#2. Bratislavský KOSTKY.org pub (ANKETA)

Založil S.t.a.l.k.e.r., 01.05.2009, 12:34:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ktorý z týchto dvoch júnových termínov vám pre stretnutie vyhovuje viac?

13.6.
6 (54.5%)
27.6.
5 (45.5%)

Celkem hlasů: 11

MwK

Ešte že si pripomenul... :)

No teda už viem naisto, prídem a tiež budem môcť skoro, pretože vyrážame o šiestej, chceme zbehnúť ešte do Rakúska a o takej 11tej až 12tej by sme mohli byť v pohode v Blave, už asi aj najedený... ;D

Inak, ak niekto niečo chcete z Toysrusu, dajte vedieť. ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Micho

Ja sa na stretnutie teším. Nech Stalker uzavrie čas a miesto, mne je to jedno.  :D

S.t.a.l.k.e.r.

S Michalom zrejme zahájime stretnutie obedom, stretneme sa okolo 12.00. Miesto by som ešte chcel zajtra omrknúť, možno to predsa len bude Stein.

STARHAWK

#63
Citace od: MwK kdy 20.06.2009, 19:25:38
Inak, ak niekto niečo chcete z Toysrusu, dajte vedieť. ;)

no mozno by sa aj nieco zislo, nejake SW action figures, tusim som videl ze tam maju comics pack - 2 figurky + comix (Thrawn + Talon Karde by sa hodili http://www.hasbro.com/starwars/default.cfm?page=Products/Detail&product_id=23304), alebo samostatne figurky, podla toho co budu mat

alebo toto zhanam, v tescu uz maju niektore z tejto serie ale zrovna tie dve ktore chcem nie
http://www.hasbro.com/starwars/default.cfm?page=Products/Detail&product_id=21427
http://www.hasbro.com/starwars/default.cfm?page=Products/Detail&product_id=23786

MwK

O tom Comic packu som ešte nepočul, pozriem, ale tie ostatné dve a ešte ďaľšie tochto druhu tam mali už v septembri, snáď tam ešte budú... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

MasterWindu

Podobnosť Talon-a a Starhawka je viac než podobná...  >:D
Dark ages forever ...

STARHAWK

Citace od: MasterWindu kdy 23.06.2009, 23:29:21
Podobnosť Talon-a a Starhawka je viac než podobná...  >:D

:) len Talon ma dlhe vlasy a trochu sedive

STARHAWK

http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=33008

toto trebars aj v purpurovej ci bledomodrej asi nikto nema na vymenu/predaj 4krat

inak kto to chcel zelene slope na tvorbu travnatich kopcov?

pome pome nech sa tu aj nejake obchody a vymeny zacnu dohadovat :)

5o

Ja by som rád vedel kde sa teda stretneme. Bude to Stein, alebo Hokejka?
Nerád by som na poslednú chvíľu blúdil po meste. V piatok má kolega rozlúčku so slobodou, a začíname už poobede, tak asi prídem rovno odtiaľ a asi sa k sieti už nedostanem. Netuším ešte kedy presne a ako dorazím, ale pokúsim sa v slušnom stave.
Predpokladám, že tu budete od 12-13, ale možno by bolo dobré dať vedieť do kedy sa tu kto plánuje najdlhšie zdržať. Je možné, že nakoniec budem musieť byť v práci do večera, alebo ešte aj v sobotu doobeda a ešte aj nakoniec niekam pôjdeme s babami, tak aby som aspoň niekoho stihol.
No čo je najdôležitejšie, aj keď nebude pršať, aj tak nejdem na brigádu a prídem.
Preto lebo Lego...

5o

A čo sa týka obchodov, je pravda, že ich tu je pomenej. Ja budem mať v blízkej dobe city minifigov na predaj. Budú to hasiči, poliši a možno aj pár dielov, ale ešte neprišli všetky objednávky a musím si v tom spraviť poriadok. Do soboty to určite nebude.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.

Obehol som zopár podnikov a o5 natrafil na typické problémy typu záloha, otvorená iba terasa, obsadené kvôli akcii, ... Takto som dopadol napr. v Galileovi na Vazovovej, v Českej pivnici na Radlinského, ... Do Hokejky som sa nedostal, chcem to stihnúť vo štvrtok, ak by to vyzeralo sľubne, ešte v ten deň tu o tom nájdete info.
Zatiaľ je rezervovaný stôl v reštaurácii Stein na Krížnej pre cca. 8 osôb od 12.00. Výhodou je, že majú veľkú krytú terasu, keď bude teplo, môžme sa presunúť von.

MwK

Aha,to ešte nieje isté... :o
A ja už som začal môj odvoz navigovať do tej "hokejky"... :P
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

STARHAWK

#72
takze ake su posledne instrukcie ? a kde sa tam da zaparkovat mi treba povedat :)

moze prist niekto pred 12tou ?

nema niekto nieco z tohoto:

Light Bluish Gray alebo Light Gray
Dish 3 x 3 Inverted

napr v sete 7251 Darth Vader Transformation

ciernu a bledo sedu, niekolko kusov
Brick, Modified Facet 3 x 3



Light Bluish Gray Slope, Curved 6 x 2

Left and Right, Light Bluish Gray, Light Gray Wedge, Brick 4 x 2

Hladku, plosku 1x2 Tmavomodrej farby

Pripadne zhana niekto nejake suciastky?


