Uživatel DOMINIK

Založil Peetrs, 01.03.2007, 23:07:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Peetrs

Varuji všechny před obchodováním s uživatelem pod nickem DOMINIK. Odkaz na jeho inzerci zde:
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=9777.0

Koupil jsem od něj některé větší sety, které vydával za kompletní, ale nebylo tomu tak, nechybělo pár dílků (to se mi občas také stane), ale například u hradu 6090 chybělo cca 30 dílů, navíc jsem se dnes dozvěděl, že některé díly byly nahrazeny jakousi čínskou napodobeninou (chybělo logo Lego). Toho jsem si ani sám nevšiml a celý hrad jsem s těmito díly prodal. Zde se ještě jednou veřejně omlouvám za svou slepotu....   :-\

Měl jsem slíbenou náhradu chybějících dílů, ale komunikace je prakticky nulová. Vím, že jsou zde feedbacky, ale má trpělivost dnes dosáhla bodu varu, když jsem se dozvěděl o těch čínských dílech...  >:(  >:(  >:(

***Banana.com

#1
Citace od: Peetrs kdy 01.03.2007, 23:07:45
Varuji všechny před obchodováním s uživatelem pod nickem DOMINIK. Odkaz na jeho inzerci zde:
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=9777.0

Koupil jsem od něj některé větší sety, které vydával za kompletní, ale nebylo tomu tak, nechybělo pár dílků (to se mi občas také stane), ale například u hradu 6090 chybělo cca 30 dílů, navíc jsem se dnes dozvěděl, že některé díly byly nahrazeny jakousi čínskou napodobeninou (chybělo logo Lego). Toho jsem si ani sám nevšiml a celý hrad jsem s těmito díly prodal. Zde se ještě jednou veřejně omlouvám za svou slepotu....   :-\

Měl jsem slíbenou náhradu chybějících dílů, ale komunikace je prakticky nulová. Vím, že jsou zde feedbacky, ale má trpělivost dnes dosáhla bodu varu, když jsem se dozvěděl o těch čínských dílech...  >:(  >:(  >:(

30 dílů ze 743 je slušné, ze SRN to téměř vždy chodí ještě hůře. Pokud to tedy nebyla baseplate a figy.. ;D
S těmi čínskými díly se to stane, ani nevíš jak. Mně takto přišel jednou set ze SRN a i přes kontrolu jsem ho tak poslal dál, kontroloval jsem typy dílů, a vůbec mne nenapadlo kontrolovat to, zda je na nich Lego...A u lepších Chinamade to nepoznáš na první pohled...
Jinak za tu komunikaci samozřejmě na černé je plným právem..

Peetrs

Chyběl i nějaký ten minifig, záměny barev jsem už ani neřešil. Vím jak to někdy chodí z ebay, ale něco takového mi ještě nikdo za kompletní set nevydával.

Přidávám foto china dílů. Najděte rozdíl!  ;D

nukum

To jsem zvědav, jestli vybojuješ alespoň nějakou náhradu...
Jak jsem to pochopil, tak uživatel DOMINIK je dost ***** na to, aby mu bylo všechno jedno.   :-\

***Banana.com

#4
No, Peetrsi, nechci se Tě dotknout, ale už ze stylizace jeho inzerátů to vypadalo na šlápnutí do h.o.v.n.a., takže jsi si tak trochu naběhl sám. Napsal tam jinými slovy asi toto : "Prodám za 20 litrů zajíce v pytli, co je v krabicích nevím ani já sám.. :P. " Gramatiku raději nekomentuji.

Jindroush

Co je na těch 'china' dílech divnýho? Vidím tedy tři, který nemaj na studech logo, jinak mě nic na první pohled nepřišlo divnýho?
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

MwK

Citace od: Jindroush kdy 02.03.2007, 00:38:27
Co je na těch 'china' dílech divnýho? Vidím tedy tři, který nemaj na studech logo, jinak mě nic na první pohled nepřišlo divnýho?
Ono pre lego zberatela je to dost bolestné... ::) >:D
A precalen,nejaká čína sa z Legom porovnávat nedá! :P
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Peetrs

Citace od: banana.com kdy 01.03.2007, 23:39:00
No, Peetrsi, nechci se Tě dotknout, ale už ze stylizace jeho inzerátů to vypadalo na šlápnutí do h.o.v.n.a., takže jsi si tak trochu naběhl sám. Napsal tam jinými slovy asi toto : "Prodám za 20 litrů zajíce v pytli, co je v krabicích nevím ani já sám.. :P. " Gramatiku raději nekomentuji.

