Armáda vikingů s vozem s těžkými děly - 7020

Založil rasik8, 21.08.2006, 21:38:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rasik8

Je to moje první recenze takže neočekávejte dlouhý text :)

Po vybalení jsem zjistil že jsou sáčky rozdělené do dvou kategorií.(1figy 2ostatní díly).Začal jsem s panáčky. Překvapilo mně , že jich je tam 7 .Někdy bylo těžké rozeznat tváře . Některé obličeje byly jiné než byly v návodu :-\.

Poté jsem začal z hlavní částí.Bylo to jednoduché takže jsem byl za 10 minut hotov.
Byl jsem velmi potěšen dostřelem a rychlostí střelby.
Dále tam byla malá podložka s truhlou  se sudem s pivem nebo vínem nebo s Coca Colou ;D ;D a se dvěmi skleničkami(ty se vždycky hodí. :)A také se dá zasunout do povozu 8)
+ 7 Vikingů
+ 10 střel
+ točí se kličkou a létají střely :D
+ rychlost střelby (až 3 střely za sekundu pokud rychle točíte kličkou )
+ žádné samolepky :D :D
+ zasouvatelná podložka s truhlou se třemi diamanty,sudem a dvěmi sklenky

-  vypadávající dílek u systému střelby :-\
-  jiné tváře Vikingů než je v návodu :-\

Vynikající set,nejlepší z Vikingů pokud máte peníze běžte si ho ihned koupit  :) . A ještě nemá nepoužitelného příšeráka.
Poměr cena/kvalita je výborný!!! ;)        Cena: 755Kč (Legáček)

96%/100%                :) :) :)

Moje Brickshelf galerie http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=Legac
Trains,trains,trains,...,ale jen 9v  http://mafiapage.wz.cz - stránky o MAFII - hře na PC

Anakin


MwK

Toto lego ma nadchlo iba kôli xichtikom!
V obchode som sa naň zadíval a povedal si že by sa s tých cool tváričiek dali spraviť super Jediovia...No ale cena ma presvedčila o tom že tak drahých "Jedajou" nemusím mat! :P
Keby som mal vikingou radšej ako SW tak by som ten set bral... ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Frco

mne sa nepaci ze tam nedali tie nasadzovacie sekerky.

J0hny54

Dnes jsem si přivez set domů a musím říct, že to je jeden z nejlepších setů a to jak z Vikingů tak celkově, které mám ( a že jich málo není). Perfektní cena za super katapult s perfektní kadencí a dostřelem a sedmi bojovníky. Vážně přemýšlím, že si ještě nějaký tenhle setík koupím.
A ještě jedna věc, která nepatří k tomuto setu, ale k Vikingům. Byl jsem včera v Legolandu a Vikingské šachy tam neměli  :'(. Měli pouze šachy s Vladkovými rytíři a ty nejsou nic moc. Navíc cena 45 Euro, když ho nabízeli na internetu za 50 dolarů  :-\

myth

Citace od: J0hny54 kdy 27.08.2006, 11:12:09
... Byl jsem včera v Legolandu a Vikingské šachy tam neměli  :'(. ...
Pretože sa začnú predávať až 20. septembra.

Citace od: J0hny54 kdy 27.08.2006, 11:12:09
... Měli pouze šachy s Vladkovými rytíři a ty nejsou nic moc. Navíc cena 45 Euro, když ho nabízeli na internetu za 50 dolarů  :-\
50$ stoja na americkom S@H, na nemeckom stoja bežne €50, momentálne sú v zľave za €35.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.