Lukyho sci-fi kousky

Založil Luky1987, 21.07.2010, 14:46:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

jvucka

Frachťák je super  :), konečně zas někdo udělal pěknou a realistickou nákladní loď; létání ve vesmíru není jen o sexy stíháčkách a malých šatlech! Je doporučuji něco udělat s malou členitostí povrchu frachťáku. Předpokládám, že by měl být mnohem "hrbolatější" - antény, dveře nákladového prostoru atd. V tomto ohledu je ta poslední (úplně první) SPACE loďka lepší.

gearcs

Luky, ať je nakonec zařazení jakékoliv, sci-fi nebo space, v každém případě se mi tvoje MOCy líbí a za ten satelit by se nemusela stydět žádná space stavba. Doufám, že něco z toho vezmeš ukázat i do hospody, až se časem na tu Plzeň všichni domluvíme.  :)

Luky1987

Určitě, doufám, že někdy na podzim po období dovolených se všichni sejdeme...
Ale vezmu spíš něco menšího, zrovna ten satelit bych nebral ;)

Luky1987

V pátek mi z BL přišla partička kosmonautů, tak jsem jim postavil takovou menší základničku, kde zrovna opravují "stroj času" ;).

Luky1987

Dávám k dobru pár drobností, které jsem za poslední týden postavil, času na Lego teď moc není, hraji StarCraft 2 ;)

mizdas

Všchno je bezva  ;D. Ale u druhé stavby se mi zdá  že by to chtělo více detailů a více Skleněných oken  ;).

Robbed

Základnička vypadá celkem dobře. Líbí se mi jakým způsobem jsi vyřešil schody. Drobnosti taky zajímavé, akorát se mi moc nelíbí ta loď (čumák se mi zdá moc hranatý oproti zbytku). Každopádně se těším na další kousky ;).


ps. jak se řešil ten satelit, že nevypadá "dost sci-fi", tak jsem na flickru našel jeden velmi povedený. (snad se nebudeš zlobit že ti to tu spamuju cizími modely)


Luky1987

Díky za obrázek, to je ten, kterým jsem se nechal inspirovat, jak píšu výše, máš dobré oko ;)

Luky1987

#38
Tak po dlouhé době jsem opět postavil něco, co zapadá to téhle kategorie, snad se bude K.O.L.O.S. líbit...
Taková menší vesmírná modulová základnička
Škoda, že na fotkách nevynikne třetí rozměr, protože je to opravdu macek ;)












Hardegon

Do kategorie sci-fi základen se mi tohle vážně líbí. Těším se na další kousky.  :)

jvucka

Super - působí to správně depresivním dojmem. Ať žije Vetřelec!

Icewalker

Parádička, nemám co vytknout ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Robbed

Pěkný kolos ;). Má to interiér ?

Chybí mi tam akorát nějaké drobné detaily (hadice, výstupky, přístroje), nemusí toho být hodně, ale tady vidím jenom mřížky. A nebo třeba zkusit nějaký text, označení, jak už to u takových základen bývá.

Každopádně dobrá práce.

Luky1987

Díky za komentáře. K těm popisům/polepům/potiskům - máte někdo tip na konkrétní typ průhledné samolepící folie A4 vhodné pro tisk, popřípadě nějaký e-shop, kde se to dá sehnat?
Drobné detaily (hadice, výstupky, přístroje) - jsou v plánu, na mě se musí pomalu ;)

Jindroush

Rayfilm, maj toho mraky.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Robbed

Konkrétně jsem měl spíš na mysli vytvářet text přímo z lega (viz např. zde), ale samozřejmě samolepky jsou taky hezké ;).

Luky1987

#46
Přidávám další stavbu, nyní je to obranný bunkr na kopci, vyzbrojený čtyřmi pozemními děly a jedním protileteckým kanónem.
Zkusil jsem i zlehka interiér, příště to bude lepší...
Také jsme dal na Robbeda, a udělal nějaké ty drobné detaily ;)
















Mtron

ale jo tohle už vypadá dost kultivovaně, nechceš do toho cpát figy ? třeba mtrony jak kosí blacktrony ?  ;D ;D jenom to AA dělo mi přijde divně kryté, jinak super...
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Rewolt

A co krytí slepých úhlů  ;D
It's a trap!