Hehe na stretko si zoberiem svoje nove cool LEGO & Star Wars tricko nechajte sa prekvapit

5o

Ja budem kupovať niekedy v najbližšej dobe asi iba tri typy dielikov v čo najväčšom počte:
3045 Slope 45 2 x 2 Double Convex; v červenej farbe http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=3045
3675 Slope 33 3 x 3 Double Convex; v červenej farbe http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=3675
6556 Window 1 x 4 x 3 Train with Shutter Holes and Solid Studs on Ends; v bielej farbe http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=6556
Ale ak je niekto ochotný ich predať za rozumnú cenu a dokonca aj priniesť v sobotu, tak to by ma neskutočne potešilo.
Preto lebo Lego...

S.t.a.l.k.e.r.


Potvrdzujem miesto stretnutia, bude to reštaurácia Stein na Krížnej, začiatok od 12.00. Na mape nájdete reštauráciu cca. v spojnici ulíc Krížna, Legionárska, Blumentálska. Parkovať sa dá na Blumentálskej pri pivovare Stein (treba sledovať električkovú trať, na konci bloku domov odbočiť smer Vazovova a na prvej hneď doprava), alebo za budovou poisťovne Generali, príp. pri Tržnici.
Prosím všetkých, ktorí majú v úmysle prísť, aby mi napísali PM a oznámili predpokladaný čas príchodu. Zároveň vám pošlem svoje číslo na mobil, keby sme boli nútení zmeniť lokál aby som vás mohol informovať.


http://mapy.zoznam.sk/index.pl?zoom=9&pos_x=-572441&pos_y=-1279766&size=full&lang=sk&sipka=1&name=Kr%ED%9Ena%2C%20Bratislava

Micho

Takže sa uvidíme s niektorými v sobotu. Na stretko sa teším, škoda, že si pivko nebudem môcť dať.  ;)

minnie

ja som to vedela, ze nakoniec date na  Stein. Je najsamlepsi... ;D a pozor na vodku MODRY STROM  8) to je bleeeee. jedlo tam je vynikajuce....
asi nepridem po dlhej dobe mam klud a tak. ale fotte co sa da, aby som mohla vidiet aspon tu fotodokumentaciu hihi :) caffte zatim
láska je chyba v programe. (Maxim E. Matkin)

5o

Ja som si myslel, že sa Minnie so Stalkerom dohodli na poslednú chvíľu, a stretko bude v Steinovi. A nakoniec Minnie nepríde, MwK potrebuje nové súradnice pre navigačný systém, Micho si s nami nevypije a STARHAWKové šedé diely nikto nemá na predaj. Ale aj tak sa na vás teším.
Preto lebo Lego...

MwK

Citace od: Stalker kdy 25.06.2009, 21:02:48Potvrdzujem miesto stretnutia, bude to reštaurácia Stein na Krížnej, začiatok od 12.00. Na mape nájdete reštauráciu cca. v spojnici ulíc Krížna, Legionárska, Blumentálska. Parkovať sa dá na Blumentálskej pri pivovare Stein (treba sledovať električkovú trať, na konci bloku domov odbočiť smer Vazovova a na prvej hneď doprava), alebo za budovou poisťovne Generali, príp. pri Tržnici.
Prosím všetkých, ktorí majú v úmysle prísť, aby mi napísali PM a oznámili predpokladaný čas príchodu. Zároveň vám pošlem svoje číslo na mobil, keby sme boli nútení zmeniť lokál aby som vás mohol informovať.


http://mapy.zoznam.sk/index.pl?zoom=9&pos_x=-572441&pos_y=-1279766&size=full&lang=sk&sipka=1&name=Kr%ED%9Ena%2C%20Bratislava
Hmmm, no podľa tochto popisu by som to asi vzdal.
Ešte že odvoz to pochopil... ;D

Citace od: 5o kdy 26.06.2009, 06:19:33
Ja som si myslel, že sa Minnie so Stalkerom dohodli na poslednú chvíľu, a stretko bude v Steinovi. A nakoniec Minnie nepríde, MwK potrebuje nové súradnice pre navigačný systém, Micho si s nami nevypije a STARHAWKové šedé diely nikto nemá na predaj. Ale aj tak sa na vás teším.
Pre navigačný systém? To už aj do mapy sa dá zadávať? >:D
Ale no mám niečo také v mobile, ale neviem to používať. ;D
Inak, zhrnul si to tak, že to vyzerá na poriadny trapas, ale verím že to bude najmenej také dobré ako minule...
Už sa teším... ;)

A Minnie, fotiť budem, ale mohla si prijisť. :-\
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

5o

Citace od: MwK kdy 26.06.2009, 06:47:42
Inak, zhrnul si to tak, že to vyzerá na poriadny trapas...
Toho sa práve trochu bojím.
Preto lebo Lego...

