*TOP* (Vlastní) Dan a jeho stavby

Založil Daniel, 09.09.2009, 08:56:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Daniel

Zdravím.
Jsem tu nový, tak se představím. Hrady jsem stavěl jako malý...první hrad byl 6073, následoval 6085, 6075 a dalších několik menších castle setů... Tyto věci se stěhovaly do skříně a vytáhl jsem je až tak před rokem a dal se do stavění po nějakých deseti letech znova ;)

Co se mi zatím "povedlo" stvořit (možná už jste někdo, někde zahlédl) je:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=383996
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=384099
...snad připojím i další. Něco už teda hotovo je, ale strašně mě nebaví ořezávat fotky, takže další věci zveřejním až někdy časem...
Dan

maeror

No tak si myslím, že ses rovnou při vstupu zařadil mezi místní hradařskou elitu. :)

grohl

Citace od: maeror kdy 09.09.2009, 09:57:48
No tak si myslím, že ses rovnou při vstupu zařadil mezi místní hradařskou elitu. :)
Naprostý souhlas. Pokud ti z toho ještě něco stojí v nerozebraném stavu, stálo by za to, umístit model na výstavu příští rok.

linhi

Jsem rád že je tu další castle stavitel,navíc s tak nádherným hradem,tedy ještě více mě potěšilo že bydlí kousek ode mě a tak by jsme mohli klidně vykutit nějaký společný projekt. Stavbám zdar!

maeror

Citace od: linhi kdy 09.09.2009, 11:36:24
Jsem rád že je tu další castle stavitel,navíc s tak nádherným hradem,tedy ještě více mě potěšilo že bydlí kousek ode mě a tak by jsme mohli klidně vykutit nějaký společný projekt. Stavbám zdar!

No vida, vlastně ano - aspoň budu mít další cíl na exkurze. :)
K tobě jsem se, linhi, chystal o víkendu >:D (možná nám konečně vyjde výlet na Roštejn), ale když ty raději narychlo rozebereš hrad než aby ti ho někdo okoukal ;)

Daniel

Jak už jsem si s linhim psal, ani jeden z těch hradů nestojí a je tak napůl hotovej další, kde zkouším nějaké (pro mne) nové věci, jako kulaté věže a různé úhly stěn...
Takže exkurze zatím nehrozí  :P ;D

linhi

A jakou technikou stavíš kulatou věž? Round brick a brick? Nebo něco nového?

Daniel


linhi

Konečně stavba u které se mi líbí namixování staré a nové šedé,asi začnu mixovat také. Parádní stavba...

grohl

Pardon, trošku jsem si uslintl.

peter

Předem se omlouvám, ale prostě mi to nedá. Tvé stavby jsou parádní a už dříve jsem si je dost prohlížel. Jediná věc mi však u nich vadí, resp. ani ne tak u nich, ale u tebe. Jde o tvůj nick. Přijde mi tak trochu přiteplenej. Pochopil bych ho u dítěte, ale k tobě mi nějak nesedí. Neber to ale nijak zle, jde čistě jen o můj pocit ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jonas

Skutečně hezký hrad. Ne zbytečně moc velký (ve zkratce je síla), barevně dobře namíchaný, dostatek zeleně okolo, voda, .... prostě příjemný pohled.

Citace od: linhi kdy 13.10.2009, 17:16:56
Konečně stavba u které se mi líbí namixování staré a nové šedé, asi začnu mixovat také.

Konečně ses dostal ze zajetí pověr. Vždyť ti to tady říkáme už dlouho. ;)
Jonas - Můj Brickshelf

otaznik

Nádherná stavba, mnoho velmi zajímavých detailů! Opravdu mě to zaujalo.

Nicméně v bodu 2 musím souhlasit s Peterem, takovéhle MOCy si žádají mezinárodní nick, zůstal bych tedy u Daniela nebo Dana.

Daniel

Citace od: Jonas kdy 13.10.2009, 20:10:14
Citace od: linhi kdy 13.10.2009, 17:16:56
Konečně stavba u které se mi líbí namixování staré a nové šedé, asi začnu mixovat také.

