Angličtina x čeština

Založil Jindroush, 01.02.2005, 11:28:23

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jsou pro vás přijatelné anglicky psané informace?

Asi jako čínsky psané
26 (17%)
Přelouskám to, ale výrazně nerad
37 (24.2%)
Ano, ale dávám přednost češtině
52 (34%)
Je mi to jedno
32 (20.9%)
Čtu jen anglicky, tady jsem náhodou
6 (3.9%)

Celkem hlasů: 128

J_BOB

stalo sa ti uz dakedy daco take?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Colonel32

jednou jsem vyhral neco, co se melo platit pouze prevodem, docela mi to trvalo, nez jsem ho prekecal na hotovost... od te doby si radsi davam pozor, co vyhravam

otaznik

Citace od: J_BOB kdy 12.01.2006, 22:28:07
stalo sa ti uz dakedy daco take?

Mě se to také stalo, horko těžko jsem ho umluvil a on mi napařil řádný poštovný.
Musíš přece respektovat podmínky obchodu, pokud je nerespektuješ tak musíš nést následky.

Millan

#33
Citace od: Colonel32 kdy 05.02.2005, 23:20:24
mluvim anglicky naprosto plynne, mam z ni dokonce i statnici, ale radsi o legu budu diskutovat tady, protoze se toho od vas muzu naucit mnohem vice, nez od lidi, kteri maji 5000 dolaru za mesic, a muzu na jedno brdo vykoupit cely legoobchod...
Trefne vystizeny! Plati tu ta otrepana fraze- mene je nekdy vice...
Tim,ze tu "tenkrat"nebylo tolik moznosti,se ceskej(a slovenskej) clovicek dostal tak nejak
ke vsemu "blize":proste kdyz uz na neco usetril,nebo vystal frontu,vic si s tim pak pohral a lepe to poznal.
Ceske hobby webstranky patri ve svete,vedle holandskych a nemeckych, k tem     
nejvyhledavanejsim.(akvaristika,modelarstvi...nevim ted co vsechno jeste)-
Teda pokud jsou paralelne s cestinou i v anglictine :)

Jednim z duvodu je taky urcite "koncentrace" fandu na ctverecni kilometr.
V kazdy nasi vesnici,se vzdycky najde nekolik akvaristu,filatelistu,prirodovedcu,modelaru,fotbalistu,hokejistu,tenistu...
Diky kratkym vzdalenostem,se proste kazda"nakaza" lepe roznasi:zatimco treba v australii nebo v te americe se spoluzaci vidi jen ve skole(museli by se totiz navstevat autem na mnohakilometrove vzdalenosti)

Jak rekl Colonel,zajimavejsi infornace proste najdu tady!


Tomášek

#34
Citace Busa:
CitaceV kazdy nasi vesnici,se vzdycky najde nekolik akvaristu,filatelistu,prirodovedcu,modelaru,fotbalistu,hokejistu,tenistu...


Nebo taky legistů  ;D ;D ;D
Procházím DARK AGE.

Millan

Jak jsem jenom mohl zapomenout :-[

petras81

pro anglinu jsem vsema deseti... cpi to sem pod tlakem... kdyz uz se tu bavite o te nemcine a ebay... ja jim proste vzdycky napisu do rise anglicky a jeste se me nestalo, ze by nekdo neodepsal... asi jsou na tom o poznani lepe nez u nas ;)