(Vlastní) SYSTEM ALTERNATIVNÍ MODELY

Založil grohl, 17.01.2008, 03:08:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ondra

Já jsem nemyslel lamborghini, ale oficiální model od lega  ;).Set 6913 co má za nemožné b-modely, je k nevíře.

grohl

Žralok 6914
-pohyblivé tělo, dolní čelist a prsní ploutve.



Tomik

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Měch

To že je tu tolik alternativních modelů je super, ale kdy je konečně uvidíme i na krabičkách ? ;)
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

grohl

Až mě přesunou do Creatoru. :D Osobně by mi to nevadilo, ale Technic je Technic.

grohl

Konečně jsem se dokopal k nahrání fotek posledních dvou alternativních modelů.
Prvním je PTÁK z 6914 s pohyblivými křídly, ocasem a nohama.

zbytek galerie http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=5743557
a SOVA ze setu 31004, jejíž pohyblivost se liší pouze v možnosti ohýbat křídla ve dvou dalších sekcích.
Narozdíl od původního modelu, který jsem stavět nezkoušel, se značně liší i kostrukcí.

zbytek galerie http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=521391

Systematik

Citace od: grohl kdy 28.01.2013, 08:51:31
Konečně jsem se dokopal k nahrání fotek posledních dvou alternativních modelů.
Prvním je PTÁK z 6914 s pohyblivými křídly, ocasem a nohama.

...
Kardinálně povedené  ;)

Tomik

Tak ta sova se ti fakt povedla! Je vidět, že máš talent na ptáky podobně ho mám já na králíky... ;D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

#398
Právě jsem se díval do grohlovy galerie na brickshelfu a našel tam tento alternativní model jakéhosi draka ze setu 31004.

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

grohl

#399
A ještě tam jsou další dva:

Kobra se slepicí a hlemýžděm ze setu 31004



Rak ze setu 6914


germik

Tak drak, kobra a hlavně rak jsou úžasní! :D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Daniel

#401
Tyhle stavby z pár desítek omezených dílků, stejně jako Technic, moje hlava nebere. Paráda ;)

Jen ještě bych třeba do rohu fotky dával fotku originálu, nebo do textu aspoň odkaz na originál, aby to bylo bez hledání z čeho je to postaveno..

Tomik

Ten rak se ti, grohle, fakt povedl - jako živej!
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

milanv

Nádhera. Jsem moc rád, grohle, že si pořád najdeš čas i na volnočasové skládání! Ke kvalitě výtvorů můžu snad říct jen to, že jsem se až z tvého raka dozvěděl (a následně samozřejmě ověřil), že rak nemá 4 páry končetin, jak by člověk intuitivně čekal, ale 5. Už jsem ti to chtěl nahlásit jako chybu a teď musím zpytovat svědomí, na které hodině biologie jsem chyběl :D
Pán na Žlutém hradě

grohl

Wildcat Mech
Alternativní model ze setu 6914 s pohyblivýma nohama, zbraněmi a otevíracím kokpitem. Navíc jsem poprvé kompletně využil celý obsah krabice.






Tomik

I když na bojovou techniku moc nejsem, tak uznávám, že se ti ten Mech povedl. Chytře tam jsou udělaný hlavně ty rakety z platů se zubem. Jinak, kdy sem dáš fotky tuleně? Už se nemůžu dočkat, až si ho taky poskládám. ::)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

znouzectnost

Moc pěkné...
teď vyměň ty tmavě červené za normální a posaď tam Mtrona  >:D

milanv

Pochopil jsem to správně, že ses pokusil o protiváhu ke Galerii u voškliváka, tj. že zkoušíš naopak z Creatoru dělat Bionicle?  >:D
Pán na Žlutém hradě

TUKE

Veľmi pekný a podarený Wildcat Mech  ... tento set som vôbec nevnímal až teraz sa mi začína páčiť  ;D

grohl

Díky. Osobně se mi nelíbí ani jeden model ze setu 6914. Koupil jsem ho kdysi kvůli soutěži, protože se mi líbily obsažené díly a viděl jsem v něm velký potenciál na přestavby.

Tak a teď k prvnímu alternativnímu modelu ze setu 31021, který považuji za absolutně geniální zvířecí set.



Triceratops


s pohyblivou hlavou, nohama a ocasem



david.zeman

Ten cerveny Mech je genialni - asi si ten set koupim a postavim si ho taky. Ten Mech mi pripomina model Timber Wolf.

grohl

Tyrannosaurus Rex + papouch

ze setu 31021. Rex pohybuje nohama, ocasem, kroutí hlavou a otevírá čelist. Papouch pouze plácá křídly





Parasaurolophus

ze stejného setu s pohyblivýma nohama, ocasem, čelistí a hřebenem na hlavě.




Tomik

Nemůžu si pomoct, ale když jsem si prohlížel hlavu parasaurolopha, tak mi nápadně připomněla hlavu vetřelce - stačí sundat oči a přidat tu vnitřní čelist. :D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peter

Citace od: Tomik kdy 29.07.2014, 19:10:33
Nemůžu si pomoct, ale když jsem si prohlížel hlavu parasaurolopha, tak mi nápadně připomněla hlavu vetřelce - stačí sundat oči a přidat tu vnitřní čelist. :D

Přesně u mne to bylo také první co mne napadlo. Jediný rozdíl je u mne v tom, že já vidím toho nového tvora, který se vylíhne na samém konci filmu Prometheus.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

grohl

Tuleň

Prozatím poslední model ze setu 31021 s pohyblivým krkem, hlavou, čelistí, všemi končetinami a zadní sekcí trupu.





Tomik

Ten tuleň je fakt roztomilej! :D Jinak, koukám, že máš taky popraskaný bricky 1x1 se zaoblením - žeby začali používat méně kvalitní suroviny na výrobu kostek?
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

peter

Citace od: Tomik kdy 04.08.2014, 21:49:48žeby začali používat méně kvalitní suroviny na výrobu kostek?

To jsi si všiml brzo, že kvalita už není jako před dvaceti lety ::)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

milanv

Zpátky z dovolené. Pamatoval jsem si, že musím v tomto vlákně poděkovat za pokoukání na krásná zvířátka. Teď teda koukám hlavně, že nic nevidím :) ale nevadí, stejně si pamatuju, jak jsou skvělá.
Grohle, tohle se ti fakt povedlo. Bral jsem tento set jen jako "obyčejnou malou krabku", ale přesvědčil jsi mě, že fakt stojí za to. Škoda že neexistuje něco jako LEGO IDEAS na návody na alternativní modely - TLG samo sebe ochuzuje, hned by se ty sety prodávaly líp!
Pán na Žlutém hradě

Robkteryten

tak to jsou super modely ,tuleň mě dostal

grohl

#419
Po delší době opět update tématu.
Líhnoucí se želva. ze setu 31021

S pohyblivou hlavou, dolní čelistí, všemi ploutvemi a skořápkou od vajíčka.