LEGO Technic Rally - diskuze

Založil Shmade, 08.01.2009, 05:48:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Povolit v letošním ročníku i auta s více nápavami - pro trucky/speciály?

Ano
36 (87.8%)
Ne
5 (12.2%)

Celkem hlasů: 41

isiko

Zdravim, tak jak to vypadá s termínem dalšího rally?

Shmade

No zatím se nevyjádřili všichni od kterých to +- očekávám, tak ještě čekám, ale zatím to vypadá na toho 11. července.

Krtecek

Citace od: Shmade kdy 04.06.2009, 14:31:11
No zatím se nevyjádřili všichni od kterých to +- očekávám, tak ještě čekám, ale zatím to vypadá na toho 11. července.

Souhlas, tenhle datum mi vyhovuje.

Shmade

Druhý závod LTR se s finální platností uskuteční 11. července 2009, tak na to pamatujte, ať se sejdeme zase v pěkném počtu. 

                                            Budu se těšit. Sebastian

eNTy

Ještě jsem se vrátil k minulému závodu a sestříhal trochu "drsnější" video. Berte to jako upoutávku na druhý závod - jak pro diváky, tak pro soutěžící.

YouTube HD Video

Shmade

Dost dobrý! To je dělaný v tom vegas? Jinak já už mám doma taky tu "tvojí" kamerku, takže z příštího závodu bude dost materiálu v HD kvalitě... 

eNTy

Citace od: Shmade kdy 15.06.2009, 12:45:22
Dost dobrý! To je dělaný v tom vegas?

Úpravy, efekty, barvy v After Effects, finální střih ve Vegas

Citace od: Shmade kdy 15.06.2009, 12:45:22
Jinak já už mám doma taky tu "tvojí" kamerku, takže z příštího závodu bude dost materiálu v HD kvalitě... 

Tak to je super zpráva, 3 filmové štáby vybavené HD technikou :)

peter

Citace od: xtepn01 kdy 15.06.2009, 13:00:04Tak to je super zpráva, 3 filmové štáby vybavené HD technikou :)

Jj. ARTEC studios musí provětrat své vybavení ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Ondra

Citace od: xtepn01 kdy 15.06.2009, 10:01:47
Ještě jsem se vrátil k minulému závodu a sestříhal trochu "drsnější" video. Berte to jako upoutávku na druhý závod - jak pro diváky, tak pro soutěžící.

YouTube HD Video
Pěkné video, i výběr hudby od beastie boys se povedl.

Shmade

Náhodou jsem narazil na video z Rallye Trial Bohemia 2009, ani jsem nevěděl, že se něco takového jezdí, přijde mi to dost podobné těm našim závodům, hlavně díky náročnosti terénu a jistým záběrům na hopsající auta po nerovnostech... :)
http://www.youtube.com/watch?v=HId9so_x7X0&feature=related

Shmade

Tak jak to s vámi vypadá závodníci? Závod je tu již za jedenáct dní, tak čekám kdy se začnou objevovat nové přírustky v poli závodních speciálů... Já jsem chtěl jet druhý závod původně se stejným vozem jako první, díky posouvání termínu závodu se mi však Tatra nějak stihla okoukat a já dostal chuť postavit auto nové. Níže je výsledek mého včerejšího snažení...


Jen ještě připomenu, hlašte se mi prosím pomocí SZ ti, kdo už víte že pojedete, nebo nepojedete, nebo aspoň na kolik procent se zůčastníte, ať mám přehled.  Díky. Sebik

eNTy

Vypadá to moc pěkně, vidím tam dobře 2x buggy motor a 4x4? Odvážně ses pustil do bevelů, nejsou potíže s přeskakováním na větším terénu?

Shmade

No větší terén, jsem ještě nezkoušel, ale uspořádání je tam hodně podobné jako jsem měl u minulého auta, na těch nových diferenciálech to nepřeskakuje (byly i u tatry), jen občas přeskočí převod na jiném místě v náhonu, ale jen při prudkém brždění, jinak správně 4x4 a dva buggy motory - pohánějí každý jednu nápravu, jsou lehce zpřevodované dopomala.

grohl

Tohle auto je snad zatím nejhezčí kousek, co jsem tu viděl. Pokud bude jezdit tak, jak vypadá, máš první místo v kapse.

9zdenda9

#224
Ahoj , chci se zeptat jestli bych se mohl zůčastnit i když jsem nejel první kolo ? asi ne že


Ještě nechci jet je to jen otázka .






A teď ke Shmadovu autu :

JE to nádherný ani to na 4x4 navypadá je to prostě ůžasná buggy budeš si muset možná dat z peterem duel :-d
Stav, nebo zemřeš.
Muj QIP - ICQ - 357-701-021

peter

Citace od: 9zdenda9 kdy 01.07.2009, 12:05:44
Ahoj , chci se zeptat jestli bych se mohl zůčastnit i když jsem nejel první kolo ? asi ne že

Ještě nechci jet je to jen otázka.

Právě naopak, klidně jet můžeš a naopak budeš vítán :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

9zdenda9

#226
díky možná dojedu ,ale znáte mamky ta mě pustí jenom ze strejdou budu o tom uvažovat .


