Jak spojit dvě 3960 Round Dish 4 x 4 Inverted

Založil Leguán, 08.05.2008, 18:09:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Leguán

Nemáte někdo nápad, jak k sobě spojit dva díly 3960 Round Dish 4 x 4 Inverted bez mezery širokými stranami k sobě, aby vznikla jedna velká čočka?

Jindroush

Vzal jsem dva průhledné a dal je k sobě. Není mezi nima žádný místo. Axle 2 je moc dlouhá. Takže zkrácenej flex nebo přeřízlá axle 2.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jarmila

Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Dejv

Citace od: Jarmila kdy 08.05.2008, 18:46:15
;D Lepidlo  ;D
Radši bych obětoval ten zkrácenej flex než dvě slepený round dish..  ;)

JardaL

IMHO nic jinýho než flex nevymyslíš. Nebo se ještě zamyslet nad tím, jak by byly (či budou) obě dvě z vnějšku uchycený. Ale přiznávám, že nevím co s tím zamýšlíš.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

ass

 ;) Gumátor do toho jednoho dishe nenarvat úpně nadoraz.

peter

Citace od: ass kdy 09.05.2008, 09:54:51
;) Gumátor do toho jednoho dishe nenarvat úpně nadoraz.

No, klobouk dolů, ale to by mě nenapadlo :o. Pro lustry dobrý, ale větší zatížení asi nepoužitelné, každopádně vynikající nápad.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

JardaL

Geniální. Svojí původní poznámku beru zpět. Tohle by mne stejně nenapadlo.
Laboroval jsem s myšlenkou na použití rubber beltu (ať už barevný gumičky nebo černý), a obtáhnout ji jako osmičku od toho jednoho studu přes ten protější stud zpátky a fixovat něčím, co na ten stud nasadím, ale pak mi to přišlo jako blbost...
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Leguán

Díky za nápady. Nakonec jsem to vyřešil nakrájenými osičkami (technic axle).

Citace od: ass kdy 09.05.2008, 09:54:51
;) Gumátor do toho jednoho dishe nenarvat úpně nadoraz.

Co je to za díl, víš jeho číslo? Původně jsem zkoušel různé pneumatiky nasazené na středový výstupek, ale nenašel jsem v domácích zásobách žádnou, která by tam přesně padla. Takhle velkou úzkou pneumatiku doma nemám, takže mě to ani nenapadlo.

ass