MasterWindu

Dark ages forever ...

5o

Práve som sa dozvedel, že v sobotu pracujeme, tak so mnou radšej nepočítajte. Je tu ešte minimálna možnosť, že sa tu ukážem, ale asi iba na pár minút. Takže sa teším na ďalšie stretnutie, ktoré bude hádam v čo najbližšej dobe. Čo poviete po prázdninách?
Preto lebo Lego...

MwK

Citace od: 5o kdy 26.06.2009, 09:06:13
Práve som sa dozvedel, že v sobotu pracujeme, tak so mnou radšej nepočítajte. Je tu ešte minimálna možnosť, že sa tu ukážem, ale asi iba na pár minút. Takže sa teším na ďalšie stretnutie, ktoré bude hádam v čo najbližšej dobe. Čo poviete po prázdninách?
No,to je zlé... :(
Ale na druhú stranu, po prázdninách mi to vyhovuje, už budem mať papiere a v škole bude málo. :)
Len to neplánujte na prvé tri týždne septembrové, som v Taliansku. :P
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: 5o kdy 26.06.2009, 07:58:28
Citace od: MwK kdy 26.06.2009, 06:47:42
Inak, zhrnul si to tak, že to vyzerá na poriadny trapas...
Toho sa práve trochu bojím.
Tomu sa hovorí sila pozitívneho myslenia...  ;)
Ničoho podobného sa nebojím, program stretnutia je čiastočne daný vopred - výstava v B. Štiavnici. Ostatné je vecou improvizácie. Nie je povinné ani sa dostaviť o 11.45 ani ostať do konca, všetko je na báze dobrovoľnosti. A čo týka sledovania električkovej trate a dva krát odbočenia doprava...Krištof Kolumbus nepotreboval mapu, ty snáď áno Marek??  ;D

MwK

Nie, ja nie...
Ja som iba zásielka, zatiaľ sa musím iba poslušne voziť. :P

Ale už sa teším, foťák je nabitý, mobil s asi lepším foťákom je nabitý a a nič...
Došlo mi že tentokrát nemám ani nič na predaj, ani nikomu nič nenesiem, kedže to šo chcel Skyder som nestihol. :-X
Takže len budem na stretku brať... >:D

No ale už idem spať,lebo vstávam o 4:30... ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

STARHAWK

este by sa mi hodilo toto viackrat farba light or light bluish gray
Brick, Round 2 x 2

dufam ze tam to parkovanie zajtra najdem.

Micho

Citace od: Stalker kdy 25.06.2009, 21:02:48

Potvrdzujem miesto stretnutia, bude to reštaurácia Stein na Krížnej, začiatok od 12.00. Na mape nájdete reštauráciu cca. v spojnici ulíc Krížna, Legionárska, Blumentálska. Parkovať sa dá na Blumentálskej pri pivovare Stein (treba sledovať električkovú trať, na konci bloku domov odbočiť smer Vazovova a na prvej hneď doprava), alebo za budovou poisťovne Generali, príp. pri Tržnici.
Prosím všetkých, ktorí majú v úmysle prísť, aby mi napísali PM a oznámili predpokladaný čas príchodu. Zároveň vám pošlem svoje číslo na mobil, keby sme boli nútení zmeniť lokál aby som vás mohol informovať.


http://mapy.zoznam.sk/index.pl?zoom=9&pos_x=-572441&pos_y=-1279766&size=full&lang=sk&sipka=1&name=Kr%ED%9Ena%2C%20Bratislava

Ešte som zagooglil a vyšlo mi, že je to na Blumentáskej 26. Na mapke TU

Inak tu píšu o Steine: http://www.kamnapivo.sk/pivodb/staremesto/3018/.

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Micho kdy 27.06.2009, 00:44:22
Ešte som zagooglil a vyšlo mi, že je to na Blumentáskej 26. Na mapke TU
Inak tu píšu o Steine: http://www.kamnapivo.sk/pivodb/staremesto/3018/.
Je to ono, až ten detail, že fotky ukazujú výklady z Krížnej...  ;)

STARHAWK

tak ja hadam vyrazim okolo 11tej a nejak okolo 12tej tam snad nejak zaparkujem

S.t.a.l.k.e.r.

'Historicky' druhé stretnutie je za nami, zúčastnilo sa šesť členov fóra (v poradí v akom prišli): MasterWindu, Stalker, MwK, Starhawk, Micho a Fero. Michal priniesol na ukážku mozaiku znak SR a oba sľúbené sety, hlavne Vestas so svojou výškou a funkčnou vrtuľou vzbudil pozornosť okolia.  :D
Ďakujem Michalovi za ukážky setov a všetkým za účasť, dúfam, že s vybraným podnikom vládla spokojnosť. Foto pribudne čoskoro.