Jj, vím jsem pitomec, neměl jsem s ním vůbec něco domlouvat, je pravda, že už znění jeho inzerátu mě mělo varovat.

"China" díly byla poslední kapka, jak se říká, se vším tím ostatním. Ale nebudu to dál zbytečně rozpitvávat. Chtěl jsem pouze upozornit ostatní, aby si minimálně dávali při obchodováním s tímto člověkem dobrý pozor. 

MiP

Citace od: Peetrs kdy 02.03.2007, 10:25:45
Jj, vím jsem pitomec, neměl jsem s ním vůbec něco domlouvat, je pravda, že už znění jeho inzerátu mě mělo varovat.

"China" díly byla poslední kapka, jak se říká, se vším tím ostatním. Ale nebudu to dál zbytečně rozpitvávat. Chtěl jsem pouze upozornit ostatní, aby si minimálně dávali při obchodováním s tímto člověkem dobrý pozor. 

Já DOMINIKOVI také něco prodával, vše proběhlo ok. Ale po pravdě řečeno, byla s ním VELMI obtížná domluva, také jsem mu to napsal, že každou chvíli mluví o něčem jiném. Jinak nákupy od něj nemohu soudit, protože jsem mu jen prodával.
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

otaznik

Tento uživatel mi psal i soukromně, usadil jsem ho tam, kam patří a už se neozval.  ;D
Holt takhle se na ně musí.  ;D

Ale jestli máš jeho adresu, rád ho s tebou pojedu navštívit.

J0hny54

Citace od: otaznik kdy 02.03.2007, 13:58:01
Tento uživatel mi psal i soukromně, usadil jsem ho tam, kam patří a už se neozval.  ;D
Holt takhle se na ně musí.  ;D

Ale jestli máš jeho adresu, rád ho s tebou pojedu navštívit.

To je správná věc...

Divím se  že po inzerátu co podal Dominik si se do něčeho pouštěl.
Ještě můžeš být rád, že chybělo ,,jen" 30 dílků  + NELEGO dílky

Vasyk

Nedá mi to a musím přispět. Uživatel Dominik mi začal spamovat ICQ a po velmi slušně formulované větě zda by toho mohl nechat, že na dětské legrácky bohužel nemám čas, jsem byl odeslán do zadnějších partií než jsou ty zadní a pak ještě něco o zm**** zas**** atd atd. Takže jsem ho bloknul a pokud ho někdy potkám, bloknu ho tak, aby mu to aspoň malinko cvaklo.

Ravenhorn

Jo ták se na to musí. Někomu nadávat jen tak, značí o tom, že je to ........ (každý ať si doplní svoje slovo)!

Castle, Pirates a Star Wars.

Colonel32

Citace od: Ravenhorn kdy 03.03.2007, 12:10:50
Jo ták se na to musí. Někomu nadávat jen tak, značí o tom, že je to ........ (každý ať si doplní svoje slovo)!



... ze mu nekdo hacknul ICQ ucet  ;D Me tahle zacal nadavat J_Bob, tak sjem ho zapanoval, pac jsem myslel, ze to pise sam...

PS. nechcete teda dominikovi nahazet par negativu? furt ma 0

J0hny54

Jeste by me zajimalo, kolik si mu za tu 6090 dal, jestli to neni tajny  >:D

J_BOB

Citace od: Colonel32 kdy 03.03.2007, 12:17:11
Citace od: Ravenhorn kdy 03.03.2007, 12:10:50
Jo ták se na to musí. Někomu nadávat jen tak, značí o tom, že je to ........ (každý ať si doplní svoje slovo)!



... ze mu nekdo hacknul ICQ ucet  ;D Me tahle zacal nadavat J_Bob, tak sjem ho zapanoval, pac jsem myslel, ze to pise sam...

PS. nechcete teda dominikovi nahazet par negativu? furt ma 0
[offtopic]no dik...[/offtopic]
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader