(Vlastní) Alternativní model ze setu 31019

Založil Tomik, 11.02.2014, 21:27:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomik

Než vám představím svůj nejnovější alternativní model, tak bych rád řekl něco o tom, co jeho stavbě předcházelo. Během poslední pražské hospody jsem se setkal s Janem Beyerem a ten poté, co viděl pár mých alternativních modelů, mi dal tuto nabídku - vyber si set, ze kterého bys chtěl poskládat alternativní model, já ti ho pošlu a ty mi na oplátku pošleš fotky svého modelu. Tímto mu tedy děkuju za tuto skvělou příležitost.

A nyní už k vlastnímu modelu ze setu 31019 - tyrannosaurovi. Tyrannosaurus je o něco větší než hlavní model opičáka a je dostatečně vyvážený, aby se udržel stát na nohách. Má pohyblivé nohy, pařáty, ocas, hlavu a otevírací tlamu. Po tom, co jsem ho dostavěl, jsem zjistil, že ze zbylých dílků můžu stále ještě poskládat banán. Výsledek vypadal trochu divně, ale pak mě napadlo co takhle poskládat kachnu? ...a tak získal Rex pořádnou večeři. ;D



www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

matka

Skvělá práce. Mám úctu ke každému, kdo dokáže takhle stavět z předem dané a omezené hromádky dílků.
Paní na Žlutém hradě

milanv

Profík se nezapře. Já mám slabost pro tvého mamuta, ale tohle je také povedené dílko. A hlavně když si uvědomím z jakého setu!

A abych nezapomněl: 20 bodů z deseti za kachnu k večeři: je k sežrání! :)
Pán na Žlutém hradě

grohl

Skvělý model. Gratulace a tichá závist. Já si na nové Creator sety musím ještě tři týdny počkat.

Mr. Cube


Daniel

Naprosto parádní - prostě s grohlem máte vždy alternativní modely naprosto luxusní ;).
Jen se zase budu opakovat - proč k tomu nedáváte buď obrázek, nebo odkaz, na originální set?

peki

#6
Supr  ;) Stejně jako Dan bych uvítal info z jakého je to setu. Hospoda s Janem měla ještě další efekt, pro ostatní hospody. Dostal jsem pro hospody krabici dílků na přehrabování.  Info zde.

Tomik

Děkuji všem za chválu!

Citace od: Daniel kdy 12.02.2014, 20:00:31
Jen se zase budu opakovat - proč k tomu nedáváte buď obrázek, nebo odkaz, na originální set?

Zde je odkaz na originální set a přidal jsem ho i do prvního příspěvku.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Foton

Moc se mi to líbí. Set 8271 jsem si pořídil kvůli Grohlově plejádě alternativních modelů. Uvidíme, jestli mě přiměješ k něčemu podobnému  ;D
Je to přesně ten můj přístup ke stavebnicím. postavím jedno, nafotit, rozebrat a zase něco jiného. TLG ze mě asi radost nemá, neboť jim nedělám velký obrat, ale i tady platí programátorská poučka: Znovupoužitelnost je základem efektivity.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Bard

Těmhle zvířecím modelů moc nerozumím, ale ten opičák mi připadá jako slabší alernativní model k Tyrannosaurovi.
A ta kachnička je třešnička na dortu.

Tomik

Citace od: Bard kdy 13.02.2014, 17:18:00
Těmhle zvířecím modelů moc nerozumím, ale ten opičák mi připadá jako slabší alernativní model k Tyrannosaurovi.
A ta kachnička je třešnička na dortu.

Tak tenhle komentář mě pobavil ze všech nejvíc! ;D Moc za něj děkuju.

Citace od: Foton kdy 13.02.2014, 14:20:07
Moc se mi to líbí. Set 8271 jsem si pořídil kvůli Grohlově plejádě alternativních modelů. Uvidíme, jestli mě přiměješ k něčemu podobnému  ;D

To záleží na tom, kolik alternativních modelů potřebuješ vidět před koupí. Upřímně, grohlovým 30 kouskům budu jen těžko konkurovat...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

Návod na stavbu tyrannosaura s kachničkou je nově na buildinstu.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

Manželka mi odjela na pár týdnů k rodičům, takže jsem se mohl naplno pustit do stavění. Hrabu se v kostkách a najednou z nich vyskočí myš! :o

Dala by sis kousek sýru, potvůrko?



Tahle myš je můj druhý alternativní model postavený ze setu 31019. Tentokrát jsem se příliš nesnažil využít co nejvíc dílků, ale šlo mi spíš o to, aby myš dobře vypadala a byla dostatečně pohyblivá. Může v pohodě stát na dvou nohách nebo lézt po všech čtyřech.



www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Hacislav

To není myš, ale pořádná krysa. Povedla se.  ;)
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

linhi


milanv

Myš je jak živá, a dokonce narozdíl od originálního modelu opice je to plnohodnotné dobře živené zvíře a ne verze Dachau :) Z jakého setu postavíš pastičku?
Pán na Žlutém hradě

Tomik

Děkuju za pochvalné reakce!

Citace od: Hacislav kdy 07.12.2014, 17:01:24
To není myš, ale pořádná krysa. Povedla se.  ;)
Pokud bych to bral tak, že myš je v měřítku 1:1, tak souhlasím, že to bude spíš krysa nebo potkan. Délka bez ocasu je asi 15 cm.

Citace od: milanv kdy 07.12.2014, 21:41:11
Myš je jak živá, a dokonce narozdíl od originálního modelu opice je to plnohodnotné dobře živené zvíře a ne verze Dachau :) Z jakého setu postavíš pastičku?
Původně byla ještě tlustší, ale pak jsem jí raději dal na odtučňovací kůru. ;D Jinak, když jsem přemýšlel, co udělat se zbývajícími 100 dílky, tak mě taky napadla pastička. Bohužel pro její stavbu jsou ty kostky zcela nepoužitelné...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr