*TOP* (Vlastní) Radoch castle

Založil Radegast, 07.12.2008, 15:19:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Radegast

Hrad Radoch má novou mučírnu a vězení...


Více fotek na:  http://www.mocpages.com/moc.php/83575

linhi

No sakra,tenhle hrad jsem viděl na BS,ale nevěděl jsem že ho stavěl někdo z nás.
Je to paráda,ten by se mohl hodit do Colonelova dioramatu do Roztok.

Radegast

více fotek celého hradu
http://www.mocpages.com/moc.php/81437


Spusta interiérů zatím není hotová...a i samotný hrad pořád upravuju (už asi rok :)   )

peki

Citace od: Radegast kdy 07.12.2008, 16:13:16
Spusta interiérů zatím není hotová...a i samotný hrad pořád upravuju (už asi rok :)   )

Opravdu pěkné. Škoda, že jsi se nepodělil i o obrázky/úvahy/rozhodnutí  dokumentující vývoj stavby. Zatím co tu občas láteřím (méně kecat více stavět) tak tebe bych naopak vyzval k podrobnější dokumentaci  ;D. Bylo by také super kdyby jsi si doplnil údaje v profilu  ;)

Radegast

 :) jedna z prvních verzí loňské léto  .... :) :) 

gearcs

Taky se skláním před touto stavbou, doporučuju přihlásit to do CCCVI, kde máš reálnou šanci se dostat mezi nejlepší ;)

otaznik

Pěkné použití OldGray i MdStone kostek. A pak, že to nejde.

JardaL

I já se připojuji ke gratulacím a do budoucna si přeji jen "jen tak dále".
Hrad na první pohled působí solidně a věrohodně. Možná Aki by něco vytknul.
Co se detailů týče, líbí se mi to otevřené ohniště s mřížkou.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Ryxe

Velice povedená stavba,pěkný tvar hradu i pěkné zpracování.Toto dílo si opravdu zaslouží uznání ;)

Himleris

 :o :o :o Luxusní stavba,ta kombinace barev a to provedeni interieru nemá to chybu. ;) :D

germik

fakt hustý :o :o, jeto jak ve skutečnocti. To ses nechal něčím inspirovat? nebo je to podle fantazie?
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Radegast

#11
Citace od: germik kdy 12.12.2008, 08:33:16
fakt hustý :o :o, jeto jak ve skutečnocti. To ses nechal něčím inspirovat? nebo je to podle fantazie?

Díky všem za příspěvky. Je to fantazie, ale celkové vyznění hradu mělo být středoevropské. Klasických anglických hradů s typickými věžemi je už spousta. Ještě dodělávám 3. bránu a zkusím štěstí v Colosal Conquestu.

germik

fakt pěkný, ještě nějakou bitvu a je to eňo ňuňo ;D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

chadzi

wow!!!! luxusni prace, thumbs up  ;)

Aki

Citace od: JardaL kdy 07.12.2008, 19:06:48
Možná Aki by něco vytknul.
Aki nemá co vytknout, je to výborné, přesně v mém stylu.  ;) :-*

Radegast

#15
Doplnil jsem 3. bránu, díky které je ted chráněn hradní palác. Navíc jsem moc chtěl funkční padací most, který se ostatních bran se nehodil.... ovládán je zevně . Po žebříku v průjezdu se chodí do patra a odtud dveřmi na ochozy :)


Více fotek na:  http://www.mocpages.com/moc.php/83575


Jonas

Opravdu pěkný hrad. Líbí se mi, jak je členitý, nikde žádné velké jednobarevné plochy, zdivo z více odstínů, atd. Skvělé!

Možná ještě ta zářivě červená střecha by snesla alespoň pár tašek v jiných barvách (dark red, sand red?)

Jonas - Můj Brickshelf

linhi

Hrad je opravdu nádherný a propracovaný,moc obdivuju tvé dílo a je vidět že i červené střechy jsou na hradě dobré a táké bych se pokusil je nějak narušit jak již bylo řečeno.

hobby

#18
Také moc chválím a oceňuji především vícebarevné kamenné zdivo, realisticky odpovídající skutečnosti. Pokud jde o červenou střechu, je pravda co navrhuje Jonas - porušení jednolité červené barevnosti by prospělo. Nepřipomínalo by tak aktivitu památkářů, kteří se vrhnou na jeden hrad a opraví ho :D. Ale je jasné, že tohle není nutné připomínat.

Jindroush

Pěkné a propracované. Ale jsem slep a nevidím celkové fotky kol dokola nebo nejsou?
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

gearcs

Jak už jsem někde psal, je to krása. Kdybych si měl vybrat vítěze v CCCVI, skoro bych tipnul, že to vyhraješ. Jen jestli porotci nebudou oklamáni hradem RebelaRocka, který je sice velký a dost pěkný, ale máš tady mnohem víc detailů, než on. Držím palce

linhi

Chci se jen zeptat zda je možné že ses umístil na druhém místě? To je skvělé ne?? Gratuluji k tomuto umístění a doufám že budeš ve své tvorbě dále pokračovat.Nebo hodláš po dokončení tohoto hradu,dílo zakonzervovat někam pod sklo a už nic nestavět??

Radegast

#22
Gratulace si zaslouží  především Gearcs za vítězství v kategorii Crime and Punishment . Super!

Jinak zatím chci hrad upravovat, doplnit kompletní interiéry paláce a hlavní věže a zkusím něco vymyslet s těma střechama. Navíc čeká na rozmístění spousta minifigů.

Celá stavba mě stála minimálně rok práce, takže se mi to moc rozdělávat nechce :) uvidíme...




maeror

Moc hezké věci jsou to, jedna jako druhá...

To Radegast: Zahoď falešnou skromnost, myslím, že druhé místo je hodno gratulací! Je pravda, že bych se těžko rozhodoval, jestli je lepší Radoch nebo ten vítězný hrad...

Šejmus

Přesně! První a druhé jsou skoro nastejno, ale myslím že nechali vyhrát tamtoho kvůli neotřelému půdorysu...

Jinak Gratz a někdy to zkus znovu :)
Fool of a Took!

Radegast

Po spoustě drobných úprav jsem zásadně předělal vstup do hradu. Doufám, že k lepšímu  ;)


Marťan

#26
Musím říct že se ti ten hrad povedl skvěle! Perfektně sis s tím vyhrál, dotáhl si interiéry. Prostě paráda...tiše závidím  ;) Do budoucna přemýšlím postavit něco podobného co máš ty, sice to bude asi v menším měřítku, ale každopádně mi budeš inspirací. Jen možná jednu výtku bych měl, na té poslední fotce mi moc nesedí kombinace hnědé s novou hnědou.  :-\

PS: máš u mě velké plus za červené střechy  ;D

Šejmus

Vypadá hezky realisticky... tak naplácaně
Fool of a Took!

Robbed

Vypadá to hodně dobře. Líbí se mi jak je hrad členitý a plný detailů. Červené střechy k tomu docela sedí, ale ideální by podle mě byly v DkRed (to by ale přišlo hodně draho).