(Vlastní) Tak trochu jiná restaurace

Založil gruzinec, 04.11.2004, 11:07:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

gruzinec

Tak, protože se nám tu rozmáhá chlubilství (viď Jindroushi). Tak si taky přisadím, je tomu tak dva roky co jsem s bratrem postavil Tak trochu jinou restauraci. Sice je tak trochu obrovská, ale jinak to nešlo chtěli jsme ji zachytit vcelku věrně, bohužel nám nevyzbylo místo na skladové prostory. Snad kdybysme ji protáhli do délky, ale to bych už ji neměl kde skladovat. Docela velkým problémem jsou loga firmy, prostě se mi nikde na netu nepovedlo sehnat odpovídající logo v rozumné kvalitě :-(

Prosím omluvte horší kvalitu obrázků, nemám tu doma fotostudio :( a se světlem to také není růžové...

gruzinec

#1
další

gruzinec

a jeste

gruzinec

#3
celkový pohled na celý model a detail na střechu

stambi

Za výlohou v McD. by udělala reklamu  ;)
štambi

otaznik

Citace od: gruzinec kdy 04.11.2004, 11:07:55
Tak, protoľe se nám tu rozmáhá chlubilství (viď Jindroushi). Tak si taky přisadím, je tomu tak dva roky co jsem s bratrem postavil Tak trochu jinou restauraci. Sice je tak trochu obrovská, ale jinak to neąlo chtěli jsme ji zachytit vcelku věrně, bohuľel nám nevyzbylo místo na skladové prostory. Snad kdybysme ji protáhli do délky, ale to bych uľ ji neměl kde skladovat. Docela velkým problémem jsou loga firmy, prostě se mi nikde na netu nepovedlo sehnat odpovídající logo v rozumné kvalitě :-(

Prosím omluvte horąí kvalitu obrázků, nemám tu doma fotostudio :( a se světlem to také není růľové...

Tak to je fakt pěkný, opravdu.