*TOP* (vlastní) Otrokářův šťastný den? (soutěžní stavba do CCCVI)

Založil gearcs, 23.12.2008, 18:04:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

gearcs

Zatím jenom soutěžní fotky, ostatní si můžete prohlédnout když dáte UP v mém adresáři na brickshelfu, až budou moderovány:

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=358149

Popis situace:
Tři otrokáři se snaží do hradu propašovat ženu-otrokyni a její dítě. Hrad je domovem Lorda Stonea, který zde zakázal přítomnost žen kvůli zvýšení morálky mužstva. Naneštěstí ve stejnou dobu, kdy se snaží otrokáři provést svůj zločin, je Lord Stone na cestě ke koňskému handlíři, následován strážemi. Otrokyni se podařilo uvolnit víko sudu a ve stejné chvíli, kdy spatřila denní světlo, vyšel nečekaně zpoza rohu domu lord. Starý otrokář se lekl, zakopnul o kámen a upustil sud. Lord Stone rychle pochopil situaci a poslal svého psa stíhat třetího otrokáře, který upustil sud s dítětem a dal se na útěk. Trest byl proveden na místě, dva otrokáři přišli o ruku vojákovou sekerou, na dalšího útočí lordův pes. Pro všechny tři už jsou připravené útulné klece v katakombách pod hradem... Dítě se vrátilo k matce a oběma byla navrácena svoboda...
(Scény v pozadí: Minstrel zpívá pod oknem své milované. Zámečníkova žena uklízí před domem, zatímco její syn krmí labuť. Stráž na hradu zívá. Tři váleční vysloužilci slaví nový den.)

MwK

Krása! :D
Úplne úžasné dielo! :D
Keby som ho videl nikede inde,neveril by som že autorom môže byť niekto od Nás... :)

Naozaj naňom nevidím nič zlé!Máš umňa 11 bodov z 10 možných! ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Micho

Presne kvôli tomu Lego milujem. Z obyčajných kociek sa dajú vytvoriť neobyčajné veci. Tie 3 fotky sú pastvou pre moje oči.  8)

Humorný je ten orol ("papagáj") na hniezde s vajíčkami a kopec ďalších detailov je výborných. Veľmi dobré prepracované, máš môj obdiv a teším sa na kompletné foto. Som zvedavý ako dopadneš v CCCVI, držím palce.  8)

Džejkob

je to nádherný...Ten orel byl pěkný detail. Dobrý nápad byla taky ta hnědá "věžička" (jiný nazev mě pro to nanapadl :D) držím palce a těším se na další výtvor
Star Wars, Western, Fantasy Castle, různý věci stavím a sbírám :)
Jsem také aktivní na Instagramu: @CzechMateBricks

matny

Unikátne dielo! 8)
Prevedenie, farby ako aj nápad sú výborne zladené - niečo podobné mi v rámci tejto témy už dlho chýbalo.
Gratulujem a držím palce v CCCVI!

grohl


Takhle jsem zhruba vypadal, když jsem fotku tvého výtvoru zahlédl.
Pokud tohle nepatří mezi dokonalé Castle výtvory, pak už nevím, co by mělo. Skvostné.

mirek


hobby


Colonel32

Za skvele prezentovani ceskych AFOLu v cizine venuji kredit $15

gearcs

Uf, to jsem fakt nečekal, takové chvály...
Díky moc všem, zítra sem přidám další soutěžní stavbu :)
A Colonelovi dvakrát díky ;D

linhi

Opravdu nádhera! Také bych chtěl někdy takhle sladit detaily! Na takovéhle stavby se dá koukat hodiny a hodiny! Myslím že se určitě dostaneš mezi špičku!

hobby

Citace od: Micho kdy 23.12.2008, 18:25:07
Presne kvôli tomu Lego milujem. Z obyčajných kociek sa dajú vytvoriť neobyčajné veci. Tie 3 fotky sú pastvou pre moje oči.  8)
Micho, ty kostky zase nejsou až tak obyčejné, já bych řekl skoro geniální. Proto už tak dlouho trvají. Ale víme to oba, vím jak to myslíš a tak s tebou souhlasím ;). To mě také drží u lega; zjišťuju, že si takto doháním deficit z dětství (marně, pochopitelně :'(). Být tahle stavebnice v době mého dětství, asi bych se "ustavěl".... ;D

Jonas

Moc se mi líbí kompozice celé stavby - do výšky i do diagonály. Gearcs prostě opět dokázal, že umí.

Snad jen tomu příběhu a názvu moc nerozumím. Bude to srozumitelné pro mezinárodní porotu?
Jonas - Můj Brickshelf

Robbed

Úžasný model !! Nepřeberné množství detailů, nedodržování pravých úhlů, no prostě paráda. Držím palce v soutěži, podle mě má tohle na medailové místo ;).

Chili

 :o Hmm tak to chce obrovskou pochvalu! :)Jak vidím tak asi jsi s tím dal hooodně práce!
Ziju abych stavel,stavim abych zil!

otaznik

Vynikající stavba, skvělé detaily a plno nových nápadů!  :o

Jen, jak napsal Jonas, možná až moc komplikovaný příběh pro takovou stavbu a tak omezenou možnost prezentace (3 fotky), snad ho porotci pochopí. Samozřejmě držím palce při samotné soutěži!

gearcs

Ještě jednou děkuju všem!