EDIT: jo a ty bevely teď dělám 6x6 trial trucka mám tam ty střední bevelové kola ale v rámu takže to nemá kam uhnout .
Stav, nebo zemřeš.
Muj QIP - ICQ - 357-701-021

TomB

Citace od: 9zdenda9 kdy 01.07.2009, 13:34:37
díky možná dojedu ,ale znáte mamky ta mě pustí jenom ze strejdou budu o tom uvažovat .


EDIT: jo a ty bevely teď dělám 6x6 trial trucka mám tam ty střední bevelové kola ale v rámu takže to nemá kam uhnout .
Já jel v jedenácti sám do Prahy z Brna, a musel jsem sice chvilu přemlouvat, ale potom to šlo.
Každopádně skus nějak rodiče přemluvit, tyhlety závody stojí za to.
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

9zdenda9

Stav, nebo zemřeš.
Muj QIP - ICQ - 357-701-021

eNTy

Po minulém závodě jsem došel k názoru, že je neakceptovatelné, aby měla dakarská Tatra stejné motorové vybavení jako kdejaká malá bugina - tedy 2 x buggy motor. Pod heslem "V síle je síla" jsem pak prováděl přestavbu na Evo 2. Zde je malý teaser...

9zdenda9

#230
Tak 4 buggy motory je už síla to nebude jen rychlé ale i silné klobouk dolů.


EDIT : čtu si starší příspěvky a narazím na výraz ,či zkratku BB , díval jsem se do slovníku a nemůžu najít co to znamená. (slovník na kostky.org  v normálním bych toho asi moc nenašel ) :o
Stav, nebo zemřeš.
Muj QIP - ICQ - 357-701-021

TomB

To by mě zajímalo, čím to jako chceš napájet?
3 vykuch. BB? :o ;D ;D
Není to úchylný? ;D ;D.
Opravdu silně jsem zvědavej na závod, jak tohleto pojede.....
Tam máš i zrychlovací, ne? :o >:D ;D
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

peter

Citace od: xtepn01 kdy 07.07.2009, 18:35:19Po minulém závodě jsem došel k názoru, že je neakceptovatelné, aby měla dakarská Tatra stejné motorové vybavení jako kdejaká malá bugina - tedy 2 x buggy motor. Pod heslem "V síle je síla" jsem pak prováděl přestavbu na Evo 2.

No je vidět, že Xtepn01 se opravdu drží mnohokráte ověřeného hesla "TATRA nezná bratra!" ;D

Z jistých důvodů se nakonec tohoto druhého závodu v tomto posunutém termínu nemůže Robby Gordon ukázat. Je to moc velká škoda, jelikož samotného by ho zajímalo, jak tento motor bude fungovat. Mohu tedy popřát jen mnoho štěstí v závodě a vyslovit přání aby se vás sešlo minimálně tolik co na prvním závodě a všichni jste v závodu ukázali své maximum i maximum svých strojů. Při této příležitosti by bylo možná i pěkné kdyby se zde ukázaly i ostatní stroje a jezdci potvrdili svoji účast, jelikož zatím je listina velmi řídká.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

eNTy

Citace od: 9zdenda9 kdy 07.07.2009, 19:10:13
čtu si starší příspěvky a narazím na výraz ,či zkratku BB , díval jsem se do slovníku a nemůžu najít co to znamená. (slovník na kostky.org  v normálním bych toho asi moc nenašel ) :o

BB = Battery Box

ass

Jak tak na ty vaše výtvory koukám, tak pomalu přestávám počítat s tím, že bych vůbec mohl vyhrát. ;D

eNTy

Citace od: ass kdy 07.07.2009, 21:45:17
Jak tak na ty vaše výtvory koukám, tak pomalu přestávám počítat s tím, že bych vůbec mohl vyhrát. ;D

To si vůbec nemyslím, však víš jak to je, zdání klame. Moc se těším na tvoje auto, jsem si jist, že se mi bude moc líbit a jsem moc zvědavej jak ti to pojede.

eNTy

Dnes jsem dokončil poslední úpravy na nové verzi Tatry. Tentokrát vypadá trochu věrněji než první verze - kabina a nástavba je níž, kývání náprava bylo omezeno. Na druhou stranu jsem jí dal větší kola, která jsou trochu mimo měřítko.

Omluvte prosím sníženou kvalitu fotek, lepší foťák má moje lepší polovička  ;D

ass

No vida, vypadá to líp než předtím, ale pořád nechápu, proč máš ty tlumiče tak daleko od náprav? Jinak od mojeho vozu zásadní výkon nečekej, musel jsem převodovat do pomala, protože se zlepšujícím se vzhledem šla taky nahoru váha.

eNTy

Citace od: ass kdy 09.07.2009, 00:39:03
...ale pořád nechápu, proč máš ty tlumiče tak daleko od náprav?

Nemám odpružený poloosy, ale celé kyvné nápravy. Takže vepředu se kýve celé zavěšení kol včetně řízení zatáčení a vzadu se kýve celá osa i s motory.

ass

Citace od: xtepn01 kdy 09.07.2009, 00:53:32
Nemám odpružený poloosy, ale celé kyvné nápravy. Takže vepředu se kýve celé zavěšení kol včetně řízení zatáčení a vzadu se kýve celá osa i s motory.

Jo, to mi je jasný, myslel jsem, proč nemáš tlumiče v ose nápravy za kolem nebo co nejblíž k němu.