Čo nám priniesol Ježiško

Založil Cavelon, 24.12.2005, 21:08:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Cavelon

Krásny štedrý večer je už takmer za nami a my už vieme, čo nám priniesol Ježiško. :) Spodné poschodie je Kubkove a horné moje. ;D

KLF

Citace od: Cavelon kdy 24.12.2005, 21:08:41
Krásny štedrý večer je už takmer za nami a my už vieme, čo nám priniesol Ježiško. :) Spodné poschodie je Kubkove a horné moje. ;D

Kokos, ja som dostal to co Kubko. ;) Aspon teda z polovice (pravej). ;)
Ale pekne darceky !
Terminated.

myth

Ja som žiadne lego nedostal, ale nestažujem sa, pretože som pod stromčekom našiel Píseň ledu a ohně od George R. R. Martina. Všetkých šesť kníh ;D .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Raistlin M

#3
Tam my jsme si nakonec kromě Falcona dali k Vánocům všechny sety, co nám přišly v posledních pár dnech z internetových obchodů ve slevě. Akorát ten http://guide.lugnet.com/set/7344 jsme koupili už dávno, jen jsme ho zašantročili společně s "juniorovejma" Duplama.
Druhé foto je "junior" s hradem http://guide.lugnet.com/set/4777. Na jeho radost ta naše neměla. První z asi 7-mi dárků který vzal byl právě tento hrad. Rozsápal papír, rozeběhl se s krabicí, větší než on sám, do svého pokoje, tam se s ní rozmázl. Pak nám za hysterického pištění běhal ukazovat jednotlivé figurky a tak. Když jsem ho upozorňoval, že má ještě několik dárků a že pokud o ně nestojí, necháme je vrátit zpět, prohlásil: "Tak jo. Nechte je odvézt!!!" ;D.
Myslím, že až objeví zítra ty další balíčky a v pár z nich zbylé Duplo, bude mít zase podobnou radost.

Jindroush

Jsem původně sliboval papuče, ale žena se vycajchlovala  ;D

Synátor dostal Morcii, dva zbývající micro-Racers a jedny menší 4+ Pirates...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

cembry

Whoaaaa!!! Tak kvuli tomuhle rucnicku bych se snad i nekdy namocil ve sprse!!!  ;D

Maci

Tak manžel nezklamal! Celý prosinec jsem básnila o lodi HP. Pod stromek mi narafičil hned na kraj hromady malinký vikingský člum 7016 a ptal se jestli je to ta lodička co jsem o ní mluvila!! Pak jsem si všimla ještě jedný velký bedny zastrčený za rohem. Byla tam. Zatím jen foto krabice, skládat budu v klidu. Taky budu potřebovat nějaký nový kus nábytku kam si dárek vystavím...

Colonel32

Citace od: Maci kdy 24.12.2005, 23:16:51
Pod stromek mi narafičil hned na kraj hromady malinký vikingský člum 7016 a ptal se jestli je to ta lodička co jsem o ní mluvila!!

řekla jsem, že není, a že chci svůj Durmstrang ship. Zkoušel mi podstrčit Giant Viking ship vs. Mitgard Serpent, Viking Voyager, Sea Serpent, Black Seas Barracudu, Caribbean Clipper, Imperial Flagship, Skulls Eye Schooner a nakonec i Imperial Star Destroyer, ale já byla neoblomná...


Ravenhorn

LOLOLOLOL ty jsem četl!!!  Po Pánu prstenů má druhá nejoblíbenější série fantasy!!! Škoda, že nemám tu serii doma. Asi si ji taky pořídím. Píseň ledu a ohně od George R. R. Martina je fakt super. Zanedlouho výjde čtvrtý dvoudíl!!!  Jinak jsem dostal tyto 7133,7203,7204.  No a pak dvd Válka světů. A pak věci na sebe atd.
Castle, Pirates a Star Wars.

Radical

Old lego , good lego.

Vasyk

#10
Rád bych se pochlubil se svou troškou do vánočního mlýnku..  :D

Teddy Bear

#11
Ja jsem zadne LEGO nedostal, za to jsem ale dostal iPoda Photo, 60GBovyho ;)
Buďte sami sebou!!!

