Erby

Založil Aki, 12.10.2008, 13:43:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aki

Pro potěchu vlastní i mých přátel jsem vytvořil několik erbíků. Původně to mělo být pro projekt Castle mapy, ale nakonec jsme si nandali příliš velké sousto a tak byl tento projekt zrušen.

Výchozí motiv erbů je samozřejmě originál lego, ale je dotvořen do úplného erbu přidáním helmic, klenotů, fanfrnochů atd.
Co na ně říkáte?
link

Mimochodem erbík falconů ještě nikdo neužívá. Tudíž pokud by jste někdo měl zájem, není problém.  ;)

Aki

Citace od: Aki kdy 12.10.2008, 13:43:20
Mimochodem erbík falconů ještě nikdo neužívá. Tudíž pokud by jste někdo měl zájem, není problém.  ;)

Citace od: matny kdy 12.10.2008, 15:30:30
Ten erb falconov sa ti skutočne vydaril - ak je to možné rád by som si ho prenajal  ;)

linhi

Také se divím že erb falconů ještě nikdo nemá,zvlášť když vím že je to asi nejoblíbenější erb figů na tomhle fóru.

peter

No mě osobně tam přijde hodně divný ten humanoid, nechceš to nějak předělat na minifiga?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

blackrabbit

Citace od: linhi kdy 12.10.2008, 15:49:03
Také se divím že erb falconů ještě nikdo nemá,zvlášť když vím že je to asi nejoblíbenější erb figů na tomhle fóru.
Já jsem takoví erb scháněl, ale nikde jsem ho nenašel. Aki, můžu si ho dát jako můj obrázek na foru ?  ;D ;)

Aki

#5
Citace od: blackrabbit kdy 12.10.2008, 19:45:43
Já jsem takoví erb sháněl, ale nikde jsem ho nenašel. Aki, můžu si ho dát jako můj obrázek na fóru ?  ;D ;)
Jak již píšu výše, tak tě předběhl matny. Musel by jsi se dohodnout s ním. Nebo nechat vyrobit nový....  :-\

Citace od: peter kdy 12.10.2008, 16:11:35
No mě osobně tam přijde hodně divný ten humanoid, nechceš to nějak předělat na minifiga?
;D ;D ;D ;D Určitě, ne. Pak už by to nebyl tradiční erb. Ten klenot je přebraný z jiného historického erbu a domalován erb falconů na jeho štítu.

Miketuk

Fkt pěkný erby Aki. Nemohl by si mi prosím vyrobit erb novejch crownies?

Aki

Citace od: Miketuk kdy 12.10.2008, 19:57:33
Fkt pěkný erby Aki. Nemohl by si mi prosím vyrobit erb novejch crownies?
Jsem na tom nyní dost špatně s volným časem, takže to jako příliš reálné zrovna nevidím. I tyhle erby jsem dělal už před rokem a to jsem na tom byl podstatně lépe...

Miketuk

Aha, no tak kdybys někdy měl čas... :D