(Vlastné) GoT - Stark

Založil Friend, 06.09.2017, 13:23:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Friend

Ahojte,
tak tentokrát som začrel do inej oblasti...a ešte vhodné helmy sú len na ceste, takže potom ich ešte nafotím aj s nimi.

Viac na mojom Flickr
https://www.flickr.com/photos/139078489@N03/

ThomasMorta

Citace od: Friend kdy 06.09.2017, 13:23:48
Ahojte,
tak tentokrát som začrel do inej oblasti...a ešte vhodné helmy sú len na ceste, takže potom ich ešte nafotím aj s nimi.

Rozhodně to je moc pěkný příslib staveb budoucích:-) A Zimohrad (Winterfell) by mohl být moc pěkný MOC.

Chci se zeptat - ty potisky jsou nějaké na objednávku? To sis mohl objednat vlastní nebo už to někdo nabízel? A kde se dají objednat? Předem díky za odpověď!
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Friend

Citace od: ThomasMorta kdy 07.09.2017, 11:42:57
Citace od: Friend kdy 06.09.2017, 13:23:48
Ahojte,
tak tentokrát som začrel do inej oblasti...a ešte vhodné helmy sú len na ceste, takže potom ich ešte nafotím aj s nimi.

Rozhodně to je moc pěkný příslib staveb budoucích:-) A Zimohrad (Winterfell) by mohl být moc pěkný MOC.

Chci se zeptat - ty potisky jsou nějaké na objednávku? To sis mohl objednat vlastní nebo už to někdo nabízel? A kde se dají objednat? Předem díky za odpověď!

Ahoj,
tie potisky vyrábam ja :)
ak máš záujem pošli mi správu a môžeme predebatiť.

Friend

Pridávam ďalšiu postavu.

Viac na Flickr.
https://www.flickr.com/photos/139078489@N03/

Friend

Tak sa mi podarilo sfinalizovať niekoľko dizajnov.
Dúfam, že sa budú páčiť.
Viac na mojom Flickr:
https://www.flickr.com/photos/139078489@N03/

milanv

Prosím tě, potřebuju pomoct. Mám někde pod stolem bradu a nemůžu ji najít :)

Je to bomba! Už jen aby to takhle dobře vypadalo na vlastně makrofotkách, kde je každá chybička několikanásobně zvětšená. K tomu potisky i paží (proboha jak?? obtisky? nebo ty jsou originální lego?), ty pláště jsou taky vlastní? A ty ozdoby kolem krku apod. taky vypadají, že jsi je dělal ty, ne?
Prostě profiparáda.
Pán na Žlutém hradě

Hardegon

Nevypadali by starkové lépe, kdyby neměli na torzrch namalované meče? Je to asi detail, ale bez nich by mi přišly hodně super. Tohle mi to kazí.

Friend

Ahoj,
no skúšal som rôzne varianty...vojaci sú aj s mečom aj bez meča ako vidno na 3tej fotke. Jon je i verzia bez meča, Ned meč nemá a len Robb je s ním a nemám verziu bez neho.

Hardegon

Citace od: Friend kdy 28.11.2017, 14:48:45
Ahoj,
no skúšal som rôzne varianty...vojaci sú aj s mečom aj bez meča ako vidno na 3tej fotke. Jon je i verzia bez meča, Ned meč nemá a len Robb je s ním a nemám verziu bez neho.

Za mě určitě tahle varianta super. Smekám klobouček.

Jezevec

#9
Citace od: milanv kdy 28.11.2017, 14:43:37A ty ozdoby kolem krku apod. taky vypadají, že jsi je dělal ty, ne?

