Podvodnik z aukra

Založil Shi-So, 07.03.2006, 22:09:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Shi-So

Tak pridavam varovani na jednoho pekneho vylupka z Aukra
Sice uz ma zablokovany ucet ,ale pokud by Vam tenhle pan (zkratka z aukra:xploded) chtel nekdy neco prodat tak doporucuji ruce pryc.

Jiří Kopřiva
Za Bažantnicí 1354/37
40502 Děčín
604578981
xploded@seznam.cz

Varovani z aukra prislo bohuzel pozde a ja uz mu cca 5000 prevedl na ucet.
Zbozi jsem nevidel a penize take ne....Tech lidi obral vic a vse se bude resit soudni cestou >:D

Jenčula

Tak to je teda síla...

Jenže při rychlosti našich soudů uvidíš svých 5000.- tak za tři roky.  >:(
A na to právě takovýhle nepoctivci sázej....
Můj RELAX

otaznik

Já bych za ním osobně zajel a ty peníze z něj dostal. Kdyby se mi to stalo.

Mates

Citace od: Shi-So kdy 07.03.2006, 22:09:51
Jiří Kopřiva
Za Baľantnicí 1354/37
40502 Děčín
604578981
xploded@seznam.cz
Není náhodou Honza D. z Děčína? ...že by mu zašel provětrat faldy a portmonku... ::) >:D ;D ;D ;D

Honza D.

Citace od: Mates kdy 08.03.2006, 12:13:19
Není náhodou Honza D. z Děčína? ...že by mu zašel provětrat faldy a portmonku... ::) >:D ;D ;D ;D

Hmm, to teda nedělá Děčínu zrovna dobrou reklamu :-(
Žádnýho takovýho čouzka neznám, i jsem se poptával okolo. Ale chodit za ním nebudu, s tím nepočítejte :-), stejně už se asi za ty prachy odstěhoval na lepší místo, než je Za Bažantnicí...
Nabízím jednotlivé kostky (základní, střechy, technic, elektro, pneu, vlaky) i stavebnice; seznam najdete na kostky.malozvlkahostiny.net. Vše je nové, nepoužité.

Shi-So

Citace od: Honza D. kdy 15.03.2006, 16:15:15
Citace od: Mates kdy 08.03.2006, 12:13:19
Není náhodou Honza D. z Děčína? ...že by mu zašel provětrat faldy a portmonku... ::) >:D ;D ;D ;D

Hmm, to teda nedělá Děčínu zrovna dobrou reklamu :-(
Žádnýho takovýho čouzka neznám, i jsem se poptával okolo. Ale chodit za ním nebudu, s tím nepočítejte :-), stejně už se asi za ty prachy odstěhoval na lepší místo, než je Za Bažantnicí...


Nepocital jsem ;D
Ja si za nim pak dojdu sam ,no mozna nas bude trosku vic >:D >:D >:D

***Banana.com

Nechci do Vás do nikoho rýt, ale jestliže převedete někomu takovéhle částky, aniž ho znáte či máte na něj reference, tak je to v první řadě Vaše hloupost... :P

Shi-So

Citace od: banana.com kdy 25.06.2006, 19:35:52
Nechci do Vás do nikoho rýt, ale jestliže převedete někomu takovéhle částky, aniž ho znáte či máte na něj reference, tak je to v první řadě Vaše hloupost... :P

No ono treba na Aukru jsem s tim nikdy drive problemy nemel a nejak se moje mysleni nikdy neubiralo smerem nekoho okrast.
Kdyz se to pak cloveku prihodi tak je docela prekvapenej... >:(

***Banana.com

No ono Aukro narozdíl od E-Baye má typicky polský přístup k podobným věcem - nahrabat co nejvíc na poplatcích, a průšvihy neřešit. Dají mu maximálně ban, a tím to končí, kdežto E-Bay, pochopil-li jsem to dobře, má své právníky...

Shi-So

Citace od: banana.com kdy 25.06.2006, 22:13:25
No ono Aukro narozdíl od E-Baye má typicky polský přístup k podobným věcem - nahrabat co nejvíc na poplatcích, a průšvihy neřešit. Dají mu maximálně ban, a tím to končí, kdežto E-Bay, pochopil-li jsem to dobře, má své právníky...

