(Vlastní) Domek

Založil Martina, 17.02.2005, 17:34:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Martina

Tak jsem se po dlouhý době zase pustila do stavení, abych z toho nevypadla, proto pro začátek jen něco malého a lehkého. ::)

Micho

Tak keď to to je malé, tak sa môžeme tešiť fakt na niečo veľké!!!  ;D

Je to veľmi hezké a dobre prevedené!

Martina

Micho: :o Kujíííííí  :D

radši se moc netěš, nejsem moc dobrý stavitel, teprve se učím ;) ale určitě brzo něco zase postavím, abych nevyšla ze cviku  ;D

Maci

To je pěknej domek, přesně podle vkusu mojí holky. Jen my nemáme tolik kostek stejné barvy a tak máme všechno děsně strakatý.

peter

Citace od: Martina kdy 17.02.2005, 17:34:51
Tak jsem se po dlouhý době zase pustila do stavení ... ::)

To je zajímavé a jak jsi měla dlouhou přestávku? Podle těch obrázků bych naopak řekl, že stavíš často.

Jinak je to hezký baráček, jen mi ale přijde trošku veliký. Třeba by stačilo přidat ještě nějaká okénka, ale asi jsi je už neměla. Opravdu je to hezký, hlavně ty hrany jsou velmi pěkné, ale také asi pracné :D

Jen tak na okraj, neinspirovala jsi se náhodou trošku tou mojí Lhotou? 8) Už se těším na další tvé výtvory >:D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Martina

Citace od: peter kdy 17.02.2005, 20:40:50
To je zajímavé a jak jsi měla dlouhou přestávku?
Tak popravdě....asi 10 let :-[ dobrý co? Ale zase jsem se do toho vpravila :)
Citace od: peter kdy 17.02.2005, 20:40:50
Jen tak na okraj, neinspirovala jsi se náhodou trošku tou mojí Lhotou? 8) Už se těším na další tvé výtvory >:D
Tak vzhledem k tomu, že mám nejvíc červených kostiček, budou asi všechny mé budoucí domky vypadat, že jsou inspirované tvojí Lhotou  ;D

otaznik

Citace od: Martina kdy 17.02.2005, 17:34:51
Tak jsem se po dlouhý době zase pustila do stavení, abych z toho nevypadla, proto pro začátek jen něco malého a lehkého. ::)

Moc hezké!  :)