Rhox

Bunkr se mi líbí,ale skálu bych udělal víc nepravidelnou a nebál bych se i nějakýho odhalenýho studu,takle to vypadá docela zvláštně...

Luky1987

Citace od: Mtron kdy 13.12.2010, 21:08:00
ale jo tohle už vypadá dost kultivovaně, nechceš do toho cpát figy ? třeba mtrony jak kosí blacktrony ?  ;D ;D jenom to AA dělo mi přijde divně kryté, jinak super...
Díky všem za reakce, bunkr byl stavěn pro obranu jen ze dvou směrů, které jsou opevněné dostatečně.
Je to takový bunkr v řadě jiných, ale na rohu ;)
S minifigy to mám dokonce i nafocené, ale prostě se mi to s nimi nelíbilo, tak mě nebijte >:D
Na terénu se musím ještě zlepšit, pro příště plánuji komplet terén v zajímavé barvě, kterou jsem nikdy pro terén použitou neviděl - žlutou ;)

Luky1987

Ahoj, právě jsem byl v kině na novém filmu TRON: LEGACY, doporučuji všem fandům scifi.
Po novém roce můžete očekávat nějaký model dle tohoto filmu >:D
Některé kousky mě hodně oslovily...

Luky1987

Ahoj, rozhodl jsem se, že prvně nahodím obrázky prototypu z výstavby.
Rád bych objektivní kritiku a nějaké dobré tipy, jak pokračovat, zatím zkouším různé techniky a stále to přestavuji...
Zatím plavidlo měří skoro půl metru, rád bych dosáhl přes metr, čili ještě musím udělat dva moduly a kabinu, která mi vrtá hlavou nejvíc...
Jak byste ji řešili?

Mtron

A to má být loď? nějak mi to uniká  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Hardegon

Mně se to líbí. Vypadá to správně masivně a detaily to má hezky provedené. Zajímá mě, jak to nakonec vyjde...

Citace od: Mtron kdy 29.12.2010, 10:44:02
A to má být loď? nějak mi to uniká  ;D

Ano, není to celé červené a nikde neni obrovská nálepka "M", ale loď bys poznat mohl.  ::)

Luky1987

Citace od: Mtron kdy 29.12.2010, 10:44:02
A to má být loď? nějak mi to uniká  ;D
Jasně píši, že jde o plavidlo ;) a myslím, že je to dosti patrné, takže neryj :P :)
Spíše bych ocenil připomínky a náměty. Nastal čas začít stavět větší kousky >:D

Robbed

Vypadá to zatím dobře :) Líbí se mi tvůj styl, je to něco nového. Nejlepší je podle mě vrchní část vyplněná mřížkami.

Kokpit záleží na měřítku. Můj první dojem byl, že se jedná o mini měřítko a loď má stovky metrů. V tomto případě by to šlo řešit nějakou věží, velitelským můstkem. Pokud je to ale minifig měřítko, tak to je horší a záleží na tom, jaké máš různé skla a průhledné dílky.

Mtron

Rozhodně nechci a nebudu rýpat  ;D Jaké to bude plavidlo? Transportní, bojové, průzkumné ?Podle toho bych zaměřil stavbu. Rozhodně to bude mít potenciál. Jenom žertem jsem se zmínil o tom zda to má být plavidlo. Takhle těžko radit :-) rozhodně bych uvítal v dalším patře můstek a na přídi otvor nebo na bocích pro vlet a výlet menších plavidel. Pokud bude bitevní tak i kanony a radarové centrum s bočními torpédovými poklopy. To víš Blacktroni utočí všude a na všechny....
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Luky1987

Přesně takovou odpověď jsem potřeboval :)
Bude to transportní vesmírné plavidlo, neminifigové měřítko.
Skvělý nápad je nějaký propracovaný můstek, ten mě nenapadl...
Pokud Blacktroni dobře zaplatí, klidně odvezu náklad i jim ;)

Thrawn

My nejsme tak zlí a proradní, jak se o nás tvrdí. Jsme horší  >:D

Líbí se mi to. Osobně bych uvítal minifigové měřítko, přeci jenom je lepší, když to v lodi žije (minimálně do našeho příletu  ;D). Ale chápu, že je to mnohem náročnější na díly, prostor i nápady.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.