On je celkove problem v pristupu uradu u nas a v cizine ,ale postupne se to lepsi :D

***Banana.com

Jo, lepší??? No, tak to možná v Práglu, u nás na chudém jihu to stojí pořád za vyližmegablocks

Bryk

Hele, já myslím, že je to jasný pokračující trestný čin podvod podle § 250 trestního zákona (stačí aby částka přesáhla 5 000,- Kč součtově při několika tzv. prodejích), taky si myslím, že vystopovat ho, pokud jsi mu to poslal na bankovní účet není pro policajty zas tak těžký

Tomášek

Citace od: Bryk kdy 04.07.2006, 21:38:19
...taky si myslím, že vystopovat ho, pokud jsi mu to poslal na bankovní účet není pro policajty zas tak těžký
To rozhodně ne, ale tady je důležité, jestli se jim chce...mám svoje vlastní zkušenosti - Nedávno nám cizí pes pokousal našeho psa. Majitel toho psa byl člověk, který toho psa absolutně neovládal a bylo mu jedno, že ten jeho pes pokousal našeho, udělal mu asi 1 cm hlubukou ránu do krku a přetrhl mu řemínek u náhubku.
Táta potom zavolal na policii a oni řekli, že na to budou myslet....zjistili jsme si, kde přibližně ten člověk bydlí a řekli jsme to policii.
Za týden přišel tátovi dopis, kde bylo mimochodem špatně napsané příjmení (asi překlep  ??? ) a ve kterém stálo, že ho nenašli....... :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

To ADMIN : SORRY za O/T. Když se to vám to nebude líbít, tak prosím tu O/T historku smažte.... ;)
Procházím DARK AGE.

Bryk

Promiň že bud trochu cynický, ale pokousání Vašeho psa není trestný čin, dokonce ani nevím, zda by se to vůbec dalo kvalifikovat jako přestupek.

cembry

Snad by to mohlo byt nejak prisnejs posuzovany, kdyby jeden pes zakous druhyho (pokud mozno znackovyho s papirama) a tim by majiteli vznikla nejaka skoda vyssi nez X Kc.

Tomasek: btw ta ikonka GTA SA u tebe... predpokladal bych, ze to asi hrajes. Aby te pani policajti nakonec nevysetrovali, ze hrajes na svuj vek moc nasilnou hru a zes toho sousedovic psa vyprovokoval.  ;)

Aki

Citace od: Bryk kdy 15.07.2006, 12:08:15
Promiň že bud trochu cynický, ale pokousání Vašeho psa není trestný čin, dokonce ani nevím, zda by se to vůbec dalo kvalifikovat jako přestupek.
Může být. Jde o poškozování cizí věci a záleží na výši vyčíslené škody.  ;) 8)

Dum Dum

Já si myslím že nejlepší je to z ruky do ruky u takových velkých částek, pak se honit u soudů který jsou uplně naprd, protože se to kolikrát táhne roky a roky. A když si to pudete s ním osobně vyjednat může to stát jěště něco vás!
Následuj svou sílu....

Llevelyn

Jo, po bitvě je každej generál... ??? >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Shi-So

Citace od: Dum Dum kdy 14.08.2006, 15:07:34
Já si myslím že nejlepší je to z ruky do ruky u takových velkých částek, pak se honit u soudů který jsou uplně naprd, protože se to kolikrát táhne roky a roky. A když si to pudete s ním osobně vyjednat může to stát jěště něco vás!

Neni takovej problem vyjednat si to osobne.... >:D
Problem je ,ze takovejhle se na ty adrese vetsinou ani neukaze..... >:(

mulah

Taky si myslim. Vždyť ty Čechy zase nejsou tak velký
jedu po CITY jak slepice po flusu

Hana129

#20
Nedalo by se prosím ještě doplnit číslo účtu, na které člověk nemá posílat penízky.
Vím,. že už je to staré téma, ale email lze změnit lehce, adresa pro podvodníka může být taky smyšlená. Ale pokud chce přístup k penězům musí si to nechat poslat na účet kam má přístup a ten tak rychle nezmění neb je to nákladnější a pracnější.

Poslední dobou se podvodníci na internetu začínají množit. Tento týden jsem natrefila hned na dva, kterým byl zablokován účet na aukru  ::).

