Konecne!!!

Založil MwK, 16.06.2006, 14:53:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MwK

Konecne sa mi podarilo zajst na povalu a zniest dole moje DUPLO!!!Zistil som ze ho mam viac ako som si myslel a ze su tam dost stare kusky...
Este ma caka cez prazdniny umyvanie a triedenie...ale velmi sa na to tesiiiiim... ;D
(tu je dake foto:)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MwK

:
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Llevelyn

No... PARÁÁDÁÁÁ... 8) Duplo je fajn.. ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Akinom

ZOO maniaci.... přešla jsem z duplo vlaků na ZOO, ale jen na chvilku... vlaky jsou lepší....

Akinom

přidejte se někdo... potřebuji inspiraci....

MwK

Iííííííííí...tak ta tvoja zoo je teda odost lepsia a vascia ako moja... ::)
A podla coho sudis ze vlaky su lepsie??
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

sam.no

a co třeba tato?  :) ;)

Pixie

Sam, jestli je to vaše vlastní, tak gratuluji! Zajímavá je bílá jeskyně pro mědvědy a také modrý průhledný delfín (vedle kosatek).
Jen upozorňuji, že se jedná o safari, ne o zoo. Podle mě je u zoo největší problém právě v cestičkách pro návštěvníky. A ikdyž nepochybuji o tom, že někde někdo postaví zoo komplet z kostek i s cestičkami, tak pro většinu lidí to znamená stavět pouze výběhy a návštěvníky nechat chodit po dece (koberci) - právě tak jak je vidět u Akinom.
Také by mě zajímalo, jestli to stavělo opravdu dítě. Musím říct, že mé představy se značně liší od představ ředitele naší zoo (na úvod jsme měli cca půlhodinové pojednání o tom, proč by neměly být všechny zvířátka v jedné ohrádce, a proč se ve skutečnosti nekamarádí lev se žirafou nebo zebrou, když byli v Madagaskaru nejlepší kámoši!) No, po mém naléhaní pan ředitel staví oddělené výběhy...ale jen po večerech jelikož ráno to vždycky hurikán (mladší syn - 1,5 roku) všechno zboří. Proto také zatím nemám žádné fotky...  ;)

hobby

Duplo je krásné, vždycky bylo a pro mne osobně znamenalo první kontakt se světem lega. První jsem koupil před cca 10ti lety a brzy jsem si uvědomil, že to není obyčejná hračka, ale LEGO! A později další a další, než nastoupil Systém. Děti z dupla stavěly neuvěřitelné kreace přes celý pokoj - všude koleje a mosty, mezi tím všechna temata od farem přes kovboje a hasiče až po ZOO atd. Čím méně logiky, tím krásnější a kouzelnější - zkrátka dětský svět. Tenkrát jsem neměl digitální foťák, tak nemohu dokumentovat. Tak aspoň jedna z posledních ukázek.

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

MwK

Citace od: sam.no kdy 20.06.2006, 17:43:13
a co třeba tato?  :) ;)
:o :o :o
No tak ta ma teda riadny smrnc!!!
Ani si neviem predstavit kolko setov zo zvieratkami musel mat ten co to postavil...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Karolina

Citace od: sam.no kdy 20.06.2006, 17:43:13
a co třeba tato?  :) ;)

Sam, moc se mi líbí ten nápad s vodopádem přes tunel, pokusím se to s dětmi postavit, ale nevím, zda se nám to podaří a jestli budeme mít dost kostek potřebné barvy. Nemohla bys zkusit detailnější fotku?

MwK

Citace od: Karolina kdy 21.06.2006, 13:36:38
Citace od: sam.no kdy 20.06.2006, 17:43:13
a co třeba tato?  :) ;)

Sam, moc se mi líbí ten nápad s vodopádem přes tunel, pokusím se to s dětmi postavit, ale nevím, zda se nám to podaří a jestli budeme mít dost kostek potřebné barvy. Nemohla bys zkusit detailnější fotku?
Takze je to pravda ze to postavila "SAM.NO" ??
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Jarmila

Citace od: MwK kdy 21.06.2006, 13:38:17
Takze je to pravda ze to postavila "SAM.NO" ??

Tys o tom pochyboval? TohleTě přesvědčí.  ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

TomG

Ze by varianta domaciho vezeni? .)
Only the best can survive.

sam.no

jj, je to naše, stavěli jsme to s malým, s mou pomocí :)
až tak detail nemám, ale něco jsem vyhrábla

jinak jsem udělala takový trochu součet našeho dupla, takže máme:
101setů, 160 figů, a celkem včetně loose(dokupovaných různě samostatně) +- 3282ks, pokud se dá věřit peeronu, ale už se budu muset krotit, pze se za chvíli nevejdem do bytu ;) (ještě Tomáše, Piráty a SuperZoo ;D )

z čeho se skládá safari nevím, ale rozhodně dnes těch zvířat máme už víc


niessnet

Citace od: TomG kdy 21.06.2006, 14:40:33
Ze by varianta domaciho vezeni? .)
Takový vězení bych bral taky. Ale ze System kostek
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Jarmila

Citace od: sam.no kdy 21.06.2006, 14:42:51
jj, je to naše, ...jinak jsem udělala takový trochu součet našeho dupla, takže máme:
101setů, 160 figů, a celkem včetně loose(dokupovaných různě samostatně) +- 3282ks, pokud se dá věřit peeronu, ale už se budu muset krotit, pze se za chvíli nevejdem do bytu ;) (ještě Tomáše, Piráty a SuperZoo ;D )

101 ?? setů DUPLA? To jich tolik existuje? No, dámy a pánové, já padám. Tohle těžko někdo z "kostek" trumfne.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

TomG

Predpokladam, ze ma oblibene sety vickrat. Nepsala prece kolik jedinecnych setu to je ne?
Only the best can survive.

