LEGO Technic Truck Trial - diskuze

Založil peter, 16.09.2006, 12:17:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jste pro povolení vyššího napětí pro napájení vozidel než je 9V?

NE
1 (7.7%)
ANO
6 (46.2%)
Je mi to jedno
6 (46.2%)

Celkem hlasů: 13

peter

Citace od: grohl kdy 05.08.2010, 01:32:34Žádná další fota nebudou? Co Assův kámoš?

Už je v galerii LTTT na BS ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Bery

Zítra se ve Snídani s Novou bude mluvit o Truck Trialu. :)
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

hadato

Fotky jsou opravdu hezké, musel to být skvělý závod na těch skalách. Snad mi to příště vyjde a budu si moct taky zazávodit a změřit síly s takřka už profesionálními jezdci.  ;D

ass

Citace od: grohl kdy 05.08.2010, 01:32:34
Žádná další fota nebudou? Co Assův kámoš?

Přijde mi, že téměř vše od Franty je na BS, ale kdybys měl zájem o úplně vše, tak zde: http://www.ulozto.cz/5454986/trial.zip

grohl


peter

Citace od: peter kdy 09.08.2010, 21:29:22Na závodě TT v Ujkovicích bylo oznámeno, že letošní sezóna bude tvořena celkem šesti závody, kde ten poslední se uskuteční 9. - 10. října v Pražském Hummer Centru

V souvislosti s výše uvedeným oznámením pořadatelů Mistrovství České republiky v Truck Trialu, jsem byl nucen změnit termín našeho posledního závodu LTTT! Nový termín tohoto posledního závodu LTTT je stanoven o týden dřív, tj. 2. října 2010.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

eNTy


grohl


Fairytale

#548
                    5. závod

Video 1
Video 2
Video 3

   

tRilobit

Ty kokos, ta voda to byl fakt masakr, aspoň vím, kdybych jel příště tak na auto přidat lodní šroub :)
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

Shmade

Pěkné, pěkné...  čumim do čeho jste se tam pouštěli... voda mazec. :)

peter

Vyhlášení letošní sezóny LTTT 2010 proběhne společně na 25. Kostky srazu, konaném v restauraci Zlatá Kovadlina v sobotu dne 6. listopadu!
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Měch

Čau, tak nemám od rodičů dovolené zúčastnit se vyhlášení :'( . Tak aspoň tady chci poděkovat Peterovi za neskutečnou trpělivost se mnou hlavně na začátku, za to jak bravurně zvládl rekordní počet soutěžících v každém závodu a za skvěle nachystané sekce.
A vítězi turnaje Assovi přeju ať si užije zasloužené vítězství, ale počkej příště ;D syčáku ;)
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

otaznik

Citace od: malý Měch kdy 21.10.2010, 21:36:23
Čau, tak nemám od rodičů dovolené zúčastnit se vyhlášení :'( .
Počkej, kvůli tobě jsme to dali na sobotu.

ass

Citace od: malý Měch kdy 21.10.2010, 21:36:23
Čau, tak nemám od rodičů dovolené zúčastnit se vyhlášení :'( . Tak aspoň tady chci poděkovat Peterovi za neskutečnou trpělivost se mnou hlavně na začátku, za to jak bravurně zvládl rekordní počet soutěžících v každém závodu a za skvěle nachystané sekce.
A vítězi turnaje Assovi přeju ať si užije zasloužené vítězství, ale počkej příště ;D syčáku ;)

V případě tvé absence na vyhlášení 3. mistrovství LTTT se tvá výhra posouvá v žebříčku nahoru, tudíž do mých rukou.

Měch

#555
Citace od: ass kdy 30.10.2010, 12:13:41
V případě tvé absence na vyhlášení 3. mistrovství LTTT se tvá výhra posouvá v žebříčku nahoru, tudíž do mých rukou.
to si děláš srandu  :o to mi nemůže nikdo poslat třeba poštou ??
Samozřejmě takové dobré duši rád zaplatím poštovné. A jestli je to žert, tak není vtipný  >:(
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

grohl

Na posledním závodě jsem se bavil s Otazníkem o tom, že mám podezření, že WD-40 nějak narušuje strukturu některých plastů, protože mi křupou převody v autě a ejhle...Na Eurobricks psal Dluders o tom, že některé plasty po použití WD-40 měknou a křehnou, takže na promazávání Lega doporučuje panenský olivový olej.