Začínám si vést seznam, kam peníze neposílat.... ;D

Shi-So

Číslo učtu:78-5311140257

Jinak po dotycnem uz je vyhlaseno celostatni patrani....
Na udavane adrese uz se nezdrzuje....Jeho matka ,jejiz ucet podvodne vyuzival se zhroutila a skoncila v blazinci.....
Nic mene svych 5000,- stale nemam a asi jen tak mit nebudu.... >:D

Frco

Tak to uz je sila prist o tolko $$$. Ale presne ako povedal Kanal ^^. Posielat niekomu moc velke sumy je jednoducho hlupost. Nikdy som to nepraktikoval a ani nebudem. Na druhu stranu, mozno niektori z vas zarabaju tolko, ze par tisic ich nerozhadze.......

Shi-So

Citace od: Frco kdy 20.04.2007, 16:22:39
Tak to uz je sila prist o tolko $$$. Ale presne ako povedal Kanal ^^. Posielat niekomu moc velke sumy je jednoducho hlupost. Nikdy som to nepraktikoval a ani nebudem. Na druhu stranu, mozno niektori z vas zarabaju tolko, ze par tisic ich nerozhadze.......

Hm ,tak takhle chytrej jsem ted taky  >:D
Ale do te doby jsem na aukru nemel jedinej problem at uz jako kupujici a nebo jako prodejce.Ale kdyz natrefis na zm.... tak mas proste vetsinou smulu.....
A muzu te ujistit ,ze 5000,- je pro me opravdu hodne!!!

Frco

no co jak to pokrocilo pochval sa, bola nejaka zaloba alebo nieco podobne?

Shi-So

Citace od: Frco kdy 03.05.2007, 19:43:35
no co jak to pokrocilo pochval sa, bola nejaka zaloba alebo nieco podobne?

Podal jsem trestni oznameni,
policajti typka jednou vyslechli a pak jim zdrhnul neznamo kam....
Je po nem vyhalseny celostatni patrani a udajne ,je na nej vydanej i zatykac....
Ale svejch 5000,- asi uz neuvidim....

***Banana.com

Citace od: Shi-So kdy 03.05.2007, 20:34:16
Citace od: Frco kdy 03.05.2007, 19:43:35
no co jak to pokrocilo pochval sa, bola nejaka zaloba alebo nieco podobne?

Podal jsem trestni oznameni,
policajti typka jednou vyslechli a pak jim zdrhnul neznamo kam....
Je po nem vyhalseny celostatni patrani a udajne ,je na nej vydanej i zatykac....
Ale svejch 5000,- asi uz neuvidim....

To asi ne, alespoň jsi mu znepříjemnil život  ;)

***Banana.com

#27
Tento člověk vydražil u mne set, vyžadoval dobírku, která nebyla uvedena, a ještě má tu drzost dát negativní komentář! Vy co máte konto na Aukru, dejte si ho na černou listinu, at Vám nekazí aukce.

EDIT : Ulice V Hliništi a Za bažantnicí jsou v Děčíně necelý kilometr od sebe, Děčín je zdá se semeništěm podvodníků :P


Seznam Kupujících Počet vydražených kusů:  Cena  Kupující:

1  1 999,00 Kč  forzava (0)
Václav Morozov
V Hliništi 236/7
405 02 Děčín 7
777556551
forzava@seznam.cz


***Banana.com

#28
Blázen  se skutečným jménem Kamil Vavřina, vymýšlející si chyby a dávající negativy. Na Aukru též pod nickem javav, který si už raději sám zrušil...jak vidíte, tento psychicky narušený podvodník mění jména a nicky. Sidovský má mobil jako Morozov...Díky Sebymu za pomoc při zjišťování dalších identit..Podvodník se totiž pod nickem Sidovský podepsal jako Vavřina, proto se odhalil xadmin

Kupující: javav
> Lukáš Sidovský
> Pardubice
> 524 01 Pardubice
> Pardubický (ČR)
> Czech Republic
> javavav@tiscali.cz
> 777556551
>
>
> Kupující: forzava
> Václav Morozov
> V Hliništi 236/7
> 405 02 Děčín 7
> Ústecký (ČR)
> Czech Republic
> forzava@seznam.cz
> 777556551

> Kupující: jumbo1155
> Kamil Vavřina
> Vysoká u Holic 71
> 534 01 Holice
> Pardubický (ČR)
> Czech Republic
> jumbo11@atlas.cz
> 732172074

Shi-So

To je neskutecny kolik je po svete z****