Další nevyzvedávač dobírek! :(((

Založil Peetrs, 14.02.2007, 20:41:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Raistlin M

Citace od: Colonel32 kdy 16.02.2007, 20:13:39
Citace od: Hansel kdy 16.02.2007, 13:14:30

Přesně, kdo je na fóru aktivní, má alespoň sto příspěvků, je mu víc než patnáct, je docela důvěryhodný.

PC mel sveho casu o mnoho vice jak 100 prispevku, a vic jak 15 mu take bylo...  ::)

Mno...PC-ho problém nebyla nedůvěryhodnost.  ;D ;D ;D ;D ;D

myth

Citace od: Raistlin M kdy 16.02.2007, 20:17:17
Mno...PC-ho problém nebyla nedůvěryhodnost.  ;D ;D ;D ;D ;D

Myslím, že ty si prišiel na fórum už dávno po tom, čo sa PC pokúšal obchodovať s Colonelom. Pokiaľ si dobre spomínam, PC bol prvý, na koho bolo vydané varovanie o neobchodovaní ;).
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Raistlin M

#62
Citace od: myth kdy 16.02.2007, 20:47:00
Citace od: Raistlin M kdy 16.02.2007, 20:17:17
Mno...PC-ho problém nebyla nedůvěryhodnost.  ;D ;D ;D ;D ;D

Myslím, že ty si prišiel na fórum už dávno po tom, čo sa PC pokúšal obchodovať s Colonelom. Pokiaľ si dobre spomínam, PC bol prvý, na koho bolo vydané varovanie o neobchodovaní ;).
Myslím, že jsi akorát nepochopil jádro pudla. PC-ho problém byl uplně někde jinde.
Pokud někdo kouká do nádrže auta se sirkou a od následného blafnutí chytne seník, taky to neznamená, že je pyroman.
S podobným člověkem je na vině ten, kdo s ním začal obchodovat.  ;D ;D ;D

Slick7

Tak já pořád čekám, na to, jak to dopadne s panem Martinem, ktery si nepřebirá dobirky a nakonec se toto téme stočilo na zcela jinou diskuzi o poště atd.  :) Tak navštívil někdo dotyčného a vyčudil ho????  :D Osobně by mě to velice zajímalo, jestli přijde nějáké zadostiučinění takovým parchantům, protože se mi to osobně jednou stalo.  >:( >:(


Raistlin M

#64
Citace od: Slick7 kdy 22.02.2007, 19:40:03
Tak já pořád čekám, na to, jak to dopadne s panem Martinem, ktery si nepřebirá dobirky a nakonec se toto téme stočilo na zcela jinou diskuzi o poště atd.  :) Tak navštívil někdo dotyčného a vyčudil ho????  :D Osobně by mě to velice zajímalo, jestli přijde nějáké zadostiučinění takovým parchantům, protože se mi to osobně jednou stalo.  >:( >:(

Nikdo ho čudit nepujde.To se jen tak kécá a kécá a kécá. Je to stále stejný scénář. 8)
1) Někdo prodá na dobírku
2) Neproběhne to podle představ prodávajícího.
3) Dotyčný kupující je na Black listu
4) Prodávající se dozví , že je truhlík. (oprávněně)
5) Na kupujícího se plive. (Mohly by na to být pořadníky.)
6)Na prodávajícího se plive (Na to mám pocit, že jsou pořadníky. Pořád se chytře točej dokola ty samí lidi.)
7) Kupující se občas i ozve.
8 ) V případě 7 se občas provalí, že kupující s prodávajícím mají téměř stejnou vinu. (nekomunkace a podobně)
9) Vyplyne poučení, neprodávat na dobírku. (A občas se i smázne thread)

... a pak od bodu jedna zase dokola.  ;)

EDIT: Prosím dotyčné, kteří si nejsou jisti svou úrovní smyslu pro humor, ať nepodléhají nervozitě. Jedná se o lehnkou nadsázku.

Jindroush

Chybí ti tam bod (dá se vložit mezi libovolné): 'A příjde rozumbrada, který všem vysvětlí, že jsou pitomci, jen on je nad věcí.'  ::)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Raistlin M

Citace od: Jindroush kdy 22.02.2007, 19:55:41
Chybí ti tam bod (dá se vložit mezi libovolné): 'A příjde rozumbrada, který všem vysvětlí, že jsou pitomci, jen on je nad věcí.'  ::)

viz bod 4 a 6. čti pořádně.  ;)

myth

Citace od: Raistlin M kdy 22.02.2007, 19:57:10
viz bod 4 a 6. čti pořádně.  ;)

Skôr ty by si mal čítať poriadne ::). Čo ak ten rozumbrada všetkým (vrátane predávajúceho a kupujúceho) vysvetľuje, že oni sú pitomci / truhlíci, ale v skutočnosti to je úplne naopak?
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.