Kup teď za 1 Kč - prodejce "liboracs"

Založil Jarmila, 23.02.2008, 00:04:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jarmila

http://www.aukro.cz/show_item.php?item=317242579

Původně jsem tuto aukci chtěla dát do OT vtipů nebo do Kuriozity na aukru. Ale pak jsem si všimla možnosti Kup teď, tak jsem odklikla. Znáte moji slabost pro Bionicle.  ;D A že bych si pro korunu nechala koleno vrtat.  ;D

Pokud by prodejce dodržel pravidla své vlastní aukce, tak by to byl Kup roku. Jenže podle předpokladu mého i kolegy Kanála se prodejce kroutí jak holka u tyče a vymlouvá se na manželku, že to byla její chyba. A k tomu, aby sdělil účet, kam bych převedla peníze, se nemá. Aby následně krabici pečlivě zabalil a poslal ke mně domů, se samozřejmě už vůbec nemá.
Celou korespondenci mezi prodejcem a mnou mám schovanou.
Negativ jsem zatím nedala. Nebudu si kazit večer.
Aukru jsem ho napráskala.

A jestli tu je mezi námi, tak ať mu popraskají všechny kostičky.  >:D


Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Hansel

Předmět znova umístil!
http://www.aukro.cz/item317517886_lego_bionicle_c_8894_uplne_nove_od_1_kc.html

Je to jasné porušení pravidel. Jeho blbost. Klidně bych mu dal negativ. Ovšem hrozí, že se bude mstít... Jsem zvědav, co na to Aukro. Onehdá jsem jim hlásil, že kdosi prodává kopie čehosi. Oni, že to prověří. Prdlajs...
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Colonel32

evidentne jeho chyba, ze to blbe vystavil, ale mozna bych se zkusil domluvit na nejakem vyrovnani, protoze ve sve podstate vyuzivat necich chyb taky neni idealni...

ale pokud s nim nebude domluva rozumna, tak s lidma z aukra bude. Napises, ze prodejce odmita vec prodat, das cislo aukce. Oni udelaj bu bu bu se zrusenim uctu, a uvidis, co na to libor...

Faantoom

ja se nechci stavet za toho prodejce.. ale uz drive jsem si vsiml, ze prodavajici se snazi usetrit na uroku, tak to da za 1Kč a do textu o prodeji teprv napise tu cenu za kterou to chce prodat, a to si uz vetsinou kupci nevsimnou..

***Banana.com

Pominu-li signifikantni porušení Aukro podmínek, tak prodejce by stejně měl srazit podpatky a obchod uskutečnit. I koruna je totiž za Biohnus přesně o korunu více, než je jeho hodnota. ROTFL

Blake

Citace od: Hansel kdy 23.02.2008, 00:55:18
Předmět znova umístil!
http://www.aukro.cz/item317517886_lego_bionicle_c_8894_uplne_nove_od_1_kc.html

Je to jasné porušení pravidel. Jeho blbost. Klidně bych mu dal negativ. Ovšem hrozí, že se bude mstít... Jsem zvědav, co na to Aukro. Onehdá jsem jim hlásil, že kdosi prodává kopie čehosi. Oni, že to prověří. Prdlajs...

Zas bych je tak neodsuzoval. Vždy když jsem požádal Aukro team o pomoc řešení problémů s různými živly, vždy našly cestu. Zajímalo by mě jak od nich ty ty ty vypadá, že začnou vši - chni poslouchat.

Jarmila

#6
Mně to bylo také hned jasné, že se uklepl, přece jen nejsem žádný nováček v nakupování lega. Mnozí vědí.  ;D Hlavně jsem byla zvědavá, jak se zachová.
Poslední e-mail, který mi poslal, byl ve smyslu, že těch setů má celkem 15.

Moc poučná jsou ta 4 negativní hodnocení, co dostal.  ;D

Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Colonel32

Citace od: Faantoom kdy 23.02.2008, 07:29:05
ja se nechci stavet za toho prodejce.. ale uz drive jsem si vsiml, ze prodavajici se snazi usetrit na uroku, tak to da za 1Kč a do textu o prodeji teprv napise tu cenu za kterou to chce prodat, a to si uz vetsinou kupci nevsimnou..


to je ale poruseni podminek aukra, a jen za to muze o ucet prijit.

Blake

Citace
to je ale poruseni podminek aukra, a jen za to muze o ucet prijit.

No nevím jestli je to pro viníka sporu tak donucující, aby problém odstranil. V nejhorším, že by přišel o účet? No a co, založí novej. Byť s jinou adresou. To se mi nezdá jako nejlepší donucovací prostředek co má v rukávu na aukro team k dosažení oboustranné dohody, když v tom lítají třeba peníze.