Šok

Založil Anakin, 12.03.2007, 20:49:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anakin

aký bol váš najväčší šok pri legu?napr. nové farby(hnedá,šedá)

Kubos.cz

#1
Když jsem objevil kostky .org  ;)

Jindroush

Když se sem nahrnula tlupa pubošů, co si to tu pletou s chatem?   ::)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

Citace od: Jindroush kdy 12.03.2007, 21:07:59
Když se sem nahrnula tlupa pubošů, co si to tu pletou s chatem?   ::)

Hej, to jsem chtel rict ja  :-\

stomcova

Když jsem přinesla domů 2 igelitky LEGO kostek, vyčistila je. Přišli 3 synové a mně zbyla jen ta prázdná igelitka... :-(
Batman, forever...

Jarmila

Když manžel poprvé vypěnil kvůli legu po baráku roztahanému a uklidil to stylem: smeť to na hromadu a vysyp doprostřed synova pokoje.  :-*
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

H0636

#6
Citace od: Jarmila kdy 13.03.2007, 09:25:00
Když manžel poprvé vypěnil kvůli legu po baráku roztahanému a uklidil to stylem: smeť to na hromadu a vysyp doprostřed synova pokoje.  :-*
To je úplný LEGOmil. ;D ;D Můj poslední šok jsem zažil předevčírem, když jsem si myslel, že jsem poztrácel příslušenství k pár setíkům. :)

peter

Když nejmenovaný člen kostek připojoval trafo (napájení) k jeho nově pořízenému setu vláčků. ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Vasyk

Můj šok je, že LEGO už není co bývalo  :-[.

myth

Citace od: Jindroush kdy 12.03.2007, 21:07:59
Když se sem nahrnula tlupa pubošů, co si to tu pletou s chatem?   ::)

Neostáva mi nič iné, len sa k tomuto pripojiť.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Jonas

Citace od: Jindroush kdy 12.03.2007, 21:07:59
Když se sem nahrnula tlupa pubošů, co si to tu pletou s chatem?   ::)

Bohužel, Kostky nejsou jediná AFOL komunita, kde se to přihodilo. Jak si s tím poradili v polském LUGPOLu, se lze dočíst v posledním čísle BrickJournalu na straně 87.
Jonas - Můj Brickshelf

Jindroush

Citace od: Jonas kdy 13.03.2007, 11:12:28
Bohužel, Kostky nejsou jediná AFOL komunita, kde se to přihodilo. Jak si s tím poradili v polském LUGPOLu, se lze dočíst v posledním čísle BrickJournalu na straně 87.

Myslíš tuhle jednu větu nebo jsem něco přehlíd?
Citace
But don't worry; the kids were not abandoned altogether, as one of LugPol's users set another site for those under sixteen.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jonas

Citace od: Jindroush kdy 13.03.2007, 12:16:31
Citace od: Jonas kdy 13.03.2007, 11:12:28
Bohužel, Kostky nejsou jediná AFOL komunita, kde se to přihodilo. Jak si s tím poradili v polském LUGPOLu, se lze dočíst v posledním čísle BrickJournalu na straně 87.

Myslíš tuhle jednu větu nebo jsem něco přehlíd?
Citace
But don't worry; the kids were not abandoned altogether, as one of LugPol's users set another site for those under sixteen.


Jo tuhle větu a vysvětlující text před ní.
Jonas - Můj Brickshelf

tomash

Kdyz jsem po 25ti letech slozil vetsinu stareho lega, to byl sok.
A pak taky cestina teenageru na tomto serveru  :)   
Viz -oběvil- v tomto tematu. 

Llevelyn

Největší šok je, že ..tohle všechno a navíc, co jsou lidi fakt  schopný koupit za neuvěřitelný peníze...

MODŘÍ VĚDÍ  ;D ;D ;D ;D  >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

MwK

Citace od: Jindroush kdy 12.03.2007, 21:07:59
Když se sem nahrnula tlupa pubošů, co si to tu pletou s chatem?   ::)
Mám to chápat že z legom sa smú hrat len dospelí ?  >:D >:D
Respektíve tak že toto fórum je len pre AFOLov ??? Alebo malo byt len pre nich?  :-\
Mimochodom moj najvačší šok bola nová šedá a ružové minifig hlavičky... ::) :P
Ps: AFOL som až od 18(osemnástich) ???  :(

(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Colonel32

Citace od: MwK kdy 14.03.2007, 15:45:51

Mám to chápat že z legom sa smú hrat len dospelí ?  >:D >:D
Respektíve tak že toto fórum je len pre AFOLov ???


