Doprava na stavěcí dny Lipno

Založil Kuba, 28.03.2013, 08:36:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kuba

Ptám se raději za včasu:

Sháním odvoz pro jednoho až 2 lidi na Výstavu na Lipno. Je zde někdo kdo se chystá jet na stavěcí víkend v pátek 31.5.2013 na ráno a bude mít místa v autě? (v neděli zase zpět) Legostavbu sebou samozřejmě brát nebudu, ta už by tam na mě měla čekat.  ;)

Kdybych se tam měl dostat vlakem z Ostravy až na Lipno, tak to mám na více než devět hodin. Proto bych byl raději, kdyby se mi podařilo něco sehnat.

Vlakem bych byl schopny nadjet například do měst Olomouc, Pardubice, Kolín, Praha, Přerov, Vyškov, Brno.



Kuba

#1
Téma už pomalu upadá v zapomnění, proto bych se chtěl ještě jednou připomenout, zda by se nenašel někdo, kdo by měl max 2 místečka v autě při cestě na Lipno a zpět. Nejlépe ten pátek ráno 31.5.2013. Z již dříve uvedených míst. 

Pokud ne tam, z důvodu převážení stavby, tak alespoň v neděli nebo sobotu zpět. I to by mi pomohlo. Přece jen 2 x 9hodin ve vlaku během dvou/tří dní nebude moc příjemných.

Neřád :-)

Citace od: Jukuruku kdy 04.05.2013, 15:38:42
Téma už pomalu upadá v zapomnění, proto bych se chtěl ještě jednou připomenout, zda by se nenašel někdo, kdo by měl max 2 místečka v autě při cestě na Lipno a zpět. Nejlépe ten pátek ráno 31.5.2013. Z již dříve uvedených míst. 

Pokud ne tam, z důvodu převážení stavby, tak alespoň v neděli nebo sobotu zpět. I to by mi pomohlo. Přece jen 2 x 9hodin ve vlaku během dvou/tří dní nebude moc příjemných.

jak to vypada budu mit misto z brna

Kuba

Zkusím to naposledy...

Stále se mi nepodařilo sehnat odvoz na 31.5 z některého z těchto měst: Praha, Olomouc, Pardubice, Kolín, Brno, Vyškov, Přerov, Ostrava.
Pokud je zde nějaká dobrá duše, dej vědět  ;)

(např. do Prahy jsem schopen se z Ostravy dostat na 8 hodinu ráno, pak už se s odjezdem přizpůsobím)

Jel bych buď sám, nebo přibalím manželku. (takže max. 2 místa) Bez Modelu...

Mičánek

Vážení
Hledám ochotného řidiče, který by mě vzal sebou na stavěcí dny Lipno (30.5 + 31.5 a 1.6 + 2.6). Můj zdravotní stav nedovoluje absolvovat cestu veřejnou dopravou a tak pokud se mi nepodaří sehnat ochotného řidiče, nebudu se moci výstavy zúčastnit a veškerá práce půjde vniveč. Jestli máte možnost mě vzít, dejte mi vědět co nejdříve, nejpozději však do 22. 5. 2013. Příspěvek na benzín je samozřejmostí.

linhi

Nabizim 1 misto v aute na ose Batelov,Jindrichuv Hradec,Trebon,Lipno
pokud chce nekdo nekde nabrat tak napiste,jedna se o prvni staveci vikend.

peki

Citace od: Mičánek kdy 15.05.2013, 16:57:19
Můj zdravotní stav nedovoluje absolvovat cestu veřejnou dopravou a tak pokud se mi nepodaří sehnat ochotného řidiče, nebudu se moci výstavy zúčastnit

Potřebuji potvrdit jestli s tebou mám nebo nemám počítat. Modely převést dovedu (stejně jako u jiných stavitelů) čili nic v niveč nemusí přijít. Jak jsem řeklk řeším převoz modelů, ne stavitelů (z kapacitních důvodů).  Jestli tomu zatím dobře rozumím říkaš pokud mne nikdo neodveze nic nevystavuji tak tomu rozumím a respektuji. Vytriný bez  zaplním něčím jiným, nemůžu čekat ale na poslední chvíli

Mičánek

#7
Citace od: peki kdy 17.05.2013, 11:32:05
Potřebuji potvrdit jestli s tebou mám nebo nemám počítat. Modely převést dovedu (stejně jako u jiných stavitelů) čili nic v niveč nemusí přijít. Jak jsem řeklk řeším převoz modelů, ne stavitelů (z kapacitních důvodů).  Jestli tomu zatím dobře rozumím říkaš pokud mne nikdo neodveze nic nevystavuji tak tomu rozumím a respektuji. Vytriný bez  zaplním něčím jiným, nemůžu čekat ale na poslední chvíli
Je to přesně jak píšeš. Není to výmluva, můj zdravotní stav není dobrý a každým rokem se horší. Když nebudu moci s někým přijet, nemohu se výstavy zúčastnit. Veřejnou dopravou je to moc daleko. Mám obavu, jestli by se našel někdo, kdo by byl ochoten za mě tu vitrínu (přízemi a 1 patro) instalovat.

peki

Citace od: Mičánek kdy 17.05.2013, 17:38:04

Je to přesně jak píšeš. Není to výmluva, můj zdravotní stav není dobrý a každým rokem se horší. Když nebudu moci s někým přijet, nemohu se výstavy zúčastnit. Veřejnou dopravou je to moc daleko. Mám obavu, jestli by se našel někdo, kdo by byl ochoten za mě tu vitrínu (přízemi a 1 patro) instalovat.


Z brna odvezu /přivezu model.
Na LP jako od mnoha jiných nainstaluji  ;)

peki

Citace od: Mičánek kdy 17.05.2013, 17:38:04
Citace od: peki kdy 17.05.2013, 11:32:05
Potřebuji potvrdit jestli s tebou mám nebo nemám počítat. Modely převést dovedu (stejně jako u jiných stavitelů) čili nic v niveč nemusí přijít. Jak jsem řeklk řeším převoz modelů, ne stavitelů (z kapacitních důvodů).  Jestli tomu zatím dobře rozumím říkaš pokud mne nikdo neodveze nic nevystavuji tak tomu rozumím a respektuji. Vytriný bez  zaplním něčím jiným, nemůžu čekat ale na poslední chvíli
Je to přesně jak píšeš. Není to výmluva, můj zdravotní stav není dobrý a každým rokem se horší. Když nebudu moci s někým přijet, nemohu se výstavy zúčastnit. Veřejnou dopravou je to moc daleko. Mám obavu, jestli by se našel někdo, kdo by byl ochoten za mě tu vitrínu (přízemi a 1 patro) instalovat.


Děkuji za nabídku, ale vzhledem ke komplikacím s dopravou a požadavku na instalaci (odhad 2 dny) již nemám zájem. Vitrinu obsadím něčím jiným. Tak třeba někdy příště  ;)