21108 Ghostbusters

Založil Darth, 14.06.2014, 23:03:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

TUKE

Tak ja som si ho včera vychutnal a poskladal tiež a musím povedať, že môj návod vydržal a pri tom som ho rozťahoval a zaťažoval diaľkovým od TV. Ani odtlačky tam neostali ... odporúčam si umyť ruky  ;) ;D

Je to veľmi podarený model filmovej predlohy. Vrelo odporúčam  ;)

Futurion

Jelikož se pot tvoří neustále, mytí rukou nikomu nepomůže ;) To by to pak celá daktyloskopie mohla zabalit, kdyby si stačilo umýt ruce, aby člověk nezanechával otisky ;D

DarkDrago

Nebo se můžeš stát mužem v černém a nechat si vzít otisky (respektive nechat si je vypálit) a už se s nimi nebudeš muset zabývat >:D
Dračí páni s mocí ohně...

Mr. Cube

Citace od: Futurion kdy 24.06.2014, 12:50:59
Jelikož se pot tvoří neustále, mytí rukou nikomu nepomůže ;) To by to pak celá daktyloskopie mohla zabalit, kdyby si stačilo umýt ruce, aby člověk nezanechával otisky ;D

Tak je pravda, že když si člověk před stavěním a listováním umyje mýdlem ruce a dosucha je utře, budou mít ty otisky trochu jinou podobu, než bez této procedury.  :)

papluh

tak našiel som im prácu :)


milanv

Tak jsme byli s rodinou neplánovaně v Norimberku a ukázal jsem dětem LEGO shop. Jak prolézaly všechny ty serepetičky, co v českých obchodech nejsou k vidění, pořád za nimi běhala mladá aktivní prodavačka a německy se jich vyptávala, jestli něco nechtějí. Abych ji odehnal, tak jsem plácnul, že leda tak kdyby měli Ghostbusters auto... Jak ho stihli sehnat netuším, když mi ještě nedávno tvrdili, že je mít několik týdnů nebudou. Nicméně v jedné polici až téměř u podlahy byla opravdu 4 schovaná. Je to nádhera, vidět ho naživo na vlastním stole!

Rovnou jsem zorganizoval i rodinné promítání filmu a úspěch u dětí je mnohem větší než s LEGO Movie . Jak já dostanu ráno vynadáno,že jsem to auto dostavěl sám! :D

Jen dvě chyby ta stavebnice má: zaprvé návod se začíná rozpadat, i když jsem byl na něj doslova něžný, a zadruhé potřeboval bych ty stavebnice dvě: druhou na díly, protože jich je tam opravdu dost takových, co jinde nejsou o hodily by se mi do vlastních MOCů...
Pán na Žlutém hradě