Šťastné a veselé

Založil Vasyk, 21.12.2006, 19:34:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vasyk

Rád bych touto cestou popřál všem obyvatelům našeho fóra co nejlepší strávení svátků vánočních a i když pod stromkem žádné lego nebude, nic se neděje, bude jindy. Do Nového roku přeji všem mě známým i neznámým osůbkám, aby se jim dařilo ve všem do čeho se pustí a nadcházející rok byl jen a jen dobrým.

Vasyk


PS 1: Omlouvám se, že každému zvlášť nepošlu SZ, ale jsem to hold mrcha líná..  ;D ;D ;)

PS 2: Klidně využijte tento příspěvek ke stejnému sdělení.  ;)

Ondra

#1
Já bych toto také všem rád popřál,ať se splní všechna přání a hlavně se prosím neuduste kostí od kapra.ONDRAhttp://ecard.ashland.edu/2004admission/index.html

Numbi2

Všem pěkné svátky ... však Ti kostičkově mi nejbližší už budou vědět. Jsem velice rád, že jsem se s nimi v uplynulém roce setkal osobně, případně že jsem si s nimi mohl vyměnit nějaké to slovo nebo "pár" kostek  ;D ;D ;D ... a po Novém roce pěkně zpátky k nikdy nekončícímu nekonečnému seznamu nepřečtených příspěvků  >:D
... back on track - ale chvíli to trvalo :) ...

sam.no

Také se přidávám a Všem přeji nádherné Vánoce, bohatou nadílku pod jedlí  ;) a mnoho štěstí, zdraví, lásky a lega do nového roku.  :-*  :-* :)

TomG

Napodobne vsem a Vasykovi jeste jednou dik za muj vanocni darek, ktery mi dopravil z Nemecka :)
Only the best can survive.

Dejv

Tak to já nesmím zůstat pozadu ;D  Ať  smůla, smrt a špatní lidé Vám v roce 2007 políbí pr*el !   :-*   A samozřejmě přeju všem, aby jejich sbírky vesele rostly... 

+ děkuju globálnímu moderátoru Rdk za podvodní nadílku ;D

Tomášek

Taky přeju všem krásně prožité svátky Vánoční !  ;)
Procházím DARK AGE.

zakm

štastné a veselé všetkým ... od novorodeniat hrajúcich sa s duplom až po AFOLov slintajúcich nad neotvoreným setom z 80.tých rokov ;D
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

Samík

Vánoční darky, co srdce pohladí, rodinu, přátele, kteří vás nezradí, k bohatství krůček a ke štěstí krok, prostě - nádherné Vánoce a šťastný nový rok!
Jo a nepřehánějte to s úklidem, protože Ježíšek se narodil ve chlévě, takže se vys**te na vánoční úklid, ať se u vás cítí jako doma. >:D
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Colonel32

preji:

Prijemne proziti vanoc (tem co je slavi)

            preziti vanoc (tem, kterym prerustaji prez hlavu)

sami si vyberte, do ktere skupiny spadate


Petrjr

Citace od: Colonel32 kdy 23.12.2006, 14:04:35
preji:

Prijemne proziti vanoc (tem co je slavi)

            preziti vanoc (tem, kterym prerustaji prez hlavu)

sami si vyberte, do ktere skupiny spadate

Díky, podtrhuji a přidávám se k přání.

myth

Tiež sa pridávam k prianiu, všetkým prajem príjemné prežitie sviatkov, veľa štastia, lásky a pohody.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

hobby

I já rád využívám příležitost a přeji všem kostkařům všechno dobré, plno dobrých nápadů i nového Lega.

PF 2007!

Ravenhorn

Megahodně tisíc kostek a kostiček a stovky minifigů přeje pod stromeček Ravenhorn
Castle, Pirates a Star Wars.

tazzy

Tak se taky přidám, přeji všem kostkařům příjemné prožití svátků, plno kostiček pod stromečkem a šťastný legový rok 2007.

Shi-So

Hodně zdraví ,štěstí ,neokousaných kostiček ,nových setů ,klidu  a vánoční pohody :D
přeje všem Shi-So

Micho

Sviatky plné pohody a úspešný nový rok s množstvom super lego kociek a stavbičiek praje všetkým Micho!  8)

Mates

Také se přidávám k přání hezkých Vánočních svátků, hodně lega, pohody, štěstí a zdraví i do Nového roku 2007 přeje

Mates :-*

stepan

taky všem přeju všechno nejlepší

Cavelon

Želám všetkým kockáčom pekné vianočné sviatky a príjemný oddych od každodenného zhonu. Užite si to a myslite aj na iné veci než je Lego. :)

Do nového roku hodne zdravia a pevných nervov, radosť zo svojích najbližších a z každej činnosti, ktorú budete vykonávať. Nech Vám tá sedmička prinesie všetko dobré, o čom snívate... 8)

A tu je malý (aspoň ilustračný, lebo sneh teraz nemáme ani tu) pozdrav spod našich malých kopčekov: ;)

Michal Moučka

Já vám všem také přeji krásné a pohodové Vánoce, do nového roku hodně zdraví, štěstí, lásky a samozřejmě spoustu nových setů do sbírky.  :D

gejzimirko

Taktiez sa pripajam k prianiu pokojnych a stastlivych sviatkov, a dakujem vsetkym za to, ze su kostky.org take ake su 8)
"Every culture has its distinctive and normal system of government. Yours is democracy, moderated by corruption. Ours is totalitarianism, moderated by assassination."

Hana129

Taky přeju všem krásné a pohodové vánoce.
Bez kostiček u večeře,
s kostičkami pod stromečkem.  ;)

Mellory

Všem ze srdce přeji krásné prožití letošních Vánoc a bohatou nadílku.
Nothing is true. Everything is permitted.

Jindroush

I já přeji všem Veselé Vánoce a když tak vidím předřečníka, tak i hodně studů.  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jonas

Jonas - Můj Brickshelf

expertik

S dovolením sa pridávam aj ja a úprimne želám pokojné a príjemne prežité sviatky a v novom roku 2007 splnenie aj tých najtajnejších snov!
M.F.

primaholka01

také přeju všem krásné svátky, hodně lega pod stromkem.
a děkuju moc Kanálovi, že balík z Německa dorazil v pořádku.
tímto se dostáváme na 7 dárků lega pod stromeček  ;D

marian20

Prajem Vám všetkým príjemné prežitie Vianoc a čo najviac Lega pod stromčekom.
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

MichaelW201

Sice sem moc nepíšu, ale popřát můžu. VESELÉ VÁNOCE!  ;D
:-)