(Vlastní) Předělávky Technic setů.

Založil grohl, 27.09.2008, 16:08:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

tRilobit

Nádherný výtvor. Určitě by bolelo kdyby tě kousl, to by jsi měl se stavěním na týden ámen :-D
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

Tomik

Zírám a hlava mi to nebere... :o 24 vlastních modelů z jednoho setu + 2 originální, to máme celkém 26 výtvorů z jedné krabice. Ještě 4 a máme tu třicítku... :D

P.S. Mojí jedničkou zůstává raptor (dinosaurus)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

TomB

Udělej krávu, ta ještě nebyla :-)
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

grohl

Mno nevím, jestli se z tohohle setu dá vytvořit kráva, ale pokud zmáknu hlavu, tělo už bude hračka. Ze strojů mě ještě napadá telehandler, který jsem už jednou měl rozestavěný, ale nakonec z toho vznikla bitevní tříkolka. Nebo jeřáb, leč bez teleskopiského ramene. Taky jsem zkoušel něco jako robota ze setu 8022, ale dopadlo to (vzhledově) dost otřesně.

TomB

Ten robot je špica ;D.
Ostatní věcičky jsou ale taky dobrý :)
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

peter

Citace od: grohl kdy 23.08.2010, 21:24:55Taky jsem zkoušel něco jako robota ze setu 8022, ale dopadlo to (vzhledově) dost otřesně.

Obrázek by byl?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

grohl

Nebyl. Okamžitě jsem to rozebral.

grohl

Tramtadadá. Výtvor číslo 25.
Los evropský s pohyblivou hlavou.




Kiko97


Tomik

Úžasný! To mi řekni, Grohle, kam na ty nápady chodíš? :o
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

grohl

To jsem takhle zkoušel stavět krávu podle TomB ova návrhu a říkám si: "To vypadá spíš jako los." Pak už zbývalo jen dořešit tělo.

grohl

Předělávka tentokrát ze setu 8045.
Jedná se o jednoduchou velrybu s pohyblivou čelistí a ploutvemi.




Moon

Velryba supr všechno supr, kam na to chodíš? ;D
Skus postavit něco do kuchyně, v kuchyni je spousta věcí.
Přijdte si zahrát MineCraft: mc.urnaweb.cz:8888 Moje BS galerie: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Mooning

grohl

Chodím na to do své hlavy a kuchyňské předměty mě zrovna moc nelákají.

grohl

Slůně
26. alternativní model pohybuje a kroutí hlavou. Náklon je možné ovládat i ocáskem v zadní části.
VIDEO




FilipS

Nádherné slůně, je super, že jde vždy poznat co to je a navíc je to i funkční.

Tomik

Vždycky, když jdu sem na fórum, tak čekám na okamžik, kdy bude toto téma na začátku a budu si moct prohlédnout další model z už legendárního setu 8271. Slůně vypadá dobře a navíc se ještě hýbe - dávám palec vzhůru a těším se na další zvíře. :D

P.S. Ocas zvedající hlavu - nebyla tam náhodou inspirace z mého zajíce? ::)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

grohl

Upřímně jsem si na ušáka ani nevzpomněl. Jen jsem potřeboval jednoduchý mechanismus na zbrždění pohybu hlavy-co si budeme nalhávat-je poměrně těžká.

Celkem mě ale udivuje úspěch videjka. Tolik pozitivních ohlasů jsem nečekal.

grohl

Práce na alternativním modelu 8052 byly právě dokončeny. Pořádné fotky tu budou co nevidět. Zatím nabízím jen malou ochutnávku Těžké odtahovky.

grohl

Odtahovka pro těžká vozidla
Alternativní model setu 8052 s funkčním zatáčením a stabilizátory, zvedacím ramenem a výklopnou podpěrou a s otevíracími dveřmi a kapotou.







Bery

Velice dobrý, jediný co bych vytknul je díra v kapotě, jinak good. Zkusíš ještě postavit vozidlo na odtah?
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Arheonx

Veľmi sa mi páči. Typický americký ťahač. Ale mám jednu otázku. Tie stabilizátory sa vysúvajú dákym mechanizmom alebo je to ručné ?

grohl

Kapota bez díry vypadá ještě hůř. Kdyžtak ukážu fotku a pak můžete říci svůj názor.

Stabilizátory jsou ručně a navíc by měly být vzadu. Není je bohužel jak uchytit. Navíc tenhle set trpí nedostatkem ozubů.

Arheonx

A na čom to fotíš keď máš také pekné biele pozadie ? Obrúsok ?

grohl

Uřízlý kus z velké role čtvrtky a pak už jen stačí lehce přitlačit kontrast.

Tomik

Pěkná prácička. Na první pohled jsem skoro nevěřil, že to je udělané výhradně ze setu 8052. Zaujala mě tvoje práce s panelama - to, jak jsi schoval battery box nemá chybu.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

grohl

Díky. Úkryt B-boxu vyšel opravdu na 1*. Čestně mohu prohlásit, že je to pouze a jen z dílů 8052, ačkoliv jsem si na modelu hodně vylámal zuby a zabral mi dost času.

V pondělí jsem k narozeninám dostal od bráchy 8260 a vzhledem k tomu, že vysokozdvižný vozík z něj už udělal Zblj, musel jsem přijít na něco jiného. Vznikl ednoduchý Dragster s nastavitelným wheelie barem, který může sloužit i jako brzda.



grohl


grohl

8045 Odtahovka
Ano, další odtahovka, leč tahle už stála více než měsíc na poličce za většími modely a nějak jsem na ni pozapomněl. Funkční jeřáb se ovládá ozubeným kolem v kabině a úchyt odtahovaného vozidla se (jak jinak) ručně vyklápí.




grohl

Předělávka č.27
Hydroplán s funkčními vrtulemi, které roztáčí pohyb ozubeného kolečka  uprostřed křídla. Bohužel mi na dveře od nákladového prostoru nějak nezbylo místo.