Jenčula

Citace od: Jarmila kdy 21.06.2006, 15:06:04
101 ?? setů DUPLA? To jich tolik existuje?

Je jich dokonce daleko víc...  ZDE  :D
Můj RELAX

sam.no

#19
jedinečných 92, podle peeronu, víkrát máme  zelenou podložku, výhybky, vlakový přejezd,2x2 Bořky a vlakové nádraží :)
a v posledním týdnu ještě přibylo nějaké loose a to tam započtené ještě nemám ;)

Hana129

Gratuluji k takovému bohatství. Ty fotky zoo i domeček jsem obdivovala a vytiskla už v lednu a dokonce mě přiměly znovu ještě zainvestovat do Dupla,  už totiž  stavíme většinou z Lega, ale ty stavby mě dostaly.  Dcera si chtěla postavit podobný domek. Ale nějak máme pořád málo kostek nebo přerostlé dítě ;D.

Karolina

#21
Citace od: sam.no kdy 21.06.2006, 14:42:51
jj, je to naše, stavěli jsme to s malým, s mou pomocí :)
až tak detail nemám, ale něco jsem vyhrábla

jinak jsem udělala takový trochu součet našeho dupla, takže máme:
101setů, 160 figů, a celkem včetně loose(dokupovaných různě samostatně) +- 3282ks, pokud se dá věřit peeronu, ale už se budu muset krotit, pze se za chvíli nevejdem do bytu ;) (ještě Tomáše, Piráty a SuperZoo ;D )

z čeho se skládá safari nevím, ale rozhodně dnes těch zvířat máme už víc

Sam, 160 figů DUPLO?  :o To snad ani není možné!?! Když budeš mít někdy chuť, zkus je vyfotit všechny najednou a hoď sem foto! A kolik je to jedinečných druhů?



Akinom

To mám ale radost... takovou inspiraci jsem potřebovala.... já čekám teď na tu obrovskou ZOO z USA a auta ZOO... tak to teda vylepšíme... ale malá si hraje a potřebuje ty cestičky mezi tím, protože tam chodí ti lidi a babička s dědou a ZOO panáčci vozí to jídlo a tak....

A vlaky jsou vlaky, protože když se podaří s 6 výhybka, 2 mosty a tunelel dráha, kdy projede vlak opravdu všechny místa, tak je to radost.... a bořit to pak musíme jen když není dcera doma...

Hned mám lepší náladu... mám tak 20 setů a to už si známí klepou na čelo.....

Jarmila

Citace od: Akinom kdy 22.06.2006, 01:11:54
Hned mám lepší náladu... mám tak 20 setů a to už si známí klepou na čelo.....

Takové známé nepouštět do baráku.  ;D ;D ;D Nebo je nakazit legošílenstvím.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

sam.no

#24
u nás si taky všichni klepou na čelo, hlavně manžel ;) ;D >:D


Citace od: Karolina kdy 21.06.2006, 23:04:30
[Sam, 160 figů DUPLO?  :o To snad ani není možné!?! Když budeš mít někdy chuť, zkus je vyfotit všechny najednou a hoď sem foto! A kolik je to jedinečných druhů?


občas je nějakej víckrát, hlavně Bořci, ty byli u každého setu ;)
až někdy zbyde čas, tak je nafotím

Petrjr

#25
Koukám že se svými cca 70 duplo panďuláky (a 64 neunikátními sety) se mohu jít zahrabat. Na druhou stranu, s duplem jsem už skončil (až na pár výjimek). Teď nastala doba belville a scala.

P.S.: Na obrázku jich pár chybí.

MwK

Citace od: Jarmila kdy 21.06.2006, 14:26:00
Citace od: MwK kdy 21.06.2006, 13:38:17
Takze je to pravda ze to postavila "SAM.NO" ??

Tys o tom pochyboval? TohleTě přesvědčí.  ;)
:o :o :o
Myslim ze ma to presvedcilo!
Pretoze toto je fakt sila!!!   :D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

tazzy

Všechno je krásný, Duplo je nenahraditelný, dříve, jak jsem byl malý jsem stavěl takový vláček který projížděl kolem různých akcí (policisti zatýkají vězně, safari, hasiči, stavbaři) něco jako vláčky v zábavních parcích, nebo jsem ještě stavěl město, ale tam mi chyběly cesty, teď schovávám System a opět vytahuju Duplo protože se chystám na příjezd mojich neteří (3 roky a 1 měsíc)

Pixie

Tak tě, Tazzy, na půl roku vítám mezi "Duplo maniaky"  ;) ;D
Hezky si s neteřinkami stav a hlavně nezapomeňte nějaký ten výtvor vyfotit, abychom měli inspiraci...
Jen škoda, že holky asi nebudou na piráty, že by sis mohl brzy rozšířit sbírku...  ;)

tazzy

Mě to neříkej, taky jsem chtěl kluka  >:D a už jsem jim (hlavně té starší) koupil 4963, chtěl jsem něco z Duplo Belville, ale sestra říkala, že má panenek plnou skříň a nehraje si s nimi, nejvíc si prý vyhraje s mýma pár duplo autíčkama, které si odvezli.