KLF

Citace od: Vasyk kdy 26.12.2005, 11:23:06
Rád bych se pochlubil se svou troškou do vánočního mlýnku..  :D

Vzdy som rozmyslal, ze ako by vyzeralo to depo, keby sa spojili dve rovnake depa. Cize by boli 2 kolaje a 4 brany. Lebo ja by som sa nevedel takto rozhodnut, ci ho mat na trati v tej otvorenej podobe, alebo uzavretej. ;)
Terminated.

Vasyk

CitaceVzdy som rozmyslal, ze ako by vyzeralo to depo, keby sa spojili dve rovnake depa. Cize by boli 2 kolaje a 4 brany. Lebo ja by som sa nevedel takto rozhodnut, ci ho mat na trati v tej otvorenej podobe, alebo uzavretej.

Také mám ten samý problém, otevřený vypadá skvěle, je tam hodně detailů, na druhou stranu by vypadal také impozantně, kdyby byl ještě jeden kus a spojilo se to zavřené. Dostal jsem ho od tatíka, který pro mé "hračky" nemá moc pochopení, směje se mi atd, takže mě to vyrazilo dech, když jsem rozbalil toto.
Navíc ho koupil v nějakém megahračkářství v Berlíně za 70 EUR, což si myslím je docela slušná cena, takže asi půjdu ještě do jednoho.  ;D

KLF

Citace od: Vasyk kdy 26.12.2005, 13:42:11
CitaceVzdy som rozmyslal, ze ako by vyzeralo to depo, keby sa spojili dve rovnake depa. Cize by boli 2 kolaje a 4 brany. Lebo ja by som sa nevedel takto rozhodnut, ci ho mat na trati v tej otvorenej podobe, alebo uzavretej.

Také mám ten samý problém, otevřený vypadá skvěle, je tam hodně detailů, na druhou stranu by vypadal také impozantně, kdyby byl ještě jeden kus a spojilo se to zavřené. Dostal jsem ho od tatíka, který pro mé "hračky" nemá moc pochopení, směje se mi atd, takže mě to vyrazilo dech, když jsem rozbalil toto.
Navíc ho koupil v nějakém megahračkářství v Berlíně za 70 EUR, což si myslím je docela slušná cena, takže asi půjdu ještě do jednoho.  ;D

Potom sem daj fotky, ze ako to vyzera spojene z dvoch kusov ! To som fakt zvedavy. ;)
Terminated.

Vasyk

CitacePotom sem daj fotky, ze ako to vyzera spojene z dvoch kusov ! To som fakt zvedavy.

Nejdřív na to musím ušetřit  ;D. Vyfotím to zcela určitě.

werrac

#16
Jezisek se urcite spletl, letos toho bylo nejak hodne :-)

4512, 4514 (ocekavam), 4515, 2x 4531, 4551 (ocekavam), 7043, 7238, 7239, 7240, 7241, 7242, 10020, 2x 10025 (jeden ocekavam), 10158 a nekolik servisnich pytlicku

A malem bych zapomel na Pit stop :-)
A dodatecne mozna bude i par drobnosti ve sleve :-)

ass

Tak tohle jsem dostal já  :) :

Jarmila

Kromě SantaFe a všech pěti variant vagónů mi ten "Ježiško" přinesl i virózu, z čehož měl syn bezelstnou radost, protože jsem ležela v posteli a synáček za mne starostlivě stavěl vagónky. Jen mašinku mi nechal ke stavění, abych si aspoň něco užila.  ;) ;) ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Maci

CitacePod stromek mi narafičil hned na kraj hromady malinký vikingský člum 7016 a ptal se jestli je to ta lodička co jsem o ní mluvila!!


řekla jsem, že není, a že chci svůj Durmstrang ship. Zkoušel mi podstrčit Giant Viking ship vs. Mitgard Serpent, Viking Voyager, Sea Serpent, Black Seas Barracudu, Caribbean Clipper, Imperial Flagship, Skulls Eye Schooner a nakonec i Imperial Star Destroyer, ale já byla neoblomná...