Ne, tim to dost prekrucujes.... rozhodne nejde o to, ze by si s legem meli smet hrat jen dospeli, nebo ze by deti nemeli mit pristup na tohle forum... Bohuzel zdejsi omladina (a tebe nevyjimaje) si zvykla psat spoustu hloupych a zbytecnych prispevku, ktere ostatni uzivatele fora obtezuji, a dukaz, ze tato situace uz zacina byt neunosna i pro admina a moderatory, najdes primo v Admin sekci.

PS: defacto jediny duvod, proc se tu nezavede neco takoveho, jako zakaz vstupu osobam pod 16 let (jako na jinem foru) je nekolik svetlych vyjimek, napr. Mellory, voci kterym by toto reseni bylo nefer.

MwK

Citace od: Colonel32 kdy 14.03.2007, 16:43:57
Citace od: MwK kdy 14.03.2007, 15:45:51

Mám to chápat že z legom sa smú hrat len dospelí ?  >:D >:D
Respektíve tak že toto fórum je len pre AFOLov ???


Ne, tim to dost prekrucujes.... rozhodne nejde o to, ze by si s legem meli smet hrat jen dospeli, nebo ze by deti nemeli mit pristup na tohle forum... Bohuzel zdejsi omladina (a tebe nevyjimaje) si zvykla psat spoustu hloupych a zbytecnych prispevku, ktere ostatni uzivatele fora obtezuji, a dukaz, ze tato situace uz zacina byt neunosna i pro admina a moderatory, najdes primo v Admin sekci.

PS: defacto jediny duvod, proc se tu nezavede neco takoveho, jako zakaz vstupu osobam pod 16 let (jako na jinem foru) je nekolik svetlych vyjimek, napr. Mellory, voci kterym by toto reseni bylo nefer.
Aha!No vďaka!Si ma potešil... :P :P
Mimochodom za 5 mesiacov to môžte zaviesť... >:D >:D
Ale nie!Myslím si že by sa len malo mazať viac príspevkov a "bazírovať" za každé zle napísané slovo!
Tak ako keď ja som bol bažant... ::)
Ps: Veď ma to vytrénovalo v diakritike a pravopise...
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Ondra

C32 Má pravdu zase*em to tu kdejakýma blbostma.Zvláště já.Ale zakázat přístup by nebylo řešení,pouze bychom začali lhát o datu narození.

Rever

Citace od: MwK kdy 14.03.2007, 15:45:51
Citace od: Jindroush kdy 12.03.2007, 21:07:59
Když se sem nahrnula tlupa pubošů, co si to tu pletou s chatem?   ::)
Mám to chápat že z legom sa smú hrat len dospelí ?  >:D >:D
Respektíve tak že toto fórum je len pre AFOLov ??? Alebo malo byt len pre nich?  :-\
Mimochodom moj najvačší šok bola nová šedá a ružové minifig hlavičky... ::) :P
Ps: AFOL som až od 18(osemnástich) ???  :(



Mě se nové růžové minifig hlavičky líbí, ale trochu mě vadí, že u mé oblíbené série HP přešlo LEGO ze žluté na růžovou. Jinak největší šok pro mě byl nedávno, kdy jsem viděl set 10182 - rohový dům, asi nejvíc povedený set za poslední dobu, už jsem ani nepředpokládal, že by LEGO něco takového vydalo. Set si samozřejmě koupím, i když mi zbude méně peněz na HP, které zřejmě vyjde v létě.

Colonel32

jde tu o tohle... forum, i prispevky, ktere se na nem maji objevovat, maji jista pravidla. Bohuzel, mladi lide maji tendenci pravidla necist, nerespektovat, nebo i zamerne porusovat, proste proto, ze nechapou, ze maji za sve ciny zodpovednost, a mysli si, ze jim vsechno nejak projde.

uvedomte si, ze pokud pravidla fora nebudete respektovat, budou nasledovat sankce, a ze uz par lidi dostalo permanentni zakaz na toto forum prispivat

Raistlin M

Citace od: Colonel32 kdy 14.03.2007, 17:12:37
Jde tu o tohle... forum, i prispevky, ktere se na nem maji objevovat, maji jista pravidla. Bohuzel, mladi lide maji tendenci pravidla necist, nerespektovat, nebo i zamerne porusovat, proste proto, ze nechapou, ze maji za sve ciny zodpovednost, a mysli si, ze jim vsechno nejak projde.

