Jarmila Škardová

Založil primaholka01, 02.05.2007, 19:20:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

primaholka01

Tak se bohužel také přidávám se svoji zkušeností. Milá paní Škardová mi nabídla přes inzerát lego,domluvily jsme se na ceně, poslala jsem peníze hned drzhý den mi poslala balík.
Jaké bylo mé překvapení,když jsem balík otevřela a byla tam směs kostek podivné a neznámé značky. Sposta kostek rozlámaných, a k tomu nějaké zbytky jiných hraček (části figurek z kindervajec apod)
Hned jsem paní upozornila,že mi neposlala lego,ale něco úplně jiného.Paní slušně odpověděla,že ji všichni ujišťovali že se jedná o lego,a přislíbila,že mi vrátí peníze.
Měla jsem radost...ale předčasnou. Nastala naše mejlová komunikace,kdy mě prosila o pár dní,že peníze pošle,později psala,že dcera má zápal plic,že to pošle až se to zlepší,pak že se zase stěhují,a že se jí vrátila složenka zpět.Nyní už dva týdny nekomunikuje, dělá mrtvého brouka,a na mé mejly neodpovídá.Po skoro dvou měsících jsem pochopila,že mi peníze už nikdy nepošle.  >:(
Pravděpodobně už asi nic pordávat nebude,ale člověk nikdy neví....Prostě od této paní ruce pryč.
PS: peníze jsem posílala na jméno Anna Selecká, z Ostravy.Takže od tohoto jména také bič a pryč  :-\

Colonel32

cela adresa, cislo uctu, vsechno....

primaholka01

mejl: skardova24@seznam.cz
banka:    35-3937120267 kod banky 0100
adresa majitele účtu:  anna.selecká,urbančíkova7.ostrava-vítkovice,70300

Dickie

Ještě by možná nebylo od věci uvést modus operandi - máš ji z aukra, z mimibazaru, ...?
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

primaholka01

Citace od: Dickie kdy 03.05.2007, 09:48:35
Ještě by možná nebylo od věci uvést modus operandi - máš ji z aukra, z mimibazaru, ...?
Myslím že z hyperinzerce  (aukro,ani mimibazar určitě ne)

Mates

Citace od: primaholka01 kdy 02.05.2007, 19:20:26
PS: peníze jsem posílala na jméno Anna Selecká, z Ostravy.Takže od tohoto jména také bič a pryč  :-\

...možná bych doporučil změnit název threedu o doplnění jména (Anna Selecká), na které jsi posílala peníze, aby to bylo jasně identifikovatelné ;)