Mám dojem, že je to nový dílek, takový dost podobný "límec" kolem krku má i Joker v setu 70922 The Joker Manor :)
Je to na seznamu "dielov z Joker Manor - nových aj nových/vzácnych farieb" (jak dával odkaz Papluh)
http://www.newelementary.com/2017/11/70922-joker-manor.html

Ale jinak ty minifigy jsou úžasné. :) Fakt obdivuhodná práce.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Friend

#10
Ahoj,
som rád, že sa páči.
Je to robené obtiskami vrátane ramien. Plášte sú vlastné z kože, vyzerajú tak "teplejšie" a ten golier na krku som dostal tip od Starhawka, za čo mu ďakujem a trochu som ho nafarbil:
https://www.bricklink.com/catalogItemIn.asp?P=26066&in=M
I Jon musel ku kaderníkovi prefarbiť, lebo čierna verzia je zbytočne drahá, preto sa lesknú trochu viacej ako by sa mohli...


Citace od: milanv kdy 28.11.2017, 14:43:37
Prosím tě, potřebuju pomoct. Mám někde pod stolem bradu a nemůžu ji najít :)

Je to bomba! Už jen aby to takhle dobře vypadalo na vlastně makrofotkách, kde je každá chybička několikanásobně zvětšená. K tomu potisky i paží (proboha jak?? obtisky? nebo ty jsou originální lego?), ty pláště jsou taky vlastní? A ty ozdoby kolem krku apod. taky vypadají, že jsi je dělal ty, ne?
Prostě profiparáda.

Friend

Ďakujem pekne.
Ešte som si všimol, že dizajn na rukách nie je celý, to mám ešte z prvých výtvorov, tie finálne majú celoramenný dizajn, aby to vyzeralo krajšie aj s pohľadu zozadu.

Citace od: Hardegon kdy 28.11.2017, 14:50:49
Citace od: Friend kdy 28.11.2017, 14:48:45
Ahoj,
no skúšal som rôzne varianty...vojaci sú aj s mečom aj bez meča ako vidno na 3tej fotke. Jon je i verzia bez meča, Ned meč nemá a len Robb je s ním a nemám verziu bez neho.

Za mě určitě tahle varianta super. Smekám klobouček.

Friend

Ďakujem pekne. A ten golier je od Kravena, pár som ich rozobral a i vlasy som uplatnil u Robba. V predchádzajúcom príspevku je link na ten dielik.

Citace od: Jezevec kdy 28.11.2017, 14:51:22
Citace od: milanv kdy 28.11.2017, 14:43:37A ty ozdoby kolem krku apod. taky vypadají, že jsi je dělal ty, ne?

Mám dojem, že je to nový dílek, takový dost podobný "límec" kolem krku má i Joker v setu The Joker Manor :) Ale jinak ty minifigy jsou úžasné.

Jezevec

Friend - kdy budou ty tvoje custom minifigy na prodej a v jakých cenových relacích? :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Friend

Ahoj,
skoro všetko čo je na  Flickr je aj na predaj. Prosím pošli SZ ak máš záujem o niečo a informácie pošlem do správy. I na mojom BrickLink obchode je časť z nich v časti  Castle minifigures už aktuálne zverejnená takže časť informácii je už priamo i tam.

Okrem vlkov momentálne pracujem na jeleňoch a pohrám sa aj s levmi a drakmi...
Citace od: Jezevec kdy 28.11.2017, 15:01:16
Friend - kdy budou ty tvoje custom minifigy na prodej a v jakých cenových relacích? :)

Ravenhorn

Máš to super, určitě by se tu našlo dost lidí, co by si nějaké chtěli pak objednat. Mohlo by to i pak srazit cenu, přeci jenom dát za jednoho vojáka 500 Kč a víc moc nejde, pokud by jsi ji chtěl třeba 10ks a k tomu dalších z jiných rodů a k tomu nějaké hrdiny. V tom chápu, že něco za ten námět a pak hlavně ten tisk stojí peníze, ale právě při mnohem větším počtu výroby by cena měla být za to mnohem nižší, teda doufám.

Jinak máš to fakt super možná nej nej co jsemzatím viděl ke GOT tématu  ;) :D
Castle, Pirates a Star Wars.

Friend

A pridávam finálne aj ďalšie dizajny.
Viac na Flickr
https://www.flickr.com/photos/139078489@N03/