model nejméně ze dvou různých úhlů, abychom předešli Potěmkinovým vesnicím z LEGA.
Dále fotografii částečně rozebraného modelu, která ukáže jeho střeva.
Jako poslední požaduji obrázek modelu vedle zbývajících dílů ze stavebnice.

5) Hodnotit budu já, aby mi do toho nikdo nekecal a oceněny budou tři nejlepší modely. K předání cen dojde na vernisáži výstavy v Lipno pointu.
Ceny vybral Jan Beyer a věnovala společnost LEGO.

1. místo       9397
2. místo      10230
3. místo      70003

6) Dotazy pište pouze do diskusního tématu zde

peki

pořádá Mtron, podrobnosti/dizkuse zde

Kolegové, Afolové vyhlašuji soutěž pro Lipno o nejhezčího Bejka (Megacoremagnetizer)

Limit není žádný a cena za výhru bude dodá peki;D ;D
Dohodl jsem se s Znozecností pokud bude čas a chuť, že provedeme úpravu.

- úprava nemá zadání - Kazdy dle libosti
- limit musí z modelů být patrné rysy Bejka
- barevnost Kazdy dle svého klanu

hodně zdaru.

Já osobně přivezu Bejka v barvách Mtronu ( originál ) a pokud stihnu úpravu - těžařský

další návrhy či nápady připište díky

peki

pořádá peki, podrobnosti typování zde

Kdo se první trefí (nebo bude) nejblíže z těch co budou 1.6 na LP dostane Lego cenu  ;). Každý AFOL  má pouze jeden pokus.

Typování zahájeno  teď:

Aby to bylo úplně jasné pište:
==================
1) řadu (ilustrativní příklad: model team)
2) název setu (ilustrativní příklad: Superb  )