Novacek

Založil William, 03.03.2009, 22:09:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

William

Ahoj, jsem tu nový, a rád bych se vrátil k mé pradávné zálibě, legu, přestal jsem si s ním hrát před řekněme deseti lety, a zjistil jsem, že mám nyní vkus dosti odlišný. Líbí se mi hrady a piráti, kdežto kdysi jsem holdoval spíše městu, prošel jsem si všechny stavebnice a vypsal jsem si, co si pamatuji, že jsem míval, krabice již určitě nemám a polovinu návodů také ne, jen mě zajímá, zda to, co mám, má nějakou cenu, popřípadě zda by se to právě za hrady a piráty dalo vyměnit. Díky moc.

4539  Level Crossing
4554  Metro Station
4564  Freight Rail Runner
6034  Black Monarch's Ghost
6348  Surveillance Squad
6378  Service Station
6385  Fire House-I
6392  Airport
6402  Sidewalk Cafe
6534  Beach Bandit
6592  Vacation Hideaway
6662  Back Hoe
6665  River Runners
6688  Ambulance
6440  Jetport Fire Squad
6398-1 Central Precinct HQ

Edit: Pridano HQ

otaznik

Cenu to určitě má, otázka je stav a kompletnost.

Colonel32

Na tvém místě bych se svých starých setů nezbavoval, protože za chvíli přijde vlna nostalgie, a budeš je chtít zpátky. Já měl to štěstí, že piráty, které jsem na začátku své AFOLské dráhy povyměňoval nový majitel asi po půl roce musel prodat, takže jsem je nakonec získal zpátky.

William

O vikendu si lego privezu domu, vycistim, sestavim a uvidime jak bude vypadat, jsou nekde na internetu ke stazeni navody? Sem si jist ze k tem nejstarsim(benzinka, hasici) uz mit nebudu.

maeror


William

Super, diky moc

William

Chci se zeptat, planujou se pirati jeste nejak ozivovat? prijde mi, ze se vytraci oproti hradum.

Marcel

Citace od: william kdy 04.03.2009, 12:53:02
Chci se zeptat, planujou se pirati jeste nejak ozivovat? prijde mi, ze se vytraci oproti hradum.
Tento rok jsou piráti normálně v prodeji a na vánoce má být adv. kalendář.

otaznik

Citace od: william kdy 04.03.2009, 12:53:02
Chci se zeptat, planujou se pirati jeste nejak ozivovat? prijde mi, ze se vytraci oproti hradum.
Doporučuji si nejdříve forum projít a pak se případně ptát. Spoustu odpovědí najdeš prostým průzkumem témat.

William

Naopak me dotazy prameni z toho co sem se tu docetl, konkretne:
Citace od: Blake
Závidím ti tvoji pirátskou loď 6285 z roku 1989 Karlos! Pořád když ji někde uvidím tak si vzpomenu na svoje dětská léta, denně otevřeným LEGO katalogem a na rodiče kteří mi ji nechtěli koupit  :). Vcelku je chápu, tuším že to stálo kolem 2.400,- (nevím už přesně). Škoda že už pirátům odzvonilo. HOJ
Ale jak na to ted hledim prispevek je starsiho data a vse se asi zmenilo.

Kazdopadne se pokusim vice hledat a mene se ptat. Omlouvam se.

otaznik

Citace od: william kdy 04.03.2009, 14:47:37
Ale jak na to ted hledim prispevek je starsiho data a vse se asi zmenilo.

Kazdopadne se pokusim vice hledat a mene se ptat. Omlouvam se.
Podívej se třeba sem -> Piráti 2009 nebo na tuhle recenzi.

William

Tak jak jsem plánoval, tak jsem také udělal, zasílam fotodokumentaci jak probíhalo "oživení" mého lega.

V zapadlé místnosti u rodičů jsem našel tajemnou zaprášenou krabici
Po dovezení domů následovalo vyřazení zranitelných dílků a cesta do pračky, musel jsem přát na 3x a dvě várky v ruce, holt 12kg bez návodu je dost.
Po umytí mě čekalo roztřídění dle barev, jakožto příprava na zítřejší stavění, kvůli určení množství chybějících dílů. Jsem zvědav, co vše se mi podaří zkompletovat.

Moc díky za uveřejněný návod na čištění lega.


První fotky jsou dělány mobilem, takže..



Ravenhorn

Pěkné. Máš toho docela dost.
Castle, Pirates a Star Wars.

William

Tak zacinam stavet, opet fotka z telefonu na rychlo, nechtelo se mi vytahovat zrcadlo, az vsechno zkompletuji poradne to nafotim a tema promazu. Casem bych chtel mit jen piraty, snad ty veci povymenuji nejak. Na oranzovych papircich jsou seznamy chybjejicich soucastek, bohuzel kompletni je zatim jenom Metro.

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

Hardegon

Přeju hodně štěstí, aby se pirátská chátra brzo plavila po tvém pokoji.  >:D

P.S. Ta nádražní budova v krabici s ostatními díly vypadala opravdu elegantně.  :P >:D