Výstava Košice september 2010

Založil bocatius, 30.07.2010, 09:15:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Cavelon


Anatyt

Nemala táto krátka a iste aj kratšie pripravovaná akcia, navyše nezameraná primárne na LEGO väčší ohlas ako Banská Štiavnica ?  :D

5o

Naša obľúbená stavebnica sa v poslednej dobe zviditelňuje úplne úžasne, preto ma záujem médii neprekvapuje.
Škoda, že som tak ďaleko a nemal som ani toľko času sa tam prísť pozrieť. Nebolo by od veci zorganizovať tématický výlet za krásamy Lega na východ...
Tak hádam nabudúce, na tej ďalšej výstave sa zase uvidíme.
Pekná práca, som rád, že ste dostali ocenenie za snahu hádam zo všetkých strán.
Preto lebo Lego...

AdamKo

Pánové, gratuluji. Zvládli jste to na výbornou, jen co je pravda ;)
Škoda, že jsem se na to nemohl přijet podívat na vlastní oči.

Hardegon

Vzhledem k podmínkám jste to měli skvěle zmáknuté. Klobouk dolů.

Možná by bylo zajímavé udělat i podobnou víkendovou výstavu u nás. Lákala by mě na tom ta možnost přímého kontaktu s návštěvníky (předpokládám, že bych u toho trávil většinu času). Jak to bylo tady? Byli lidé zvídaví a mluvili s vámi?

Cavelon

Citace od: Hardegon kdy 10.09.2010, 16:49:58
Byli lidé zvídaví a mluvili s vámi?

Samozrejme, ľudia sú veľmi zvedaví. Už počas inštalácie ma niekoľko ľudí zdržiavalo v práci. ;D A to ešte výstava nebola pre verejnosť ani otvorená.

Jindroush

Pánové, klobouk dolů. :o

Na tohle došlo?  ;D ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

Citace od: Jindroush kdy 13.09.2010, 18:45:48
Pánové, klobouk dolů. :o
Vďaka všetkým za uznanie, to veľmi poteší. Bola to rýchla akcia, pridám ešte v blízkom čase nejaké fotky.  8) 8) 8)
Teraz som musel likvidovať krabice z výstavy, roztriediť a odkontrolovať materiál (moje a Cavelonove), trvá to dlhšie ako som rátal. Dávam do poriadku ešte materiál z výstavy v Banskej Štiavnice. Robím si už rovno generálny poriadok s LEGO kockami. ::)

Citace od: Jindroush kdy 13.09.2010, 18:45:48
Na tohle došlo?  ;D ;D
Tak to si vystihol, bolo to šialená jazda .... Ešte asi nemáme dosť.  ;D