..náhodou to jsou úplně první Vánoce co jsem nedostala hrnce do kuchyně, oblečení co  nedopnu přes prsa a knížky které jsem už četla. Dostala jsem asi poprvé to, co jsem si opravdu  přála a ani jsem si to nemusela sama koupit a zabalit, což potěší dvakrát..

betakaroten

Ke dvěma osamělým vagonkům do roka a do dne přibyla lokomotiva ... a ještě něco (sledujte sekci Trains)
P.S. Za domácí úkol pro CADisty - vyrenderujte tuto scénu ;D

Anakin

ja som skromný,ja som dostal ten súboj na cintoríne z HP 4. ::)

Adamsith

Ja jsem byl letos překvapený... kromě dvou zbývajících SW E3 co mi chyběly do "kompletního ročníku" jsme překvapivě místo jednoho Pottera a vikingské lodě, dostal Pottery 3 :) - tedy všechny ty nové kromě Kruvalské lodě... no překvapující, potěšující atp.  ;) (mmj. ten trnoocasý drak je hrozně dobrej :D)

sam.no

Tak toto přinesl Ježíšek nám, je to sice jen duplo, ale krásný ne?
Teda vlastně to přinesl našemu malému ;)

Micho

Citace od: sam.no kdy 04.01.2006, 12:48:28
Tak toto přinesl Ježíšek nám, je to sice jen duplo, ale krásný ne?
Teda vlastně to přinesl našemu malému ;)

Tak to je fakt nádherné, nemôžem si pomôcť. Keby som mal malé deti, tak by som sa určite do toho pustil.  8)

Tak tvoj malý musel mať teda riadnu radosť, však!?  ;)

muzzo

Teda ty dnešní malý děti se maj, když já byl malej tak jsem si o tomhle mohl nechat tak akorát zdát  :D

sam.no

To měl, těšil se na ně už od loňského ledna, kdy jsem první část koupila a naočkovala ho. " O co napíšeme Ježíškovi? O mašinku " On o tom pak mlel celej rok a manželovi nezbylo nic jiného než se s mašinkama smířit. Jen nečekal, že jich bude tolik ;D

Pravda, těsně před Vánocema, chtěl všechno co viděl v reklamě v telce, ale to už měl smůlu, dopis jsme psali už v září. No nemůže mít přece všechno. :)

TomG

Citace od: sam.no kdy 04.01.2006, 13:03:42
To měl, těšil se na ně už od loňského ledna, kdy jsem první část koupila a naočkovala ho. " O co napíšeme Ježíškovi? O mašinku " On o tom pak mlel celej rok a manželovi nezbylo nic jiného než se s mašinkama smířit. Jen nečekal, že jich bude tolik ;D

Pravda, těsně před Vánocema, chtěl všechno co viděl v reklamě v telce, ale to už měl smůlu, dopis jsme psali už v září. No nemůže mít přece všechno. :)

Nejvic me tam dostavaji ty ruznobarevne koleje, ale hlavne ze to jezdi a predpokladam, ze malemu to nevadi :)
Only the best can survive.

Raistlin M

Do určitého věku děti barvy neřešej ;D Náš "minifig" občas neuvěřitelně překvapí tím, co postaví (kupříkladu z dupla postavil tvarově velmi věrnou kopii vikingského drakaru), ale jinak by při presentaci na tomto foru slyšel samé: "Mé oči trpí", nebo "Dej dokupy stejné barvy a foť to černobíle". ;D

Codename19

Citace od: Raistlin M kdy 04.01.2006, 14:29:13
Do určitého věku děti barvy neřešej ;D Náš "minifig" občas neuvěřitelně překvapí tím, co postaví (kupříkladu z dupla postavil tvarově velmi věrnou kopii vikingského drakaru), ale jinak by při presentaci na tomto foru slyšel samé: "Mé oči trpí", nebo "Dej dokupy stejné barvy a foť to černobíle". ;D

Myslím, že by to stavali farebne zladene, keby mali dosť LEGA. Ja tiež dosť často stavám krikľavo, pretože proste nemám také farebné súčiastky.