Duplo piráti

Založil Pixie, 23.05.2006, 09:29:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Pixie

Září se nám kvapem blíží, tak by mě zajímalo, kolik z vás - milujících rodičů - už má našetřeno na nové Duplo piráty;)
7880 - Big Pirate Ship
7881 - Pirate Ship / Ghost Ship
7882 - Shark Attack
7883 - Treasure Hunt


P.S. Vzhledem k mým omezeným finančním možnostem koupíme asi jen toho žraloka, protože ten přece nemůže v naší zoo chybět!  ;D

MwK

Jeeeeej :D!To je zlate...(ten sharky je fakt husty)
PS:Konecne zacalo lego robit aj taketo duplo sety...doteraz sa vobec nevenovalo piratom alebo inym menej realnym veciam...ale mohlo by zacat robit aj space(ved si predstavte behat z duplo panacikom po mesiaci ;))
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Llevelyn

Z Dupla byli pralidi, dinosauři, indiáni.. prostě paráda.. :P Space by byla taky bomba... >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

***Banana.com

No tak do žraloka jdu na tuty, loď ještě uvidíme:-)))

Shi-So

Tak to je fakt luxus ,na to mi nemusi byt ani 5 abych se do toho zamiloval ;D.Ten zralok je naprosto jedinecnej :D

***Banana.com

Jo jo, už se těším...chtěl jsem ho slovit z Ebaye, ale ani soudruzi v Reichu ho zatím nemají

Pixie

Pokud jsem to pochopila správně, měli by Duplo piráti doplout v září i do Čech - ačkoliv samozřejmě je otázkou za jaké ceny. Vzhledem k velikosti sady doufám, že bude "žralok" stát okolo 400,- Kč (podobně jako 4784 Černý hradní drak)...
Tak nějak mi přijde, že by měl na to září vyjít nový katalog Lego, kde by byli Duplo piráti, City IR vlaky, Batman, apod.  Jenže toho se asi nedočkáme...

tazzy

Tak žralok je dóóst dobrý, ale i kostlivec ze 7883 by mohl být taky dobrý, že bych se zase vrátil k Duplu  ::) :D

Pixie

Tak jsem přidala odkaz na Ghost ship, jelikož na Bricksetu je pěkný obrázek krabice.
A připravte se na nejhorší!!! Ta menší loď má střílející dělo a ke všemu samozřejmě bude plavat!!! Který kluk by nechtěl takovou hračku do vany?  ;D
Tak abych honem začala hledat nějakou tu možnost přivýdělku, abych na to měla...  :-\

osma

Jestli ghost ship bude plavat, tak je to u nas jasny vanocni darek :). Piraty 4+ mame ve vane porad, maly clunek taky plave :) Ale jen aby ji u nas prodavali, kluk by chtel draci zapasy a ty u nas nejsou :(

Pixie

No, zajímalo by mě, který kluk by dračí zápasy nechtěl..  ;) Nevím, proč zrovna tuhle sadu u nás neprodávají. Všichni kluci z mého okolí draky zbožňují a ty duplo jsou super, protože opravdu hodně vydrží (snad vyjma bílé barvy na zubech, kterou už má náš jediný drak odřenou od toho, jak pořád pojídá rytíře a domácí zvířectvo...)
Nicméně, když se podíváš sem na slibované novinky v tomto roce, tak tam piráti jsou. Plavat by loď měla, neboť má i ikonu na krabici a zdá se, že je její trup z jednoho kusu. Takže jestli se nezmění něco zásadního doporučuji našetřit cca 1000,- Kč na Ghost Ship...  :)

sam.no


Jarmila

Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Llevelyn

Herdek.. pět tisíc v loji.. ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Jarmila

Citace od: Llevelyn kdy 07.07.2006, 13:56:09
Herdek.. pět tisíc v loji.. ;D ;D ;D

V loji??? Není to překlep??? Nemá tam být napsáno:
Herdek..pět tisíc v legu..   ;D ;D ;D ?
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!