(cizí) krásný jeep

Založil FOX_22, 29.12.2005, 13:52:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

FOX_22

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=158627

takovéhle modely by mělo lego prodávat

TomG

No nevim ja moc nejsem na ty technic, kde misto solidniho modelu je to par pokroucenych plechu a hadic, ale verim, ze sve fanousky by si to jiste naslo.
Only the best can survive.

cembry

Taky technic moc nemusim, ale tohle je velice pekne. Sice bych si to asi nekoupil, ale jako darek by me to potesilo  ;)

ass

Vždyť je to skoro stejný jak 8466  ::)

cembry

Citace od: ass kdy 29.12.2005, 14:40:38
Vždyť je to skoro stejný jak 8466  ::)

Ten bych si  urcite nekoupil, nelibi se mi ta barva  ;D

Pepan

Model by to byl pěkný.  :D Otázka jestli by vzhledem k velikosti byla tak pěkná i cena...  :P

tHomas

Citace od: ass kdy 29.12.2005, 14:40:38
Vždyť je to skoro stejný jak 8466  ::)
Ono je to uplme stejny az na nektere drobne detaily a to motor a nahradni pneumatika a samozrejme jina barva

Robbed

Citace od: cembry kdy 29.12.2005, 14:50:54
Ten bych si  urcite nekoupil, nelibi se mi ta barva  ;D

Metallic Green je sice nezvyklá a celkem nepoužitelná barva... Ale zato jí je v tom setu jen 15 dílků z celkových 1099. Takže je tam ještě spousta dílů a mnoho z nich je mnohem víc zajímavějších a užitečnějších  :)

expertik

Citace od: robbed kdy 03.09.2006, 19:18:31
Citace od: cembry kdy 29.12.2005, 14:50:54
Ten bych si  urcite nekoupil, nelibi se mi ta barva  ;D

Metallic Green je sice nezvyklá a celkem nepoužitelná barva... Ale zato jí je v tom setu jen 15 dílků z celkových 1099. Takže je tam ještě spousta dílů a mnoho z nich je mnohem víc zajímavějších a užitečnějších  :)

Pridávam sa k tomuto názoru a dodám, že na celom tom brickshelfodkaze je najzaujímavejšia ta scenéria a vcelku kvalitne spravené fotky...konečne jeden z mála, čo si na fotkách dali aj záležať, pretože nieje nič horšie zle nafotený kvalitný legomodel...horšie by bola snáď už len zle nafoená škaredá ženská  ;) :-X

martin

to je fakt, je to úplně totéž až na dvojitej motor, barvu a pneumatiku, totéž, takže se může pochlubit jen tim, že má tu pneumatiku navíc, jinak ničim