SK Tesco

Založil Justin, 16.12.2011, 21:38:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Justin

V akcii ďalšie druhy Lega, 25 až 50%
napr. Minifig séria 5 za 0.99 eura
LEGO Heroica 3860 Hrad Fortaan 19 aj nejake drobne.

J.

juraj

Ahojte, neviete kde v BA sa daju zohnat minifig series? Na Kamennom ani v Petrzalke nemaju.
Vdaka

votrelec

Velmi dobra cena na ten hrad Fortaan 14 Eur po dalsej 30 percentnej zlave.

Frco

V ktorom tescu presne je ten hrad za 14 euro? Bratislava ma zaujima :) na kamennom to mali totiz furt za 19.

dado

Citace od: Frco kdy 19.12.2011, 13:30:25
V ktorom tescu presne je ten hrad za 14 euro? Bratislava ma zaujima :) na kamennom to mali totiz furt za 19.

Myslim ze cez vikend to mali v kazdom. Bola zlava na spolocenske hry 30%.

votrelec

Ta zlava stale plati - do 20.12.

STARHAWK

Od 26.12. su zase ohlasene zlavy 25% (podla letaku). V TT su tak na 1/3 setov z r 2011, takze urcite nie na vsetko.

mesje

25 % si môžu niekam strčiť, nedávno bolo -30 %, takže touto akciou velmi neohúria... zmysel je čakať na -50%

STARHAWK

Citace od: mesje kdy 28.12.2011, 00:31:28
25 % si môžu niekam strčiť, nedávno bolo -30 %, takže touto akciou velmi neohúria... zmysel je čakať na -50%

Samozrejme ze nas zhickanych AFOLov neohuria 25% ale bezneho kupujuceho aj hej.
Ja si ale taktiez pockam az na 50%. Tento ro radsej budem striktnekupovat len SW a to co sa mi naozaj cele hodi na diely. Hocico uz v 50% kpovat nebudem.

Anatyt

Ak si pamätáte, tak vlani sme tiež čakali na 50% a nič z toho nebolo nakoniec.

mesje

Pár setov dali na -50 %, zväčša toy story, prípadne Atlantis, výnimkou bol SW tie defender, ktorého mali cca 3 mesiace v zlave -25 %, a týžden po tom, čo som ho kúpil, to išlo na -50 % :-)
Je možné, že tento rok na -50 % nepôjde asi nič, maximálne nejaké zvyšky Atlantisu či Toy story...

paddy

co 50%, to uz beriem ako standard, ale pred 2 rokmi malo Tesco 75% zlavy na lego, postastilo sa mi vtedy kupit 8017 Vader za 10eur, 7749 Echo base za 7eur a 8037 Y-wing za 16eur ... ale odvtedy uz nic take :(
- ale bolo treba pozerat na citackach, na pultoch mali standard ceny ale na citacke 75% zlavy, odvtedy vzdy pre istotu zoberiem par setov k citacke aj ked v pultoch su uvedene ceny.

dokonca sa mi nedavno stalo, ze na flexi kolajnice mi ukazalo cenu 0 eur, nemali to nahodene a nevedeli to teda nablokovat, tak mi chceli vyjst v ustrety a nahodili mi tam cenu podla podobne velkej lego krabice za 8eur :)

killco

Citace od: mesje kdy 28.12.2011, 01:55:02
Pár setov dali na -50 %, zväčša toy story, prípadne Atlantis, výnimkou bol SW tie defender, ktorého mali cca 3 mesiace v zlave -25 %, a týžden po tom, čo som ho kúpil, to išlo na -50 % :-)
Je možné, že tento rok na -50 % nepôjde asi nič, maximálne nejaké zvyšky Atlantisu či Toy story...

A čo s tým akože budú robiť? U nás je v tesku asi milión ninjago setov, ktoré pri cene 9€ za spinner asi žiaden normálny Slovák nekúpi. Ak by šli na 75% tak by som ešte silno uvažoval o kúpe.