Uvedomte si, ze pokud pravidla fora nebudete respektovat, budou nasledovat sankce, a ze uz par lidi dostalo permanentni zakaz na toto forum prispivat
Hlavně, když rozumuje ten pravej.  8)

Pro mě byl šok asi stejně jako pro petera, když tu PC ukazoval, jak mu nefunguje vlak. Spousta lidí ho už od té doby ve vystupování dohání, ale PC byl prostě unikátní. :)

Rever

Citace od: Colonel32 kdy 14.03.2007, 17:12:37
jde tu o tohle... forum, i prispevky, ktere se na nem maji objevovat, maji jista pravidla. Bohuzel, mladi lide maji tendenci pravidla necist, nerespektovat, nebo i zamerne porusovat, proste proto, ze nechapou, ze maji za sve ciny zodpovednost, a mysli si, ze jim vsechno nejak projde.

uvedomte si, ze pokud pravidla fora nebudete respektovat, budou nasledovat sankce, a ze uz par lidi dostalo permanentni zakaz na toto forum prispivat

Vzhledem k tomu, že je fórum moderované, tak nevidím důvod, proč vymýšlet nová pravidla pro mladé, staré... Pokud se někdo nechová tak jak má, tak dostane výstrahu, při opakování prohřešku je mu zakázán přístup na fórum. Není asi nutné kvůli tomu vytvářet další flame (SPAM).

rdk

Citace od: MwK kdy 14.03.2007, 16:54:05
Ale nie!Myslím si že by sa len malo mazať viac príspevkov a "bazírovať" za každé zle napísané slovo!

Jdeš na to ze špatného konce - nemělo by se mazat víc příspěvků, mělo by se psát míň zbytečných příspěvků. ::)

Cavelon

#24
Citace od: MwK kdy 14.03.2007, 16:54:05
Ps: Veď ma to vytrénovalo v diakritike a pravopise...

Len si nenamýšľaj, ešte aj v tom, čo máš pod čiarou ako súčasť každého svojho ehm príspevku, je do očí bijúca chyba!!!

EDIT: Sorry, sú tam 3 chyby!

MwK

Citace od: Cavelon kdy 14.03.2007, 23:24:11
Citace od: MwK kdy 14.03.2007, 16:54:05
Ps: Veď ma to vytrénovalo v diakritike a pravopise...

Len si nenamýšľaj, ešte aj v tom, čo máš pod čiarou ako súčasť každého svojho ehm príspevku, je do očí bijúca chyba!!!

EDIT: Sorry, sú tam 3 chyby!
No dobre! :-[
Jednu som našiel!Hambím sa! >:D
Taká sprostá a dost blbá ale 3 ??? Kde sé tie dve?
Aby som náhodou nepindal a pritom písal tiež ako nejaký fagan! Však CL32 ! >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Ondra

#26
Zatím nej. lego šok se mi stal dnes.Při uklízení garáže jsem nalezl originální krabici setu 6584 nezničenou a ještě s cenovkou,v roce 1999 stál set 6584 v jednom již neexistujícím kladenském hračkářství 2139 Kč.Vůbec jsem o krabici neměl tušení a myslel jsem si že se vyhodila při stěhování.

kupeclega

šok pro mě bylo, když jsem v inzerátě viděl model 6263 kompletní za 300Kč, tak jsem ho rychle bral a v pondělí mi to přijde

Llevelyn

Citacešok pro mě bylo, když jsem v inzerátě viděl model 6263 kompletní za 300Kč, tak jsem ho rychle bral a v pondělí mi to přijde


Jen abys neměl šok podruhý, až ti to přijde  ;D ;D >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

kupeclega

no na poště blík už je. Teď jen aby to nebyo jen nějaké smetí a bude to v poho. Jak sem se díval na BL tak za ty prachy bych nekoupil ani ty figy co tam jsou