společný bl nákup v obchodě TheBest

Založil danyboy, 15.11.2014, 17:22:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danyboy

Oteviram společný nákup v tomto bl obchodě
Prodejce nahodil na všechno obrovské slevy. Většina minifigurkovskych dílků jsou za nejlepsi ceny na bl.
Prodejce si účtuje jednotné poštovné 8.5€. Příjmá platby jen přes IBan. (Za zahraniční platbu si má banka účtuje 20,-)

Deadline do příští neděle.

danyboy

Zatím jsme čtyři. Jsem domluven s prodejcem. Vy si sami objednate a prodejci napište, že chcete objednávku poslat spolu s objednávkou od danyboy2127. ;)

danyboy

Žádám účástníky nákupu, ať se zde do vlákna podepíšou kvůli lepší orientaci. Přece jen je nás už trochu více. Prodejce je stále "podezřelý" diky absenci pozitivních feedbacků. Díky timeline, který je do příští neděle, můžeme dát prodejci šanci feedbacky posbírat a tím nás přesvědčit, že nejde od podvodníka.
Proto úhradu za nákup začnu řešit až po neděli. Nechci si brát na triko, že vyberu peníze, zaplatím a prodejce nic nezašle.

Distribuci bychom řešili pak Českou Poštou nebo osobním předanim.  

Slejwid

Tak se podepisuji.

A rovnou bych se chtěl zeptat jestli se přihlásil i někdo z Brna či okolí? Kvůli poštovnému.

milanv

#4
Taky se podepisuju. Prodejce mi téměř okamžitě napsal a teprve začíná, takže ani neměl kdy posbírat víc feedbacků - tak snad bude všechno v pořádku. Mimochodem ty slevy končí dnes, asi byl překvapený množstvím objednávek - mizí mu loty jeden za druhým :)

Milan

EDIT: já jsem z Prahy a pokud nás je z Prahy víc, jsem ochotný fungovat jako styčný bod.
Pán na Žlutém hradě

Hacislav

#5
Ano, je nás s Prahy víc.  ;)

Nicméně možná bude asi lepší, když styčným bodem budu já. Moje objednávka není zrovna malá a na poště jsem tak jako tak denně.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Zdenda

Taky jsem se přidal psal jsem ti soukromou zprávu. BL nick LordPomeranc

A taky jsem často v Praze.

DarkDrago

Taky se hlásím do společného nákupu. S tím, že ještě nevím jak si to nechám poslat (asi menší oklikou do Brna)
Dračí páni s mocí ohně...

danyboy

#8
Nákup uzavřen.
Zítra vše vyúčtuji a zašlu číslo účtu a částku k zaplacení.  ;)

danyboy

Tak se mi stala nemilá věc. Prodejce mi právě stornoval objednávku a uzavřel shop.
Udělal vám to také?  ??? ::)

milanv

Pán na Žlutém hradě

danyboy

Já doufám, že se to nějak vysvětlí. Nechci přijít o většinu PotC figů.
Ti nejdražší z této řady se daly poskládat za nějakých 40 korun. >:D

milanv

Pochybuju, že se to vysvětlí. Když se koukneš na detail objednávky, tak alespoň já tam vidím:

CitaceCurrent Problem Status:
Order was Cancelled via Order Cancel Request on Nov 24, 2014 11:49.

Reason: Buyer no longer wants to purchase items

Což je evidentní a snadno prokazatelná lež - proč by jinak zavíral krám, že? A přesto mu to za to stojí. To nevypadá jako že bys ho přesvědčil, že se uklikl...
Pán na Žlutém hradě

Hacislav

Zdá se, že si pán vykoleduje od nás pěknou sbírku negativů.  :P
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

DarkDrago

Asi mu někdo napočítal kolik prodělává ;D
Dračí páni s mocí ohně...

milanv

Negativní komentáře samy o sobě nestačí. Jednoduché počty: on asi krám jen tak znovu neotevře, zatímco my dostaneme negativ obratem zpátky a my na BL fungovat dál chceme. Takže nám to ublíží víc.

Probíral jsem s Prybem, co se s tím dá dělat, a zatím nejlepší, co jsme vymysleli, je NRS - to se dá udělit i když jsme ještě neposlali peníze - plus zaslání případu oficiálně na BL. Jenže na to potřebuju od Dannyho kopii jeho konverzace s TheBest - podmínka BL, abych mohl doložit jak a kdy komunikoval a co bylo domluveno (platba teď z kraje týdne).
Pán na Žlutém hradě

danyboy

#16
Tak jelikož prodejce děla mrtvého, tak nevím. LEGA se už nedočkáme. Dám do kupy konverzaci mne a prodejce. Maximalně co můžeme udělat, tak prodejci znepříjemnit jeho bricklinkovou kariéru.