Jonas: Název je ironický, snad to pochopí.
Chili: No to docela jo, asi měsíc, když to beru i s focením, chodit při tom do školy není žádná radost a když přijdeš večer z přednášky, už ani nemáš moc chuť stavět.
Otazník: Máš pravdu, příběh jsem trochu rozvedl, vlastně jen jde o to, že vyklopí sud a jsou při tom načapáni a za to jim jsou useknuty ruce.
Robbed: Ty úhly daly nejvíc zabrat, dělal jsem to tak, že jsem postavil dům a pak teprve ho zkoušel přichytit na podložku pootáčením, aby study vyšly, takže nic tam není jen tak volně posazené na tiles.


zakm

Krása , na to sa nedá viac čo povedať , najprv ked som uvidel fotku som sa ešte raz pozrel či v téme nie je napísane (cizí) , a ked som zistil , že som sa mýlil , tak už viem , že tu máme další stavitelský talent.  ;)

Najviac sa mi páči ta fontánka z skaly a terénové riešenie MOCu.  8)
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

Chili

Citace od: gearcs kdy 23.12.2008, 23:58:47
Ještě jednou děkuju všem!

Jonas: Název je ironický, snad to pochopí.
Chili: No to docela jo, asi měsíc, když to beru i s focením, chodit při tom do školy není žádná radost a když přijdeš večer z přednášky, už ani nemáš moc chuť stavět.
Otazník: Máš pravdu, příběh jsem trochu rozvedl, vlastně jen jde o to, že vyklopí sud a jsou při tom načapáni a za to jim jsou useknuty ruce.
Robbed: Ty úhly daly nejvíc zabrat, dělal jsem to tak, že jsem postavil dům a pak teprve ho zkoušel přichytit na podložku pootáčením, aby study vyšly, takže nic tam není jen tak volně posazené na tiles.


Já se ti ani nedivím sám bych to vůbec nezvladal.A doba stavby je obdivuhodná  :o jen 1 měsíc jseš borec!
Ziju abych stavel,stavim abych zil!

Icewalker

Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Šejmus

abych se neopakoval tak jenom pár dalších postřehů:

moc se mi líbí ta zavinovačka pro dítě - alias turban

měnící se výrazy obličejů
Fool of a Took!

Holkamodrooká

Jedinečný Absolutně Nezničitelný Inteligentní Cizinec na Kastraci Agentů

Jonas

Blahopřeji k obrovskému úspěchu v soutěži Classic Castle. Vítězství v kategorii "Zločin a trest" je skvělé! - viz zde.

A jen tak na okraj. Osobně mám pocit, že atmosféra na Kostkách se v posledních týdnech výrazně zlepšila. Ubyly flamy a zbytečné příspěvky, a co je nedůležitější, hodně se staví a vznikají úžasné věci - v Castle, v Technicu, v City....
Jonas - Můj Brickshelf

MwK

For gearcs:
Gratulujem! :D
Toto je naozaj úspech a tvoje veldielo si ho zaslúžilo... 8)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

zakm

Geracs patrí Ti ta cena. MYslím , že môžeš byť  inšpiráciou pre ostatných .

suhlasím s Jonasom , že pomaly ale isto to ide hore  ;) len tak dalej .
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

gearcs

Já vyhrál?! Supeeer! Díky všem za podporu. Možná jsem tím navnadil další z vás, co by se příště mohli taky zapojit. A nebo hlavně začít víc stavět ;) Já před dvěma lety měl jenom pár dílků. Stavět jsem vlastně začal díky tomu, že jsem na netu narazil na Peterovu stavbu - městečko, které použil ve filmu Doktor Ox a mně se moc líbilo, pak jsem se dostal odkazem sem na kostky.
A já blahopřeju Radegastovi, protože umístit se v takové kategorii jako je Hrad na předních příčkách je skvělé :)

Ryxe

Také se připojuji ke gratulacím. Tvoje stavba si to opravdu zasloužila. Hluboce před tvým umem smekám.

mirek

GRATULUJI, říkal jsem, že Tvé dílko je SVĚTOVÉ !!! ;D

peter

Citace od: gearcs kdy 28.01.2009, 16:12:22
Já vyhrál?! Supeeer! Díky všem za podporu. Možná jsem tím navnadil další z vás, co by se příště mohli taky zapojit. A nebo hlavně začít víc stavět ;) Já před dvěma lety měl jenom pár dílků. Stavět jsem vlastně začal díky tomu, že jsem na netu narazil na Peterovu stavbu - městečko, které použil ve filmu Doktor Ox a mně se moc líbilo, pak jsem se dostal odkazem sem na kostky.
A já blahopřeju Radegastovi, protože umístit se v takové kategorii jako je Hrad na předních příčkách je skvělé :)

Takže vlastně díky mě jsi tím co jsi, no paráááda, takže díky. Pro cenu, kterou jsi tak nějak vyhrál tedy opět díky mě si skáknu příští týden ;D ;D ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

blackrabbit

Také se připojuji ke gratulaci. Opravdu famozní stavba  ;).