kolejiště na půdě (POZOR použito modifikací LEGO dílů)

Založil mirek, 14.01.2008, 10:19:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Micho


TUKE


Drobuliatko

Nepoznam Ta, ale si sympaticky clovek a zelam Ti vsetko najlepsie k narodeninam, vela zdravia a to ostatne uz pride samo! :)

mirek

Několik let rozpracovaný "hakl" byl dokončen a zařazen do soupravy.

Izmael10

Skús dať ešte vojakom žlté ruky a bude to dokonalé.  ;)

mirek

Citace od: Izmael10 kdy 25.02.2013, 21:39:20
Skús dať ešte vojakom žlté ruky a bude to dokonalé.  ;)
Díky. Už je mají žluté. Vypadá to lépe.

mirek

Citace od: pryb kdy 22.02.2013, 16:09:15
Tipoval bych to na nějakou variantu služebního Daa-k (byť to "k" tam zřetelně není :) ). Sám ho mám rozestavěný skoro rok a nejsem schopen se dokopat k nákupu dílů na dodělání.
Chtělo by to pořádně docvaknout střechu, zbytečně to kazí dojem.
Úplně se mi nezdají ta tan okna, přijdou mi příliš výrazná. Dal bych místo nich buď zelená, nebo klasické panely.
Anebo se pletu, je to něco jiného a okna tak být mají...
Posílám podklady, podle kterých jsem se trochu orientoval.

Colonel32

Pokud to měl být Daa-K, tak to okénko vlakvedoucího se teda příliš nepovedlo, tam bych boční okna řešil spíše pomocí průhledných cheese slope, než dalších oken.

Colonel32

Hakl je dobrej, vagón pod něj bych řešil jinak. Všechna tato vozidla na přepravu těžké techniky byla konstruována tak, aby se na ně dalo najíždět po délce, u některých vagónů dokonce až tak, že bylo pomocí ručního zvedáku možné zvednout prostředek vagónu, vyvázat jeden z podvozků, vagón položit zpět na koleje a udělat z něj provizorní nájezdovou rampu. Rozhodně by tam tedy neměly být pevné překážky na koncích vagónu, přez ně by se nedalo najíždět z jednoho vagónu na druhý.

mirek

Dokončil jsem hrubou stavbu "Pershing" -  // REGIO JET.

mirek

Přírůstek na kolejišti v podobě Lego setu 10232.
Dovolil jsem si provést malou úpravu zadní části věžičky. Působilo to na mně dojmem  "Potěmkinovy vesnice".

Colonel32

Ale skla do kulatych oken stále ještě dělat nezačali...

mirek

Citace od: Colonel32 kdy 14.03.2013, 15:47:45
Ale skla do kulatych oken stále ještě dělat nezačali...
Také mne to při stavbě zarazilo.

mirek

LEGO Set 10233 postavili kluci. Já jej instaloval na kolejiště. Další část soupravy se začne stavět v úterý. To opět hlídáme vnuky.

dědek

To se mi nějak nezdá. Dárek k narozeninám a ani "si si nemákl"?  :-\

mirek

Citace od: dědek kdy 15.03.2013, 12:49:46
To se mi nějak nezdá. Dárek k narozeninám a ani "si si nemákl"?  :-\
Opravdu NE. Nemákl.
Jen klukům zbyly po stavbě dvě kostky. Tak jsem podle návodu našel kam patří. Ty jsem umístil. To se však nepočítá.
To byla výstupní kontrola.

mirek

...ale tady jsem si na LEGO máknul.

mirek

Schodiště vylepšené. Něco dlažebních kostek ještě chybí.

Michal Budinský

To schodisko je fantastické ! Ako vystrihnuté zo zanedbanej stanice minulého režimu.Takých stavieb je po svete mnoho a realita nieje vždy nablískaná.I o tomto sú železnice ,každopádne skvelý MOC.

mirek


mirek

Souprava //REGIOJET je na světě. Ještě obtisky a snad i sedačky do interiéru.Časem snad i osvětlení. (Mám nápad na osvětlení interiéru, ale to ještě potrvá).

mirek

Obtisky jsou nalepeny.

mirek

... i na tomto stroji už nechybí nápis.

mirek

Díky Hance129 jsem dokončil stavbu schodiště. Měla potřebné kostky. Díky.

Micho

To grafity na stene je super! Schodište ako celok výborné, nesadia mi tam jedine tie červené lampy, to je však môj problém. Mirek, palec hore! :D

mirek

Micho, červené lampy, trocha oživení do tmavého zákoutí. Promiň.

Izmael10

Pekné. Len sa mi moc nepáči miešanie ružových a žltých minifigov.  ;)

mirek

Citace od: Izmael10 kdy 28.03.2013, 21:19:55
Pekné. Len sa mi moc nepáči miešanie ružových a žltých minifigov.  ;)
Na kolejiště mají přístup i cizinci. Nemám rád uniformitu.

peter

Citace od: Micho kdy 28.03.2013, 18:11:32To grafity na stene je super!

Hezké jsou, ale škoda, že nejsou z kostek. Mirku zkus se juknout po BS po několika cizích MOCech a inspirovat se jan na ně ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

mirek

Citace od: peter kdy 29.03.2013, 07:59:08
Citace od: Micho kdy 28.03.2013, 18:11:32To grafity na stene je super!

Hezké jsou, ale škoda, že nejsou z kostek. Mirku zkus se juknout po BS po několika cizích MOCech a inspirovat se jan na ně ;)

SORRY, to mne nenapadlo udělat grafiti z kostek. DÍKY. Snad příště. Zdí na kolejišti bude ještě dost.