Mártyho hra: Hádej co?

Založil Marty713, 02.02.2013, 20:56:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Marty713

Ahoj,

na fóru, které jsem kdysi spoluzakládal a několik let spoluadministroval, se ujala jedna hra - "hádej, co je na obrázku", která se snad od té doby hraje nepřetržitě již několik let. Princip spočíval v uhádnutí toho, jaký druh obrněné techniky (jde o panzernet.net) se skrýval na velice ořezané fotografii.

Tedy pravidla jsou následující:

- do vlákna se vloží příspěvek obsahující v příloze fotografii s minimálními rozměry (max 200x200 pixelů)
- fotografie bude vždy pojmenovaná Bez názvu
- detail může pocházet pouze z oficiálních LEGO setů vydaných TLC
- fotografie musí obsahovat dostatečně velký detail, pomocí kterého bude identifikace jednoznačná
- platnou odpovědí je pouze číselný kód hádaného setu (např. 7938 nebo 10018)
- správná odpověď a totožnost jejího zasilatele musí být potvrzena osobou, která vložila hádanou fotografii
- zasilatel, tedy ten, kdo jako první uhádne správnou odpověď, je povinen vložit novou fotografii obsahující detail dalšího hádaného setu
- tímto způsobem hra pokračuje dál a dál :)

Hádejte:

Marty713

7260

Tak, toto by měla být odpověď. Je správná a byl jsem první, takže teď zasílám já nový detail neznámého setu:

To byla ukázka a teď už je to jen na vás 8)

Raistlin M

#2
4705

A  musím to vložit hned ... tu novou fotku?

Marty713

Ne, až po potvrzení 8)

Rychle a správně! Tak vkládej ;)

Hardegon


Raistlin M

Citace od: Hardegon kdy 02.02.2013, 21:17:48
5938
Ano ... chtěl jsem to udělat těžší, ale mám v compu jen malování a v tom se mi to řezalo blbě a nepříjemně (ano, vím, že polovina z Vás umí v malování x-ray a neprolomitelný důkaz, že Obama je běloch). Příště se polepším.

Hardegon

...

Raistlin M

6095

A dnes už nepřidávám, jdu spát

Hardegon


Colonel32

Není to spíš soutěž "kdo dřív přijde?"  ::) Zatím bylo všechno naproto triviální.

Marty713

Souhlas, bylo to triviální.

Sice jde hlavně o vzdělání mladších KFOLů, kteří nemají takový přehled, o hledání a vyzkoušení sebe sama ze znalostí, ale za účelem zábavy trochu přitvrdíme.

A neboť soutěžící uhodl, ale nesplnil pravidlo povinnosti vložit nový obrázek, vyhrazuji si toto právo já, jako iniciátor soutěže.

MiHo


Marty713

#12
OK, tak zvedni laťku ;)

MiHo

Hádej co to je?

Rewolt

#14
Train sněžná fréza
edit: 4533
It's a trap!

MiHo

OK, tak vlož další výřez.

Rewolt

Jeden těžší.
Měl bych návrh na změnu pravidel, aby mohly být použity také fotky vlastní, ale ofiko setů. Myslím že by to poodhalilo skryté detaily.
It's a trap!

Marty713

Citace od: Rewolt kdy 02.02.2013, 23:43:43
Měl bych návrh na změnu pravidel, aby mohly být použity také fotky vlastní, ale ofiko setů. Myslím že by to poodhalilo skryté detaily.

Souhlas, s tím se počítá - v pravidlech to zakázáno není - sety musí být oficiální, jejich fotky, pokud jsou v souladu s ostatními pravidly, být oficiální nemusí.

Měch

8594

Chcete zvýšit laťku ? Tak tady to máte >:D
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Ondra


Colonel32

Citace od: malý Měch kdy 03.02.2013, 00:05:51
8594

Koukám, že jsem hledat ve správné kategorii, ale díl přehlédl.

MildaPajda

Citace od: Ondra kdy 03.02.2013, 00:08:57
8325

nez sem refreshnul page, tak to tu je... :(
8325: Tager
Galidor, 2002
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Marty713

Okey, nehádejte, když nemůžete ve hře pokračovat.

Co tohle?

William

#23
6093

A co něco těžkého?


Colonel32

Je to podvod, protože tato kombinace torza a helmy se v žádném setu nevyskytuje?

Nebo je to 6232, ale určitě ne podle návodu

William

Máš pravdu a je to oficiální fotka z krabice.

Colonel32

Zatím ať klidně pokračuje Marty, ja pak něco dodám později, teď nemám čas hledat.

William

Teď něco opravdu těžkého, kdo to uhodne, má u mě pivo.


Měch

Je to B-model, když sloučíš 8958 a 8960
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

William

 :o

To jsem nečekal, gratuluji! Čekám tě příští pátek v hospodě!