Konečně ses dostal ze zajetí pověr. Vždyť ti to tady říkáme už dlouho. ;)

Souhlas! Taky nemám rád řeči typu: nesmí se míchat, protože stará šedá je jediná, co se může používat!!! ??? Obzvlášť když to ještě píše někdo, kdo staví třeba černé hrady(neberte si to někteří moc osobně), kterých v reálu moc nenajdete...ale tím neříkám, že se mi nelíbí, nebo něco. Prostě jen kázat která barva se může a nemůže mi příjde scestná :P

S nickem je to asi tak, že prvně jsem se zaregistroval, jako legáček, na jistém "konkurenčním" fóru a i na BS, takže těžko budu měnit legáčka...a aby to nebylo takové anonymní, tak jsem tam dal ještě toho Daniela. Takže asi tak k vysvětlení ;)
...a když by jsi to pochopil u dítěte, tak to chápej i u Daniela, protože jsem takové přerostlé dítě-jinak bych si ve 27."nehrál" s legem ;D ;D

Jinak díky moc za komentáře :)

Dan

germik

No tak tenhle hrad, to je maso :D :o. Nevidím nic co bych mu mohl vytknout, hlavně se mi líbí, že tam je i nějaká obytná část. A ty baráčky okolo... pastva pro oč :D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

gearcs

Koukej stavět, ať se je zase na co dívat! Zatím ti to jde výborně. Mixování se mi taktéž moc líbí, i já ho začal používat, i když zas nemám tolik zažloutlých kostek, což je trochu škoda... Nevím, co na to ostatní, ale já myslím, že bys nám byl skvělou pomocí pro Roztoky ;)

JimB

Původní Vlčí hrádek vypadá jako nádherně megalomanská 6074 (když si odmyslím barevné rozdíly a jiné rytíře). Nechceš přidat trochu žluté a o něco více dodržet tvary? Určitě by to bylo zajímavé.
Domky před Vlčím hrádkem v.2 jsou sice většinou recyklací 10193, ale i tak vypadají dobře.

Citace od: gearcs kdy 14.10.2009, 17:13:54
... Nevím, co na to ostatní, ale já myslím, že bys nám byl skvělou pomocí pro Roztoky ;)

Já jsem pro, měl bych zpracovat nový plán vitríny hradiorama a při té příležitosti i seznam volných budov a sektorů.
Moje BS galerie k prohlédnutí zde

hadato

Nejsem sice fanoušek hradů, ale to hle je opravdu nádhera, nejvíce se mi líbí kombinace barev, fakt je to úžasné. Jen tak dál, už se těším na další hrad.

Colonel32

Citace od: JimB kdy 14.10.2009, 18:22:58
Citace od: gearcs kdy 14.10.2009, 17:13:54
... Nevím, co na to ostatní, ale já myslím, že bys nám byl skvělou pomocí pro Roztoky ;)

Já jsem pro, měl bych zpracovat nový plán vitríny hradiorama a při té příležitosti i seznam volných budov a sektorů.

Rozhodně nejsem proti, berem každého, kdo umí stavět a stavět chce. Volných projektů je stále ještě dost, aspoň nebudeme muset trapně zaplácávat volné místo, jako když jsem v Brně stavěl šibenici z posledních zbytků.

Daniel

Citace od: JimB kdy 14.10.2009, 18:22:58
Původní Vlčí hrádek vypadá jako nádherně megalomanská 6074 (když si odmyslím barevné rozdíly a jiné rytíře). Nechceš přidat trochu žluté a o něco více dodržet tvary? Určitě by to bylo zajímavé.
Domky před Vlčím hrádkem v.2 jsou sice většinou recyklací 10193, ale i tak vypadají dobře.

No toho jsem si teda nevšiml, ale když to píšeš, tak jistá podoba s 6074 tam je ;D...jsem jako malej záviděl sousedovi, že jí má a já ne! Tak jsem to asi nevědomky okopčil ;)

Citace od: gearcs kdy 14.10.2009, 17:13:54
Koukej stavět, ať se je zase na co dívat! Zatím ti to jde výborně. Mixování se mi taktéž moc líbí, i já ho začal používat, i když zas nemám tolik zažloutlých kostek, což je trochu škoda... Nevím, co na to ostatní, ale já myslím, že bys nám byl skvělou pomocí pro Roztoky ;)
Díkec. Jinak neboj, neflákám se a stavím jak o život ;). Ale do společného projektu se mi moc nechce. Spíš jsem uvažoval, že bych si zamluvil svojí vitrínu, nebo dvě. Ale to mi zatím oficiálně nikdo nepotvrdil, že s tím můžu počítat?!? :-\

Pepsik

podle me jsou to velice dobre stavby libi se mi ze nejsou ve stylu starych rytiru ale ve stylu novych castle. MOC MOC bych chtel !!!
Pepsik