Mareken

Citace od: grohl kdy 05.11.2010, 20:45:44
Na posledním závodě jsem se bavil s Otazníkem o tom, že mám podezření, že WD-40 nějak narušuje strukturu některých plastů, protože mi křupou převody v autě a ejhle...Na Eurobricks psal Dluders o tom, že některé plasty po použití WD-40 měknou a křehnou, takže na promazávání Lega doporučuje panenský olivový olej.

;D vždyť je to napsaný i na tý lahvičce, že porušuje strukturu plastů, gum atd. Já používám silikonový olej.
Moje bs galerie Hledejte pod "Mareken"

grohl

Jedna z mála věcí, kteru jsem nečetl. Stydím. :-[

peter

#559
Včera, na 25. Kostky srazu, proběhlo vyhlášení 3. Místrovství LEGO Technic Truck Trial-u. Tímto ještě jednou děkuji všem účastníkům, ať už z řad soutěžících či diváků a doufám, že se v dalším ročníku zase v tak hojném počtu sejdeme. Též chci ještě jednou moc za nás všechny poděkovat všem sponzorům - Linhimu a obchodu Legáček, za věnování cen pro nejlepší soutěžící, opravdu moc si Vaší přízně vážíme.

Takže ještě jednou díky všem a těším se na Vás při dalších ročnících těch nejlepších LEGO Technic Truck Trial závodech!
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

grohl

Opravdu mě mrzí, že jsem nemohl přijet, ale nenadálé komplikace mi v tom zabránily. Doufám, že jste si hospodu náležitě užili.

Jamesek

Citace od: grohl kdy 07.11.2010, 21:34:32
Opravdu mě mrzí, že jsem nemohl přijet, ale nenadálé komplikace mi v tom zabránily. Doufám, že jste si hospodu náležitě užili.
V rámci možností naplno .. :D

Woyta

"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

Bery

Čaute, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s RC Truck trialem z pohledu diváka. Zvažuji, že bych se jel podívat. Jede se 8. v Mořině, (viz http://www.rctrucktrial.cz/phprs/index.php) to je nedaleko Chyňavy, ale nevím zda to má cenu.  :)
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Michal Moučka

Citace od: Bery kdy 02.01.2011, 22:13:33
Čaute, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s RC Truck trialem z pohledu diváka. Zvažuji, že bych se jel podívat. Jede se 8. v Mořině, (viz http://www.rctrucktrial.cz/phprs/index.php) to je nedaleko Chyňavy, ale nevím zda to má cenu.  :)
Jednou jsem se podívat byl a byl jsem spokojený :-)

mind storm

#565
Zdravím, chcem sa opýtať na jednu vec ohľadom LEGO motorov:

CitaceNapájení motorů vozidla je povoleno z jakéhokoliv zdroje. V případě použití nelegového zdroje napětí (baterie/akumulátor), musí být zabezpečena maximální velikost tohoto napájecího napětí 9V.

Platí toto pravidlo aj pri použití LEGO 12V motorov ???

otaznik

Citace od: mind storm kdy 13.01.2011, 08:18:57
Platí toto pravidlo aj pri použití LEGO 12V motorov ???
Sežeň si místo něj PF motor a bude po problému (PF je na LTTT samozřejmě mnohem vhodnější).

mind storm

Zatiaľ sa pýtam iba predbežne...nemám žiadny LEGO motorček  :'(
bohužiaľ nemám ani veľa peňazí.

peter

Citace od: mind storm kdy 13.01.2011, 08:18:57
Zdravím, chcem sa opýtať na jednu vec ohľadom LEGO motorov:

CitaceNapájení motorů vozidla je povoleno z jakéhokoliv zdroje. V případě použití nelegového zdroje napětí (baterie/akumulátor), musí být zabezpečena maximální velikost tohoto napájecího napětí 9V.

Platí toto pravidlo aj pri použití LEGO 12V motorov ???

Ano, maximální velikost napájení motorů je povolena na hodnotě 9V.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

mind storm

Chcem sa opýtať, koľko motorov sa zvykne používať na LTTT?
Či je možné spraviť vozidlo so šiestimi motormi (prvý na pohon prednej nápravy, druhý na zatáčanie prednej nápravy, tretí na pohon zadnej nápravy, štvrtý na zatáčanie zadnej nápravy, piaty na navijak vpredu a šiesty na navijak vzadu)