(Cizí) 2,5 m vysoká Sears Tower

Založil rdk, 09.11.2005, 20:04:27

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

Další obrázky tady. Stojí za podívání se! 8)




Micho

Rdk, tam bývaš, alebo tam máte firmu? To vyzerá tak celkom reálne ...  8)

Radical

Dobrý, jen asi  nevidí ven  ;D
Old lego , good lego.

rdk

Citace od: Radical kdy 09.11.2005, 20:20:44
Dobrý, jen asi  nevidí ven  ;D

Ale vidí, stačí se podívat na jiný fotky, že to sou vokna. 8)

Podrobnosti o Sears Tower sou tady. Je to poněkud z ruky...  ;D

Radical

Old lego , good lego.

corelxt

Citace od: Radical kdy 09.11.2005, 20:33:34
Nojo, ale jsou černý  ::)

a kourovy skla ti nic nerikaj...? s reflexni folii...? mam za to, ze u vysokych budov sou casto pouzivany...
;)

rdk


eNTy

Je to pekne, jen mi trochu vadi, ty minifigy, auta a lampy. Je to zcela mimo meritko, pokud ma 2,5 metru, tak je to prinejlepsim microscale, v zadnem pripade minifig.

muzzo

Citace od: xtepn01 kdy 10.11.2005, 07:39:54
Je to pekne, jen mi trochu vadi, ty minifigy, auta a lampy. Je to zcela mimo meritko, pokud ma 2,5 metru, tak je to prinejlepsim microscale, v zadnem pripade minifig.

Tak s tím nemám vůbec žádný problém. Dokonce bych řekl, že ta zácpa venku na silnici ten obraz krásně dokresluje, nehledě na to že ty osobáci jsou kouzelný :D

KLF

Citace od: xtepn01 kdy 10.11.2005, 07:39:54
Je to pekne, jen mi trochu vadi, ty minifigy, auta a lampy. Je to zcela mimo meritko, pokud ma 2,5 metru, tak je to prinejlepsim microscale, v zadnem pripade minifig.

Suhlasim. Aj ten hlavny vchod do budovy je mimo meritko. Niekde na Brickshelfe som videl uz aj krajsiu Sears Tower v minulosti.
Heh... navyse nevedel som, ze v Chicagu sa jazdi po lavej strane. ;P Ale aspon ten napad s pouzitim Maersk Blue na policajnom aute sa mi pacil. ;)
Terminated.

eNTy

Citace od: muzzo kdy 10.11.2005, 07:56:30
Tak s tím nemám vůbec žádný problém. Dokonce bych řekl, že ta zácpa venku na silnici ten obraz krásně dokresluje, nehledě na to že ty osobáci jsou kouzelný :D

Ja souhlasim, ze ta zacpa a ostatni detaily ten model zkrasluji. Nicmene, byli-li by v microscale meritku (tak jako budova), tak by dle meho nazoru cely model vypadal verneji.
To je jak kdyz k nejakemu City (Town) modelu strcite Technic panacu, bude vypadat pitome a nesmyslne velkej, jak kdyz ho tam nahodne posadi maly dite.
Ja kdybych se trapil s tim Searsem, tak bych to urcite nechtel vsechno zabit zcela nekonzistentnim meritkem.