A ešte ku minulému roku: Zlavy 50% na dosť kúskoch, ibaže akosi nevymenili nikde cenovky. Vždy keď som tam bol tak som skúšal ceny čítačkou a u nejakých 75% cena nikdy nesúhlasila s cenovkou. Je však pravda že výber nebol tento rok nejako oslňujúci. Samé city, cars, ninjago občas nejaký creator a technic.

pecco

U nás dnes začali prekladať lego do iných regálov. Ceny ale zostali tie iste (-25 %).

mesje

Sranda je, keď vidím zlavu -25 % na niektoré ležiaky, čo tam ležia už 2. rok, a nepredali sa ani v -50 % zlave pred rokom :-) Neviem či si Tesco myslí, že to teraz predajú - keď odolali vtedy + keď odolali -30 % pred 2 týždňami pri veľkom vianočnom návale, kedy ludia kupujú ovela viac.

killco

Ja nechápem ludí čo to teraz kupujú za -25% keď pred dvoma týždnami to nekúpili v -30%. A ver mi že je takých dosť.

mesje

Stačilo že nezachytili tú víkendovú akciu (ktorá nebola velmi propagovaná), tak možno ani nevedia, o čo prišli + táto akcia -25 % je dlhodobejšia ako len víkend, a ludia proste ťažko odolajú tým akciovým štítkom :-) Ja som videl ludí kupovať lego aj tri dni po tej -30 % akcii, som sa chytal za hlavu...  holt nie každý sleduje ceny lega a vývoj zliav počas roka.... 

pecco

U nás už dali do regálov novinky 2012. Hádam ešte padnú tie 50 % zľavy nato čo zostalo.

mesje

Novinky už dali, ale zľavy na staré sety sa nehýbu. Nuž, niektoré sety potiahnu zrejme do svojho tretieho roku a X-tých zliav :-) Ale čo som kalkuloval, tak ani 50 % setom velmi nepomôže, aby podliezli cenu, za ktorú sa teraz dajú v zlave kúpiť niektoré sety v carefoure či all toys.

killco

Skúšal už niekto preverovať ceny na čítačke? Min. rok to bolo tak že cenovky vôbec nezodpovedali skutočnosti. Výber je však skoro všade o ničom.

P4tr1cius

Citace od: killco kdy 30.01.2012, 20:48:44
Skúšal už niekto preverovať ceny na čítačke? Min. rok to bolo tak že cenovky vôbec nezodpovedali skutočnosti. Výber je však skoro všade o ničom.

Svätá pravda. Čo zo zľiav, keď výber je ako za trest. Tie nové sety sú už v Tescu od minulej stredy.

mesje

tak tak, a jediné čo by stálo za to - pirates - sú zrovna jediné bez zlavy.

Systematik

Tesco Brno to stejný - sleva 25% na nějaký NINJAGO  :( jinak nic

pecco

Ešte k tomu Tescu. Náhodne som vybral 5 setov a dal ich k čítačke. Ceny sedia podľa cenoviek. Skorej ma zaujali ceny noviniek, ktoré sú na úrovni dráčika po 15 % zľave.

SpCasPi000

Tak je to správne a určite viac predajú keď tam visí štítok ZĽAVA, i keď ľudia väčšinou ignorujú aj tie polovičné (s výnimkou pred Vianocami), no ale kto u nás čokoľvek (nemyslím len Lego) kupuje za plné ceny? Nie je štítok (i keď nie vždy neklamúci), nie je predajnosť.  ;D

mikiwi

#25
Tesco Moldava nad Bodvou
3658 - Police Helicopter, 12,24€ 9,95€ asi 20 7 kusov.
po mojom dnešnom nájazde ani kus

cali111

V Tescu na zlatých pieskoch majú 50% na vybrané lego sety : je tam nejaké duplo, starwars, racers, skoro všetky hry a nový set 4206 ...

STARHAWK

Videl niekto v niektorom Tescu 9676 Death Star ?? Ja som videl zatial iba 9674 Naboo a 9675 Tatooine, napr v TT su za 50% a aj BA Kamenne. Ked tie sety prisli do regalov tak mali urcite aj Death Star ale nejak naraz zmizli.

oliver99

tesco zlate piesky
9.90e za set - 4208, 4433, 4432, 4434, 4431
12.75e za set 3221

juraj

Tesco Piestany

9674 Naboo 
9675 Tatooine
vsetky typy battle packov
7913 Clone Trooper Battle Pack
7914
8083
8084
7929 Battle of Naboo
8093 Plo Koon's Jedi Starfighter

4208 19.99e
4427-1 cca 5e
4435-1 9.99

a par inych

nejake ninjago
city