(Vlastní) Umývarka áut od juniora

Založil Micho, 09.06.2005, 20:24:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Micho

Takže včera som obdivoval umývarku áut, ktorú Luky (už sa registroval ako Luky 007) postavil. Poveril ma ako svojho agenda, že sa mu budem starať o PR prezentáciu a články. Ja som tu poctu prijal a hneď som nafotil posledný výtvor, ktorý vznikol na základe tých umývacích štetiniek z čistiacich vozidiel, o ktorých sme už písali.

Vonkajšok budovy by nejakú tu kritiku prijal, ale na vnútrajšok nedám dopustiť. Vnútorná časť je perfektne spracovaná. Zaujal ma aj terminál z vonku budovy (alebo bankomat?). Vnútorná časť, ktorá je oddelená od umývacej sklom je určená na pohodlné sledovanie umývacieho procesu pre obsluhu, ale sú aj pripravený prijať vodiča a ponúknuť mú nejaké to kafé alebo nealko.

Micho

Fotky z vnútornej časti.

Dinosaur

Opravdu moc pěkné.Vnitřek je super.

myth

Pekné. Vidím že junior mal dobrého učiteľa  ;)
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Colonel32

ten vstup do kancelare ze vnitrku umyvaciho prostoru my prijde VELMI logicky... moje deti to se mnou holt budou mit tezke....

Micho

Citace od: myth kdy 09.06.2005, 20:35:02
Pekné. Vidím že junior mal dobrého učiteľa  ;)

Mám pocit, že kľudne môžem napísať, že je v podstate samouk. Teraz je zhruba rok, čo robím s Legom a to som sa spočiatku venoval hlavne vláčikom. To sú čisto jeho nápady, len sem tam mu niečo pomôžem. Naučil som ho chodiť na najaké tie stránky, kde nachádza zrejme inšpirácie ... Pýtal som sa, podľa čoho to postavil a on, že si to kompletne vymyslel. Takže sme objavili v ňom celkom zaujímavý talent. Očakávali sme skôr takú tvorivú činnosť od staršieho synátora, ten je ale skôr na PC hry.  ;)

Micho

Citace od: Colonel32 kdy 09.06.2005, 20:36:48
ten vstup do kancelare ze vnitrku umyvaciho prostoru my prijde VELMI logicky... moje deti to se mnou holt budou mit tezke....

U nás je ale fakt umývarka OMV, ktorá ma takú presklenú kanceláriu pre obsluhu (nie pre návštevníkov), kde je vstup práve z umývacieho priestoru. Možno by to nebolo aj zlé nafotiť.

muzzo

Hm tak to je zajímavý. Já bych skoro něco takovýho nezkolaudoval. Auto se vznítí v umývacím prostoru a obsluha .... Jsou tam oka do kanceláře?

myth

Čo som ja videl v umývarke, tak mali vstup aj z vnútra aj z vonku, takže pri požiari žiaden problém(teda skoro žiaden  ;) ).
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Micho

Citace od: muzzo kdy 14.06.2005, 21:26:40
Hm tak to je zajímavý. Já bych skoro něco takovýho nezkolaudoval. Auto se vznítí v umývacím prostoru a obsluha .... Jsou tam oka do kanceláře?

Myslíš asi zvonka. Neviem. To budem musieť niekedy obzrieť a nafotiť.

muzzo

A na modelu od Luky 007 jsou okna na vnitřní stěně?

Micho

#11
Len zvnútra, zvonka ich tam vôbec nedal - viď spodné fota a plus pohľad na priečku v ktorej sú tie okná.

PS: Zabudol som foto zmenšiť, takže rýchla úprava.

muzzo

Jo už to vidím, z první fotky je zřejmé, že to okna ven nemá. Luky 007 dej tam okna a bude to perfektní. ;) 

Micho

Citace od: myth kdy 14.06.2005, 21:28:57
Čo som ja videl v umývarke, tak mali vstup aj z vnútra aj z vonku, takže pri požiari žiaden problém(teda skoro žiaden  ;) ).

Predsa som sa ja čiastočne mýlil. Dnes som sa mrkol na tú umývarku a predsa je tam okno aj smerom von, ale dvere sú len zvnútra umývacieho priestoru. Takže to okno smerom von by sa tam aj zišlo ...

muzzo

Hmmm tak to by mne zajímalo, jestli tu mezi námi není někdo za stavebnictví a neřekne nám k tomu svůj názor. Protože co se mne týče tak já bych to nezkolaudoval. ( myslím v reálu   ;) )

Micho

Asi bude lepšie, keď to niekedy cez víkend nafotím ...

muzzo

Ale ja Ti verim, ze to tam tak je postavene. Jen se podivuji, ze se takhle smi stavet.

Cavelon

#17
Kto má kamarátov na správnom mieste alebo veľa peňazí, postaví hocičo. :(

chadzi

vy mate starosti, ja sem myslel ze to je forum o legu a ne o stavebnictvi... ???

Cavelon

Citace od: chadzi kdy 06.07.2005, 07:51:52
vy mate starosti, ja sem myslel ze to je forum o legu a ne o stavebnictvi... ???
IMHO rozumné stavby z Lega by mali odrážať realitu, teda jestvujúce veci. Takže porozprávať sa o týchto veciach nie je až tak OT.

chadzi

to mozna jo ale hodnotite stavbu juniora, tak bych to bral s rezervou. ja beru lego spis jako zabavu/relax nez jako prostredek jak 100% zkopirovat realitu. spis naopak

Cavelon

OK. ;) Každý na to pozeráme pod iným uhlom.
Ja osobne sa vždy poteším, keď sa na tomto fóre dozviem niečo zaujímavé. ;)
A nemusí to byť výhradne len o Legu, bo som síce Lego Maniak, ale nie Lego Puritán. ;D 

Jarmila

Kolik že je to let autorovi umývárny? Pánové, klobouk dolů před fantazií. Držme se hesla"Kdo si hraje, nezlobí" a hrajte si a nezlobte. :-*
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Micho

Luky mal akurát pár dní dozadu 11.