(Vlastní) Racer

Založil jbagy, 08.12.2006, 13:44:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

jbagy


Dejv

mě se to auto celkem líbí, dobrej tvar karosérie, akorát mi tam trochu nesedí ten přední blatník a dva figy tam asi nenacpeš..  celkově dvojka  ;D

Šejmus

podle mě to není záměr nacpat tak dva figy (btw. to je asi největší chyba lega- roměrní figové)
Fool of a Took!

Dejv

Citace od: sejmus kdy 09.12.2006, 16:47:11
podle mě to není záměr nacpat tak dva figy (btw. to je asi největší chyba lega- roměrní figové)

jinak to podle mě udělat nešlo, pak by figové vypadali divně..  a kterej rozměr ti vlastně nesedí? výška nebo šířka? ;D

jbagy

Jo, přesne tak, nebyl tam zámer osadit to figami

Šejmus

Citace od: sparkz kdy 10.12.2006, 13:50:43
Citace od: sejmus kdy 09.12.2006, 16:47:11
podle mě to není záměr nacpat tak dva figy (btw. to je asi největší chyba lega- roměrní figové)

jinak to podle mě udělat nešlo, pak by figové vypadali divně..  a kterej rozměr ti vlastně nesedí? výška nebo šířka? ;D
tak spíš šířka :-))) , aby to bylo trochu realističtější, jako např technic figové- ale možná by to v tom měřítku bylo moc křehké ??? kdo ví... každopádně by se otevřelo ohromné množství možností...to mě napadá že asi založím diskusi na toto téma  >:D
Fool of a Took!

jbagy

jakých možností ?

MwK

Waw! :D
Je to super!Dokonca až chutné... ::)
Klobuk dole je to pekná pracička! ;)
Ale najviac ocenujem tvar,stierače a zrkadlá...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

jbagy

Díky, potešilo mě to.

Samík

Docela pěkný. Jenom když už ses pustil do těch detailů (stěrače, zpětný zrcátka), tak by se šikly otvírací dveře a trochu mi tam nesedí ten volant, který mi přijde trochu moc uprostřed..
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

jbagy

Jo ten volant šel udělat i na kraj. Ja na to zapomněl.
A na otevírací dveře jsem nemněl pánty.